Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Regeneracja energii, mały bład

  1. #16
    tymon
    Konto usunięte
    Więc nie wiem, czemu ja mam inaczej. Znaczy nie wiem, czy to 12 czy 14 była, wiem, że jak wszedłem to była ena 2x szybciej, a później już nie

  2. #17
    tymon
    Konto usunięte
    Dodam, że mi się regeneruje tak samo jak wam po 7 minut energia, czyli full to w moim przypadku 15 godzin z hakiem, a jest napisane, że full będę miał za niecałe 8 godzin. Każdy ze zmienionym czasem też ma ten błąd ?

  3. #18
    To błąd. W panelu gracza jest wszystko w porządku, w grze pokazuje niewłaściwy czas do zapełnienia limitu energii (czas odnowienia 1 pkt pokazuje prawidłowo).

  4. #19
    tymon
    Konto usunięte
    Mi w panelu też pokazuje niecałe 8 godzin zamiast 15, których naprawdę potrzebuje do full energii.

    A co do czasu odnowienia 1 punktu energii, to będzie on jakoś wyzerowany, żebym znowu miał ten każdy 1 punkt energii wtedy, kiedy inni ? Czy raczej muszę się przyzwyczaić do 3 i pół minutowego opóźnienia ?

  5. #20
    Cytat Napisał tymon Zobacz post
    Mi w panelu też pokazuje niecałe 8 godzin zamiast 15, których naprawdę potrzebuje do full energii.
    To ma pewnie związek z tym:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-grze-w-panelu

    Po ingerencji Admina, czyli synchronizowania czasu z poziomu gry i panelu teraz występuje problem w drugą stronę,
    kiedy został na powrót przywrócony pełny czas odnowienia energii (7 min 12 sec), zapomniano że ingerowano w to i
    pewnie stąd źle pokazuje.

  6. #21
    tymon
    Konto usunięte
    Ok, ja już wszystko wiem. Co prawda, mi się pokazuje i w grze i w panelu czas 7 godzin z hakiem, gdy w rzeczywistości potrzeba 15, ale widzę, że wiecie o co chodzi i wiecie jak to naprawić

    Temat myślę, że można już zamknąć.

  7. #22
    tymon
    Konto usunięte
    Odświeżam.
    Co prawda teraz regeneracja w panelu i w grze już działa, jeżeli chodzi o czas regeneracji energii do pełna.
    Jednak dalej mam taki problem, że każdy 1 punkt regeneracji regeneruje mi się kiedy indziej, niż dla pozostałych 99% graczy. W grze nie spotkałem nikogo, komu się regeneruje wtedy kiedy mi energia (wszystkim o te ponad 3 i pół minuty później).
    Czy administracja mogłaby mi to przestawić? Wyłapać tych graczy z czasem regeneracji każdego pojedynczego punktu energii w innym czasie lub po prostu co wydaje mi się łatwiejsze zrobić reset, żeby w danej sekundzie wszyscy dostali punkt energii, a każdy następny znowu co 7:12 (czy ile to dokładnie trwa).
    Żeby gracze mający max ilość energii można odjąć wszystkim 1 punkt energii, a później dodać z aktualizacją czasu aktualizacji następnych punktów.
    To był główny problem dlaczego napisałem ten temat, bo to że pokazuje mi się czas regeneracji wszystkich punktów jest o połowę krótszy niż w rzeczywistości raczej nie utrudnia gry, jeżeli ktoś o tym wie, a regeneracja pojedynczych punktów znacznie wydłuża czas potrzebny na zabicie minibossów, bo jeżeli wszyscy potrzebują 1 minuty do energii, to musimy czekać ponad 4 z powodu braku mojej energii, a gdy mi brakuje tylko 1 minuty, to ja muszę czekać 4 minuty na resztę graczy.

    Dobrze, że temat jednak nie został zamknięty

  8. #23
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tymon Zobacz post
    Odświeżam.
    Co prawda teraz regeneracja w panelu i w grze już działa, jeżeli chodzi o czas regeneracji energii do pełna.
    Jednak dalej mam taki problem, że każdy 1 punkt regeneracji regeneruje mi się kiedy indziej, niż dla pozostałych 99% graczy. W grze nie spotkałem nikogo, komu się regeneruje wtedy kiedy mi energia (wszystkim o te ponad 3 i pół minuty później).
    Czy administracja mogłaby mi to przestawić? Wyłapać tych graczy z czasem regeneracji każdego pojedynczego punktu energii w innym czasie lub po prostu co wydaje mi się łatwiejsze zrobić reset, żeby w danej sekundzie wszyscy dostali punkt energii, a każdy następny znowu co 7:12 (czy ile to dokładnie trwa).
    Żeby gracze mający max ilość energii można odjąć wszystkim 1 punkt energii, a później dodać z aktualizacją czasu aktualizacji następnych punktów.
    To był główny problem dlaczego napisałem ten temat, bo to że pokazuje mi się czas regeneracji wszystkich punktów jest o połowę krótszy niż w rzeczywistości raczej nie utrudnia gry, jeżeli ktoś o tym wie, a regeneracja pojedynczych punktów znacznie wydłuża czas potrzebny na zabicie minibossów, bo jeżeli wszyscy potrzebują 1 minuty do energii, to musimy czekać ponad 4 z powodu braku mojej energii, a gdy mi brakuje tylko 1 minuty, to ja muszę czekać 4 minuty na resztę graczy.

    Dobrze, że temat jednak nie został zamknięty
    A masz zsynchronizowany zegar komputera z serwerem mfo?

  9. #24
    tymon
    Konto usunięte
    Czy co mam ?
    Wątpię, że to zmieni, bo mógłbym sobie przestawiać co chwilę zegarek i zrobić tak 100 energii w 10 minut, więc mój zegarek chyba nie ma znaczenia.
    Jutro sprawdzę, czy to coś zmieni, ale myślę, że to musi być jakiś bug, bo przed promocyjnym przyśpieszeniem odnawiania energii miałem normalnie energię wtedy kiedy wszyscy inni.

    @Edit: W grze mam 7 godzin do full energii kiedy potrzeba mi 15 ;/
    Ostatnio edytowane przez tymon ; 11-09-2012 o 12:16

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Poprawione w wersji 4948

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •