Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Temat: Turniej pvp

  1. #31
    WeeQ
    Konto usunięte
    Zapraszam do zgłaszania się kto weźmie udział w turnieju, jeśli uczestnicy nie znajdą się do końca tygodnia, projekt nie ruszy.

  2. #32
    WeeQ
    Konto usunięte
    1. Zapisy
    1.1 Wymagany poziom (przedział 21-30)
    1.2 Jeśli będziesz chciał/chciała się zapisać do turnieju musisz napisać wiadomość do gracza WeeQ. Ma to wyglądać tak: Zapisuję się do turnieju "nick", mam poziom "xx", jestem magiem/wojownikiem, mam "xx" rank.
    1.3 Wpisowe 30k należy wpłacić do gracza Febus poprzez handel
    1.4 W turnieju może wziąć udział 16 graczy
    1.5 Zapisy(nieznana data)

    2. Zasady
    2.1 Sędziną turnieju jest "WeeQ", wszelkie, pytania, uwagi, zażalenia proszę kierować do niej poprzez PW w grze,
    2.2 W turnieju bierze udział 16 graczy, gracze zostaną przydzieleni do czterech grup, w każdej z grup będą toczone walki "każdy z każdym". Z każdej z tej grup wychodzi najlepsza dwójka. Wyłoniona najlepsza ósemka weźmie udział w systemie turniejowym (przegrany odpada). Zostaną rozlosowane cztery pary. Następnie zostanie wyłoniona najlepsza czwórka, która weźmie udział w półfinałach. Wygrani z półfinałów przechodzą do finału, natomiast przegrani toczą walke o 3 miejsce.
    2.3 W systemie grupowym zwycięstwo premiowane jest 3 punktami, porażka 0 punktów, natomiast w przypadku remisu będzie trzeba stoczyć kolejną walkę, która ją rozstrzygnie.
    2.3 W turnieju w przedziale 21-30 może brac udział każdy gracz, lecz tylko jedną postacią, która ma minimalnie 21 poziom, maksymalnie 30.
    2.4 Zabroniona jest zmiana profesji w czasie trwania turnieju, innymi słowy każdy reset statystyk jest karany usunięciem z turnieju
    2.5 Zwycięzca walki jest zobowiązany wysłać PW w grze do gracza "Febus" wraz z załączonym raportem walki, no chyba, że ktoś wygra ze mną(organizatorem) wtedy jest zwolniony z wysyłania raportu
    2.6 Gracze sami umawiają się na pojedynki, ale sędzina ma również wpływ na ustalanie terminów walk.
    2.7 W przypadku remisu walka musi być powtórzona
    3. System pucharowy
    3.1 Walki w miarę możliwości powinny być toczone o ranking
    3.2 Jako że pisząc propozycje pisałem, że chcę wziąć udział również w turnieju w przedziale (21-30) w razie niejasności moje walki będą rozpatrywane przez innych graczy
    3.3 Zakaz zmiany profesji podczas trwania turnieju (reset statystyk)!
    3.4 Walki odbywają się w trybie manualnym
    3.5 Na czas trwania turnieju zabrania się wbijania poziomów, jeśli jest się na 30lvl-u, natomiast jeśli ktoś ma 21-29lvl w niczym nie będzie przeszkadzało aby Ci gracze wbili lvl
    3.6 NA POCZĄTKU Z KAŻDEJ WALK TURNIEJOWYCH KAŻDY GRACZ JEST ZOBOWIĄZANY DO NAPISANIA " WALKA TURNIEJU PVP Przedział 21-30"

    Nagrody

    1 Miejsce, 50% złota z wpisowych + nagrody dodatkowe (170k i pierścieniowa zbroja, wełniany płaszcz)
    2 Miejsce, 35% złota z wpisowych + nagrody dodatkowe (70k)
    3 Miejsce, 15% złota z wpisowych + nagrody dodatkowe (30k)

    O to główny regulamin.
    Ostatnio edytowane przez WeeQ ; 25-09-2012 o 20:09

  3. #33
    WeeQ
    Konto usunięte
    No więc trudno, widząc zainteresowanie turniejem, z przykrością stwierdzam, że turniej się nie odbędzie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •