Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 69

Temat: Igrzyska śmierci

  1. #16
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    tak .. ale ten pomysł ściągnął minecraft z filmu o takim samym tytule (to taka ciekawostka) a reszt mapa do tego musiała by byc ogromna
    ja bym raczej powiedział, że oba pomysły są zerżnięte z książki/filmu, więc jak możesz mówić, że coś jest zerżnięte z minecrafta, gdy na nim było zerżnięte z filmu ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #17
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    ja bym raczej powiedział, że oba pomysły są zerżnięte z książki/filmu, więc jak możesz mówić, że coś jest zerżnięte z minecrafta, gdy na nim było zerżnięte z filmu ?
    Mindfuck.

    A jeśli chodzi o te igrzyska - w odpowiedniej formie byłby to naprawdę ciekawy event , ale na pewno nie w takiej , jaka jest opisana w temacie.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #18
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Fajnie było by, gdyby każdy zaczynał z tym samym eq, statami po 10 i punktami do rozłożania

  4. #19
    tak a propos książki, ciekawe ile osób przeczytało i wie dokładnie o co chodzi..

    ps. dziwne troche, ale i tak brać udziału nie będę, a wiadomo że i tak wygra ktoś z >=50 lv.
    @edit: kurde, nie doczytałam że z przedziałem LVL'owym (nie wiekowym~!), ajm sorry.

    @down: true
    Ostatnio edytowane przez Misa Misa ; 13-09-2012 o 18:10

  5. #20
    Filozof
    Konto usunięte
    @edit: kurde, nie doczytałam że z przedziałem wiekowym, ajm sorry.
    Przedział wiekowy na dużo się nie zda, chyba będzie trzeba dużo dokładniej omówić tą propozycję.

  6. #21
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Przedział wiekowy?
    Czyli mam 3 lata, wygram?

  7. #22
    Będzie stworzone nowe mapki z przedziałem wiekowym.
    looool, dlatego tak napisałam : O oczywiście chodziło mi o przedział lvlowy.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174
    Genialny pomysł (propsuję), tam bedzie plus który zniknał z update "Eliar",to gdy się liczyło to jakie ktoś ma statystyki, a nie jaki ma ekwipunek i jak dużo ma MF ( O ile będzie tak jak na filmie czyli wchodzisz na mapę "Nagi" i bedziesz zbierał z losowo rozstawionych skrzynek losowe rzeczy, mogą być tam buty gothar +8 lub nawet antidotum).
    Oglądałem film, bardzo ciekawy pomysł. Tylko jak ktoś juz pisał w tym temacie na początku walki na MFO ciągną sie godzinami, więc takie igrzyska nie mogą trwać wiecznie, zróbmy np. czas 1h, jeśli w ciagu jednej godziny nie ostanie się tylko jeden gracz kończyły by się automatycznie i podium zajęli by gracze którzy zabili najwiecej graczy.
    Trzeba dodać również jakiś przedmiot który ekskortował Cię do miasta (np, lanca, trąbka lub umiejetność wystrzelenia magicznego firewerka w górę) i blokował możliwość ponownego powrotu do areny.

    PS- Dla mnie im wieksza mapa z różnymi zaułkami i kryjówkami tym lepiej, chcemy dać troche poczucie niebezpieczeństwa i dziczy dla odrobiny smaczku.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez anoria ; 17-09-2012 o 18:28

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Igrzyska śmierci są już prawie gotowe. Poniżej opis zasad jakie zostały wstępnie przygotowane. Na 90% pierwsze testowe igrzyska rozegramy w najbliższy weekend.

    Igrzyska Śmierci to specjalny event polegający na rozgrywaniu masowych walk pomiędzy graczami, na specjalnie przygotowanej w tym celu arenie.


    Kiedy odbywają się walki?
    Uznałem iż najodpowiedniejszym dniem będzie niedziela - od godz. 20.00 do momentu, aż na arenie pozostanie tylko jedna osoba. W planach jest cykliczny event - co tydzień.

    Jak się zapisać?
    Zapisy są prowadzone u Mistrza Areny w miastach bezpośrednio przed startem walk, od 19.55 do 20.00. Po dokonaniu zapisu, postać zostaje unieruchomiona do momentu rozpoczęcia eventu. O godz. 20.00 wszystkie zapisane postacie przenoszone są na specjalną mapę gdzie toczą się walki. Postać musi być w tym czasie zalogowana, w przeciwnym razie odpada z igrzysk. Igrzyska są kierowane głównie do osób posiadających maksymalny poziom w grze, aczkolwiek w walkach mogą też brać osoby o poziomach 40-49.

    Czy osoby postronne mogą obserwować potyczki?
    Tak, za niewielką opłatą (w złocie) każdy chętny może zakupić bilet na widownię.
    Z widowni można na bieżąco podglądać przebieg każdej walki (po kliknięciu walczącego gracza prawym przyciskiem pojawia się stosowna opcja).
    Ta opcja wejdzie w późniejszym terminie


    Opuszczenie areny
    Można opuścić w każdy momencie, ale ponowny powrót będzie niemożliwy.


    Jakie są zasady toczenia walk?
    Walki odbywają się w trynie manualnym (opcji auto na razie nie przygotowujemy). Przegrana walka skutkuje wykluczeniem z dalszego udziału w evencie, a więc naszym głównym zadaniem jest utrzymanie się przy życiu jak najdłużej. Wygrywa ten, kto pozostanie na arenie jako ostatni. Możemy atakować każdego, a także być przez każdego atakowanym. Nie ma ograniczeń poziomowych, nie ma również czasu oczekiwania na walkę (ekranu przygotowania). Można walczyć 1vs1 lub grupowo w dowolnej konfiguracji. Do każdej strony walki, która nie ma pełnej obsady (4 osoby) mogą dołączać nowi gracze bez akceptacji już walczących. Postać, która wyloguje się w czasie pobytu na arenie jest nadal dostępna do ataku.


    Jakie są nagrody?
    Osoba, która zwycięży otrzyma nagrodę w postaci pkt MF (jeszcze nie ustalono wysokości). Nie ma nagród za 2,3 i dalsze miejsca, ale podczas trwania eventu na mapie pojawiają się specjalne prezenty, z których możemy otrzymać różne przedmioty (mniej lub bardziej cenne - żetony, extra punkty rankingowe, czasami unikaty na max lv). Prezenty pojawiają się jedynie za rozegrane walki, a więc jak ktoś rozegra mało walk to będzie miał małe szanse na prezent. Oprócz prezentów na mapie pojawiają się co jakiś czas tzw. power up'y w postaci czasowego przyspieszenia chodu postaci, które ułatwią nam polowanie na uciekających graczy.


    Mapka areny póki co jest prosta - bez żadnych kryjówek, zaułków czy przeszkód itp. Coś postaram się dodać, ale nadmiar elementów może spowodować lagi

  10. #25
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Co jak co ale to brzmi bardzo dobrze . Napewno się zapiszę.

  11. #26
    a walki będą o nic ? jedyny zysk to utrzymanie się na arenie (no i frajda)?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Brzmi super. Nie widzę dla siebie szans na zwycięstwo, ale spróbuję na pewno ;]

  13. #28
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Pamiętajcie , zawsze się dla was znajdą miejsca na trybunach , widowni i kibiców nigdy dość

  14. #29
    Ta, gdyby były opcje walki jeden na jednego to bym coś powalczył. A tak będzie ciężko , każdy sobie wzywa pomoc ;> A najbardziej bolesną dla mneisprawą jets 0 czasu na przygotowanie się do walki, trzeba będzie pół na pół chodzić
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Czy po przegranej walce(odpadnięciu z igrzysk) jest się automatycznie przenoszonym do miasta czy na widownię? Dla uczestników widownia będzie darmowa czy również płatna? Będzie można się na nią dostać podczas trwania igrzysk czy tylko w tych 5 minutach przed startem?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •