Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 69

Temat: Igrzyska śmierci

  1. #1
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114

    Igrzyska śmierci

    Mam propozycję dodania igrzysk śmierci. Co jakiś czas będą organizowane igrzyska śmierci. (tak to wymyśliłem) Będzie stworzone nowe mapki z przedziałem levelowym. I tam wszystko nam zniknie. Wszystkie itemy. Będziemy musieli zdobywać skrzynki z itemkami. I tam będzie trzeba robić bójki. Kto ostatni zostanie będzie zwycięzcą. Więcej szczegółów: wpiszcię na yoputube igrzyska śmierci minecraft i tam będzie.










    Błagam tylko mnie nie minusujcie. Mam już ujemną reputację więc jakby co dawajcie plusy. Nie mogę swobodnie pisać postów na forumku.
    Ostatnio edytowane przez LeFil ; 14-09-2012 o 16:27

  2. #2
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Ja też oglądam MrVertez i Nolif666 na yt ale nie mogę wejść na ich serwer bo nie mam legalnego minecrafta. 100% plagiatu. Na nie i wyjazd z forum. Reputację masz taką bo sobie zasłużyłeś.

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Aleś głupotę wymyślił.

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Na Mafii jest calkiem fajny event o nazwie arena śmierci - tyle że tam ma sie EQ Ale też jest się teleportowanym na inną mapę z samymi bójkami.

    Ale tam są nieco inne realia ( krótsze walki)

    Btw. uwierz mi, że te minusy pewnie nei lecą za nic :>

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Arena śmierci podobna do MMO jest planowana również u nas i nawet pod nazwą "igrzyska śmierci" miało to wejść
    Tak więc autor całkiem dobrze trafił z tą propozycją.

  6. #6
    Noriko
    Konto usunięte
    Dobry pomysł , tylko co do areny śmierci na MMO mam zastrzeżenia więc mam nadzieje, że tu wyjdzie to lepiej . Tam Pajacyki stoją i czekają aż ich ktoś zaatakuje, bo każdy się boi ponieważ atak = mniejsze szanse na wygraną .

  7. #7
    Można tak zrobić, że jak przeciwnicy nie będą chcieli ze sobą walczyć to powiedzmy po 3-4 minutach będzie automatyczne losować/dobierać przeciwnika.
    Będzie sprawiedliwie, bo jak znając życie wejdzie 6 osób które się znają i będą stać i gadać ze sobą :>

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Bicek Zobacz post
    Można tak zrobić, że jak przeciwnicy nie będą chcieli ze sobą walczyć to powiedzmy po 3-4 minutach będzie automatyczne losować/dobierać przeciwnika.
    Będzie sprawiedliwie, bo jak znając życie wejdzie 6 osób które się znają i będą stać i gadać ze sobą :>
    A propos tego, że wejdą sami znajomi. Kiedy już przeciwnicy zostaną wybrani losowo, lub coś w ten deseń, to opcja remisu i poddania się powinny być wyłączone, aby walki były w miarę uczciwe.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jak ktoś będzie chciał oddać walkę to i tak to zrobi, opuszczając turę, bądź atakując słąbym (mag lapa, woj pocisk mag 1*) ;p

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    To powinno być coś na zasadzie autozapisów do jakiejś mini-areny, która będzie losować gracza do walki spośród zapisanych. Każdy kto się do tej areny nie zapisze i nie dokona żadnej walki, jest teleportowany do miasta.
    Od zapisania na arenę trzeba wykonać minimum 1 walkę w ciągu 24h (lub innego czasu w zależności jak długo event ma trwać). Kto nie zawalczy, wylatuje do miasta.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Ładnie zorganizowane i "sprawiedliwe" to będą turnieje. Tego typu event właśnie na tym polega, że wszystko się może zdarzyć - jeden zawalczy 5, drugi 1 walkę i wcale nie najlepszy w samej walce gracz musi wygrać. Niemniej jednak kilka modyfikacji trzeba zrobić, aby to się trzymało kupy - np. nie może być kategorii agresor (sos dostępny na takich samych zasadach dla obu stron lub w ogóle), nie powinno być remisów, a być może powinna być możliwość również auto-walki.
    Jakieś zachęty do walki dla "staczy" też można zrobić - zupełnie jak w "hunger games" ;]

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Wszystko jest do dopracowania, myślę, że kto gra w mmo mógł by się podzielić spostrzeżeniami co zmienić albo poprawić, bo wydaje mi się, że ta arena będzie na podobnych zasadach.

  13. #13
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    tak .. ale ten pomysł ściągnął minecraft z filmu o takim samym tytule (to taka ciekawostka) a reszt mapa do tego musiała by byc ogromna

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Mapa wcale nie musi być duża- w walkach będzie brać udział z ~20 osób na przedział. Mapka byłaby pewnie wielkości komnaty smoka (albo mniejsze, piszę tak około).
    Co do samej organizacji - problemem będzie w takim razie czas.

    Na MMO w moim chyba najlepszym (przy okazji najdluzszym :x) występie straciłem ponad godzinę.Na 4 walki (jedna TvT). Ale od razu wspomnę, że walki na MMO są nawet krótkie - spore hity i mało zdolności.
    Tutaj walki są jeszcze dłuższe, do tego graczy będzie pewnie sporo więcej. Nie ma szans, żeby taki event na 50 lv zmiescil sie w ciagu 2 godzin. A nie każdy mógłby tyle czasu poświęcić, tym bardziej, że walki byłyby pewnie wieczorem.

  15. #15
    Filozof
    Konto usunięte
    Chyba, że walki byłoby automatyczne ;>
    Na MAX lvl trochę bardziej by się to rozruszało jeśli nagrody by były dość kuszące.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •