Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Sortowanie Postaci w Panelu.

  1. #1
    Jamal
    Konto usunięte

    Sortowanie Postaci w Panelu.

    Witam . Zapewne pewna ilość osób chciała by mieć opcje ,,Posortowania'' Albo ,,Zmieniania pozycji'' Naszych postaci w Panelu Gracza.
    Można by było dodać np. Takie coś Z Team Fortressa 2 w ekwipunku , że można posortować postacie według jakiejś kategorii (Np . Od największego do najmniejszego levela''. Lub poprostu móc Przemieszczać je według własnych upodobań przeciągając je na pole jakie chcemy.
    Dziękuje dobranoc


    Samael : Można coś ustawić na forum aby nick pozostawał tylko tej pierwszej postaci
    SystemOfADown : Chodzi mi o stylistyke albo aby był ułatwiony dostęp do postaci , Np Najbardziej używana postać na 1 miejscu , potem bankowa i tak dalej ...
    Ostatnio edytowane przez Jamal ; 18-08-2012 o 22:26

  2. #2
    Banned
    Konto usunięte
    Dobry pomysł ale wprowadzi chaos na forum. Nicki będą się zmieniały.

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Niepotrzebne.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Jedynie za MF, zawsze możesz pozmieniać nicki

  5. #5
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Podoba mi się ten pomysł. Jamalowi chodzi pewnie o to, aby w panelu gracza móc poprzestawiać karty z postaciami w kolejności jakiej chcemy. Tak jak np. w grze, że Panel z HP i MP możemy wstawić na miejsce - Druzyny albo miksów. Raczej da się to zrobić w ten sposób, aby nie ingerować w nick na forum.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #6
    Jamal
    Konto usunięte
    No o to mi chodzi Roll , jeszcze tylko dodać tabelke gdzie będzie opcja np . Sortuj według levela , Od najniższego do najwyższego , ( lub na odwrót :P)
    Ostatnio edytowane przez Jamal ; 18-08-2012 o 22:54

  7. #7
    W prawym górnym rogu okienka każdej postaci dodać po 2 strzałki (w górę i w dół), a nad wszystkimi postaciami opcję sortowania lub ta opcja byłaby w okienku z postacią znajdującą się najwyżej, obok strzałek.
    Chociaż namieszałoby to trochę jeśli chodzi o główną postać, można ją oznaczyć innym kolorem nazwy postaci w Panelu gracza, a zmiana głównej postaci na inną kosztowałaby mf (przy okazji zrealizowano by starszą propozycję odnośnie tańszej zmiany głównej postaci na inną).

  8. #8
    Coni
    Konto usunięte
    Tutaj proponowałem coś bardzo podobnego.

    "W sumie można by dodać do usługi zmiany nicka dodatkową opcję "ustaw tą postać jako główną". " ~Tomi

  9. #9
    Wiem, dlatego o tym wspomniałem :P
    "przy okazji zrealizowano by starszą propozycję odnośnie tańszej zmiany głównej postaci na inną"
    - dokładnie o tej propozycji myślałem.
    Czyli 2 propozycje zostałyby zrealizowane w jednej, bo chyba da się to połączyć - np. najwyżej ustawiona postać jest tą główną, w takim przypadku przy próbie zmiany jej miejsca wyskoczyłoby, czy chcesz zmienić główną postać i na jaką. Dodatkowo w usługach automatycznie taka sama opcja.

    Minusem będzie to, iż pozostaną problemy jeśli ktoś zechce zmieniać nicki między postaciami poza główną postacią, tutaj pozostałaby opcja w usługach przy zmianie nicków ustal główną postać oraz zmień nicki między postaciami, 2 w 1 powinno dać radę.
    Ostatnio edytowane przez Koridor ; 19-08-2012 o 15:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •