Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Energia

  1. #1
    Domis
    Konto usunięte

    Energia

    Czy was tez denerwuje czas ladowanie sie energi ? Mnie osobiscie bardzo.... gra mnie wcaignela.... ale nawet dobrze pograc nie moge przez punkty... Czy nie lepiej skrocic czas ich regeneracji? Czy ta gra powstala tylko dla pieniedzy? Moze tak gracze tez cos dostana? Jakby jedenk punkt regenerowal sie dajmy na to 3 minuty byloby o wiele lepiej, licze na przyjecie tej propozycji.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Kolejny...

  3. #3
    Domis
    Konto usunięte
    Twoja odpowiedz nie zawiera zadnego argumentu.

  4. #4
    Domis
    Konto usunięte
    dlatego jakby wieszkosc graczy tego chciala i sie udzielila, sadze ze bysmy cos zrobili

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,651
    gdyby gracze rządzili to ta ustawa by przeszła przez aklamacje, ale że to jest biznes admina to prędzej księdzem zostanę niż zostanie zmniejszony czas ładowania energii

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Szybsze ładowanie eny, zlikwidowanie eny = gra dla nołlajfów.
    Admin może przyspieszyć ładowanie energii, ale za to odpowiednio zmniejszy exp z potworków.

  7. #7
    Domis
    Konto usunięte
    sadze ze bylaby to dobra opcja czemu gracze musza czekac aby zagrac? czy to ma sens? i tak juz duzo jest mozliwosci kupna za mf'y

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Domis Zobacz post
    sadze ze bylaby to dobra opcja czemu gracze musza czekac aby zagrac? czy to ma sens? i tak juz duzo jest mozliwosci kupna za mf'y
    Właśnie tylko na początku wydaje się mało tej eny. Ponadto nie wszyscy mają czas na cały dzień siedzenia przed kompem. W dalszych etapach gry dochodzą możliwości do których szybkie ładowanie energii byłoby koszmarem (np bicie niektórych minibossów zabiera tyle czasu, że zdąży naładować się kilka pkt ene).

    W MFO może grać osoba, która ma mało czasu jak i dużo, trzeba tylko umieć grać.
    W innych grach nie dość, że trzeba być non stop przed kompem to jeszcze gracze z kasą mają nad nami mechaniczną przewagę.

  9. #9
    Domis
    Konto usunięte
    nie mam pojecia jak jest potem, ale tak naprawde to teraz jestem zablokowany i dopiero za 2 dni jak uda mi sie osciagnac 2 lvle wyzej bede mogl grac dalej... czy to troche nie przesada?

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Domis Zobacz post
    nie mam pojecia jak jest potem, ale tak naprawde to teraz jestem zablokowany i dopiero za 2 dni jak uda mi sie osciagnac 2 lvle wyzej bede mogl grac dalej... czy to troche nie przesada?
    Levele można wbijać bez energii zapisując postać na arenę.

  11. #11
    Nikon
    Konto usunięte
    w mfo 2 ena regeneruje się chyba co 3 minuty więc może tam zagraj
    gra jest tak skonstruowana aby gracze poświęcali na nią nawet do 10 min aby stracić energie
    poza tym prowadzenie takiej gry niesie za sobą spore opłaty + trzeba na chleb zarobić

  12. #12
    Domis
    Konto usunięte
    hmm.... a moze tak zalozyc nowy swiat? bez eny? albo z szybsza regeneracja? przykladowo 2 minuty?

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    Powiem Ci w skrócie: dostosuj się.

  14. #14
    Domis
    Konto usunięte
    ten dzial jest po to, aby przedstawic swoje propozycje i mam takie prawo

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Energia ładowała się w 3 minuty w grze opartej na silniku mfo. Skutkiem tego był najazd nołlajfów, gdyż przeciętny user nie miał czasu na zużycie energii.
    Gdyby to weszło to za pewien czas nołlajfy zażyczyłyby sobie ładowania energii w 1 minutę itd...
    Pograj z miesiąc i dopiero wtedy się wypowiedz.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •