Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Temat: Zmiany bójki

  1. #16
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    nie nie, agresorem zawsze był Terens, ewentualnie były pojedynki, a mimo to tylko ja mogłem stracić
    No więc wcześniej Terens musiał z Tobą 3x przegrać (nieważne w jaki sposób do tego doszło), a więc ma możliwość odegrania się.

  2. #17
    no to chyba trochę nie w porządku, atakuje mnie, a gdy ja skutecznie się obronię 3 razy to dalej jestem skazany na walki bez zysku z możliwością straty ...

    rozumiem gdybym to ja go atakował nieprzygotowanego na mapie i wtedy on miałby możliwość się odegrać, ale nie na odwrót ...
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #18
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    rozumiem gdybym to ja go atakował nieprzygotowanego na mapie i wtedy on miałby możliwość się odegrać, ale nie na odwrót ...
    To się nigdy nie zdarzy, bo nie miałbyś w tym żadnego interesu.

    Jeśli zablokujemy tą możliwość to osoba złapana 3x nie będzie miała żadnej możliwości na odzyskanie swoich pkt. Złapie Cię ktoś 3 razy i nic mu nie zrobisz - co najwyżej możesz stracić rank (on go nie zyska) lub on straci (ty go nie zyskasz) - a więc odwet w ogóle się nie będzie opłacał.

  4. #19
    limit jest na 3 walki, więc po pierwszej ten ktoś ma 2 kolejne na odwet; czemu ktoś kto nie preferuje bójek musi być dodatkowo skazany na walki umożliwiające odwet agresorowi ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    limit jest na 3 walki, więc po pierwszej ten ktoś ma 2 kolejne na odwet; czemu ktoś kto nie preferuje bójek musi być dodatkowo skazany na walki umożliwiające odwet agresorowi ?
    Naprawdę chcecie kolejnych blokad i jeszcze mniej możliwości do PvP?

  6. #21
    no ale niby, w jaki sposób zwiększa możliwości pvp ? "unikaj bójek bo jak się 3 razy obronisz i zyskasz na nich ranking/żetony to później będziesz skazany na półgodzinne walki bez szans na zysk, a gdy je zlekceważysz stracisz punkty" a no tak i zapomniałem o tym, że teraz mam 51lvl i już na przykładowym terensie nie będę miał szansy odwetu bo nawet, gdy ja przegram 3 razy to on nie wbije 51

    dla mnie to jest właśnie blokada przemawiająca za tym, aby unikać bójek (no i pojedynków bo przecież po nich również dostaje się limit).
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 05-09-2012 o 14:59
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  7. #22
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie wiem, o którym przypadku jest mowa w pierwszym poście, ale w tym cytowanym powyżej to:
    -osoba atakująca może wygrać rank lub go stracić. (kiedyś nie mogła stracić)
    -osoba atakowana może tylko stracić (nie może zyskać właśnie z powodu limitu)

    Zasada jest taka, że osoba która 3 razy przegrała ma możliwość symetrycznego "odegrania się". To nie jest tak, że ten broniący się jest "niewinnie" atakowany - najpierw to on był agresorem. Poziom tu nie ma większego znaczenia - może być równy, może być niższy.
    A może zrób głosowanie, kto jest za przywróceniem starego systemu bójek, a kto za zostawieniem go?

  8. #23
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jestem za przywróceniem starego systemu bójek sprzed ostatnich większych modyfikacji.

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Seitas Zobacz post
    Jestem za przywróceniem starego systemu bójek sprzed ostatnich większych modyfikacji.
    czyli?
    Tak jak pisałem - wcześniej przy limicie odgrywający się nawet nie był narażony na stratę - powrót to działanie odwrotne do proponowanego.

  10. #25
    a istnieje możliwość zwiększenia tolerancji różnicy lvlu po przekroczeniu limitu w bójkach rankingowych ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #26
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    a istnieje możliwość zwiększenia tolerancji różnicy lvlu po przekroczeniu limitu w bójkach rankingowych ?
    Może będzie dało się zrobić tak, że lv większy od limitu byłby uznawany za równy limitowi na potrzeby bójek. To zależy od trudności w implementacji.

  12. #27
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Może była by możliwość cofnięcia levelu ponad limit? Usługa za mf. Cofa poziom do 50 lv .

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Problem trzeba rozwiązać systemowo, a nie naciągactwem. To nie jest wina graczy że wbija się poziom, do walki potrzebne eq/itemy, a do tego złoto, a expiąc złoto dostaje się EXP bezwarunkowo.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 06-09-2012 o 11:46

  14. #29
    ZSRR
    Konto usunięte
    Nie w$zy$tko mu$imy kupować. Podoba ta wer$ja je$t zrobiona tak że ludzie mają wbić poziom, a nie $iedzieć na jednym. Wbijanie poziomu w tej chwili mija $ię z celem i ogranicza.

    Problem trzeba rozwiązać systemowo, a nie naciągactwem.
    Mądro$ć tego tematu.

    btw. $orry, za "$" ale nie działa mi "s".

  15. #30
    odświeżam, dodatkowo walka na arenie: https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=29613&vtid=0
    bym wiedział, że nie mogę nic zyskać to bym nie atakował, to w porządku, że takie "dziwne" walki są również na arenie?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •