Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 69

Temat: Igrzyska śmierci

  1. #31
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Po przegranej walce umierasz. Tak jest w filmie.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  2. #32
    Retaxen
    Konto usunięte
    Wszystko fajnie wziął bym udział ale rani mnie to że od 40lvl :/ Ja mam samemu 33 i wiele minie zanim wbiję 40lvl a to naprawdę brzmi kusząco

  3. #33
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Jak nie te to następne, napisane jest że ten event będzie co tydzień . Napewno znajdzie wielu zwolenników , bo Wątpię żeby wygrywali Ci z czołówki rankingów. Event bardziej będzie się opierał na farcie .

  4. #34
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    a walki będą o nic ? jedyny zysk to utrzymanie się na arenie (no i frajda)?
    Walki będą toczone na ogólnych zasadach.

    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Czy po przegranej walce(odpadnięciu z igrzysk) jest się automatycznie przenoszonym do miasta czy na widownię? Dla uczestników widownia będzie darmowa czy również płatna? Będzie można się na nią dostać podczas trwania igrzysk czy tylko w tych 5 minutach przed startem?
    Póki co po przegranej wyrzuca nas do punktu respawnu. Na widownię można jednak wejść w ciągu godziny od rozpoczęcia. Myślę, że da się zrobić tak, aby wyrzucało nas na widownię.

    Cytat Napisał Retaxen Zobacz post
    Wszystko fajnie wziął bym udział ale rani mnie to że od 40lvl :/ Ja mam samemu 33 i wiele minie zanim wbiję 40lvl a to naprawdę brzmi kusząco
    Chcemy promować max lv, na którym w kwestii PvP najmniej się dzieje, a powinno być wręcz odwrotnie.

    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Jak nie te to następne, napisane jest że ten event będzie co tydzień . Napewno znajdzie wielu zwolenników , bo Wątpię żeby wygrywali Ci z czołówki rankingów. Event bardziej będzie się opierał na farcie .
    Ten element losowości/farta jest celowo wkalkulowany w event, aby wynik nie był zbyt przewidywalny. Będziemy starali się promować aktywność - dodatkowe losowe nagrody będą pojawiały się za stoczone walki, a także wysokość nagrody dla zwycięzcy planuję uzależnić od tego ile walk stoczył, aby nie było tak, że unikanie walki będzie najlepszym sposobem na wygraną.

  5. #35
    Walki będą toczone na ogólnych zasadach.
    nie lepiej potraktować tego jako walkę "o nic"? wtedy jedynym wkładem będzie czas.Tak to można sporo ryzykować, a wyniki walk będą bardzo losowe(brak czasu na przygotowanie, brak kontroli nad dołączającymi przeciwnikami). Rozumiem, że to bardziej taki event rozrywkowy, niż jakiś test umiejętności, ale przy tym charakterze zabawy większe wzięcie by miała, gdyby można w niej uczestniczyć bez ryzyka utraty czegokolwiek(przynajmniej tak mi się wydaje).
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #36
    Pirrat
    Konto usunięte
    Można by wprowadzić wybór walki 1vs1 lub "teamowe"

  7. #37
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Właśnie bardzo dobrze, że jest możliwość "wpraszania się", tak to walkę 1v1 z kolegą można by toczyć wieczność używając przedmiotów (4v4 z losowymi graczami raczej takiej sytuacji nie będzie) i z łatwością strollować igrzyska.

  8. #38
    Cytat Napisał Filozof Zobacz post
    Właśnie bardzo dobrze, że jest możliwość "wpraszania się", tak to walkę 1v1 z kolegą można by toczyć wieczność używając przedmiotów (4v4 z losowymi graczami raczej takiej sytuacji nie będzie) i z łatwością strollować igrzyska.
    to tak, nie mam nic przeciwko temu, bo fajny motyw, ale dziwna byłaby sytuacja walki rankingowej w takim miejscu, a hipotetycznie jest to możliwe, podobnie niefajnie byłoby stracić ekwipunek :<
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Zapisał bym się ale godzina nie odpowiada nie może być jakaś 16-17? Wtedy więcej graczy będzie mogło by brać udział.

  10. #40
    Retaxen
    Konto usunięte
    No właśnie wszystko ładnie jest ale mam takie pytanie . Czy te igrzyska będą organizowane często ?

  11. #41
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Kiedy odbywają się walki?
    Uznałem iż najodpowiedniejszym dniem będzie niedziela - od godz. 20.00 do momentu, aż na arenie pozostanie tylko jedna osoba. W planach jest cykliczny event - co tydzień.
    :P

  12. #42
    Retaxen
    Konto usunięte
    Aha Ok :P Nie przeczytałem dzięki

  13. #43
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    hehe igrzyska będą trwały do 3 w nocy, aż się gracze wylogują bo będą chcieli iść spać. Gdzieś czytałam że wylogowany gracz jest dalej możliwy do łapania, a co będzie jak ostatnie 5 osób się wyloguje? to kto wygra skoro te 5 osób będzie dalej na arenie, a nikt nie będzie mógł ich złapać?

  14. #44
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Na pewno ktoś zostanie do końca choćby miało to trwać do 8 rano ;)

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Czy sabotaże będą w jakiś sposób karane?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •