Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Pomaganie do 10 lvla

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2011
    Postów
    15

    Pomaganie do 10 lvla

    Witam widzę , że wrzucono reklamy do sieci i znowu wysyp nowych graczy więc postanowiłem ich trochę pomóc lecz dużo osób nie kliknęło mi "pomógł mi" gdyż jest to opcja tylko do 5 lvla gdzie gracza jeszcze jakoś idzie ale od 6 lvla zaczynają sie problemy nie wiedzą gdzie jest kot? jak dojść do eterni , nie wiedzą jak załozyć za bardzo zdolność , zaklęcia znowu ludzie porobili konta i przeraża ich ta gra wszystko takie skomplikowane hehe

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Pomagaj dla przyjemności, a nie dla jakiegoś "pomógł mi".

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2011
    Postów
    15
    Pomagam ale satysfakcja jest większa medal przynajmniej by był

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ci nowi gracze to straszni lenie. Tego "pomógł mi" często nie chcą dać. Pomagaczy mają często za oszustów (bo i zdarzają się tacy).

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    opcja i ranking "pomógł" się sprawdzają
    teraz gracze którzy raczej by nie pomogli nikomu dla medalu to robią, a taki był cen tego rankingu ;] a niektórzy nawet płacą za kliknięcie

    nie mam nic przeciwko pomocy, nawet jeśli robisz to dla nic nie wartego medalu, ale pisać na forum o czymś takim jak zwiększenie limitu do 10lvla jest śmieszne

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    moim zdaniem to dobry pomysł. 10lvl mozna wbic niezwykle szybko i dalej nieogarniac a skoro ranking pomocinikow zaheca do pomocy to dlaczego nie pomagac do 10.
    5lvl to dili
    natomiast wyzsze to juz eternia ktora rozni sie od rodzinnej wioski

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    przecież można pomagać nawet graczom z 20lvlem
    a tym co kliknęli na 5lvlu "pomógł" powinno się dalej pomagać ;]

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Mita Zobacz post
    przecież można pomagać nawet graczom z 20lvlem
    a tym co kliknęli na 5lvlu "pomógł" powinno się dalej pomagać ;]
    Kliknięcie "pomógł mi" chyba dodaje nas wtedy do obserwowanych, dobrze byłoby gdyby działało to też w drugą stronę, tzn dodając nam automatycznie klikającego gracza do obserwowanych.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2011
    Postów
    15
    Ja obserwuje cały czas na tych co mi kliknęli pomagam wkleiłem ich sobie do profilu a im mówię , żeby dodali mnie do obserwowanych pomagam też tym którzy do mnie napisali na 6 lvlu;p i im o dziwo jakoś lepiej idzie hehe mają już po 10-14 lvle

    a co do 5 lvla to wczoraj zrobiłem postać i do wbicia 7 lvla wystarczyło mi może 30 punktów energi


    a tak z innej beczki czy nie wydaje wam się , że rozdaj statystyki automatycznie w ogóle się nie sprawdza wg mnie rozdaje te staty bez sensownie i nowi nie potrafią pokonać przez to też bossów
    Ostatnio edytowane przez kipizek ; 15-08-2012 o 21:06

  10. #10
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Dobrze jest , nie ma powodów żeby to zmienić tylko dla 1 gracza.

  11. #11
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Rozdawajka automatyczna działa najlepiej na woju sam testowałem nastomiast na magu w późniejszych etapach gry daje za dużo w szczęście.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    w późniejszych etapach gry magowie dają bez auto za mało w szczęście

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •