Zobacz wyniki ankiety: popierasz to?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    4 18.18%
  • nie

    18 81.82%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: dodatek

  1. #1
    exadiu
    Konto usunięte

    Pomysł dodatek

    Gdybyscie mogli dodac tryb single download, kazdy moglby by rozwijac soja postac nawet bez neta, ale musialoby to byc kompatybilne z wersja online i postaciami profilu. Powinien byc panel logowania i przejscia w tryb online.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To pewnie nawet nie jest możliwe do zrealizowania.

  3. #3
    W celu zrealizowania tej propozycji musiano by stworzyć specjalną aplikację współgrającą z systemem i serwerem, której stworzenie zajęłoby sporą dawkę czasu. Dodatkowo możliwość grania offline (główna część dla której jest ta propozycja) z góry nie przechodzi, gdyż w ten sposób z łatwością omijano by niektóre miejsca z dala od pvp. Nie wspomnę już nawet o możliwych oszustwach powiązanych z trybem offline w tym przerabiania aplikacji na własne potrzeby.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2011
    Postów
    5
    Jeżeli by wyszła wersja offline to gra nie miałaby sensu. Pytanie pada a no czemu?
    1. Gra będzie zbyt prosta. Na offline byś zrobił z siebie maszynę do zabijania.
    2. W takim trybie każdy mógłby grać nie fairplay. (Multikonta itp.)
    3. Wiadomo gdy mamy wszystkie dane gry to nie będzie problemu stworzenia tzw. "wspomagaczy do gry"
    4. A tak mnie zastanawia czy jest taka gra. Gdzie możesz online i offline "rozwijać się".
    5. I na koniec czy jest możliwość zrobienia doskonałej gry w takiej wersji. Szczerze mówiąc myślę, że nie.

    Gra nie miałaby sensu.
    I tu pada pytanie:
    A jak by nie miała sensu to po co w nią grać?

    To już odpowiedz sobie sam bo ja idę spać.
    Dobranoc!

    A zapomniałem dodać na nie...
    Ostatnio edytowane przez Patnar ; 22-08-2012 o 00:32

  5. #5
    Odrzucone.
    "Propozycja nierealna z wielu powodów."

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •