Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: expienie

  1. #16
    Coni
    Konto usunięte
    Na 12 poziomie spokojnie można 2x ptak gromu pokonać, a nie jak każdy pisze na 1x. Jeśli by ci sprawiały trudności zawsze można manualnie je pokonać.

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Prawdopodobnie AP nie jest w ten sposób skorelowane z doświadczeniem.
    W MFO2 tak było, w większości przypadków tutaj...

  3. #18
    Nie znajdę wypowiedzi Tomiego na ten temat, bo "ap" to zbyt krótka fraza, ale jestem prawie pewien, że gdzieś o tym pisał.

  4. #19
    Achaye
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dark Skiter Zobacz post
    Na jakim manualu... na 15 lev 2 ogniki można na auto lecieć jak ma się dobre staty i umie skrypt zrobić.

    Ja latałem auto na nich z 13 ;p

  5. #20
    Bedyn
    Konto usunięte
    Gdzie expic na 7 levlu?

  6. #21
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    dwógłowy wąż lub 2x żaba.
    Możesz też spróbować z ptakiem gromu, ale na walce manualnej.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #22
    Medavoj
    Konto usunięte
    Nie ma czegoś takiego jak pokonaniu czegoś na manualu skoro da się zrobić na manualu to na auto też się da tylko trzeba dobrze inteligencje pod potworka ustawić i wsio : )

  8. #23
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Medavoj Zobacz post
    Nie ma czegoś takiego jak pokonaniu czegoś na manualu skoro da się zrobić na manualu to na auto też się da tylko trzeba dobrze inteligencje pod potworka ustawić i wsio : )
    Niestety nie da się ustawic idealnego skryptu.W walce Manualnej można podjąć pewne ryzyko, można kalkulować co będzie jak uderzy itd.

  9. #24
    Medavoj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Niestety nie da się ustawic idealnego skryptu.W walce Manualnej można podjąć pewne ryzyko, można kalkulować co będzie jak uderzy itd.
    Nie sadze aby przy expieniu na potworkach miało to jakiś sens ; )

  10. #25
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Musaraj chcial oczywiscie zablyszczec.

  11. #26
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jaskier Zobacz post
    Musaraj chcial oczywiscie zablyszczec.
    No nie wiem o co chodzi.
    Pisze z własnego doświadczenia, gdyż Ptak Gromów zabierał mi ok. 50% Hp. Leczenie by sie szybko skonczyło, gdybym ustawił auto.Tak to widząc, że mi zadał słabszy cios, mogę zaatakować. W walce manualnej jest to o wiele prostsze, niż robienie supergenialnego skryptu, który byłby przygotowany na takie sytuacje.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Tak, dlatego masz wybor. Szybsze expienie wymaga odrobiny myslenia i zrobienia skryptu, optymalne pod wzgledem zysku (czyli mniejsze zuzycie miksow) wymaga walk manualnej, na ktora tracisz czas.

  13. #28
    Loco
    Konto usunięte
    Chyba nie chcecie powiedzieć, że expicie manualnie? Nie dajesz rady na auto bijesz słabsze potworki. I tak te 10 lvl do następnego upa każdy zdąży wbić ;>

  14. #29
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Loco Zobacz post
    Chyba nie chcecie powiedzieć, że expicie manualnie? Nie dajesz rady na auto bijesz słabsze potworki. I tak te 10 lvl do następnego upa każdy zdąży wbić ;>
    Nie nie nie.
    Pisałem o expieniu na mocniejszych potworkach niż możemy na danym lv.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    To wtedy jest oczywiste, ze bijemy na manualnym^^ Albo prosimy znajomego/kogos z druzyny o pomoc.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •