Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 105

Temat: Założenia do PvP

  1. #61
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    loteria żetonowa nieco rozruszała pvp ale sie dzis skonczy niestety...

  2. #62
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Faktycznie loteria rozruszała ja zaczęłam walczyć auto to wczoraj 24 walki auto odbyłam. Właśnie po to ta loteria była, żeby rozruszać trochę pvp i zwiększyć wartość żetonów.

  3. #63
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    mogło być to na podobnych zasadach zostać ale żeby było na 1 los potrzeba ok 150 żetonów i przedmioty bez pyłów iluzji ;d

  4. #64
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    mogło być to na podobnych zasadach zostać ale żeby było na 1 los potrzeba ok 150 żetonów i przedmioty bez pyłów iluzji ;d
    Albo gdyby zostało w to już w obecnej formie na zawsze

  5. #65
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    lepiej dać większą ilość żetonów i ciut mniejszą losowość w przedmiotach

  6. #66
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    mogło być to na podobnych zasadach zostać ale żeby było na 1 los potrzeba ok 150 żetonów i przedmioty bez pyłów iluzji ;d

    o tym samym myslałem ,jednak myslałbym o liczbie 100.
    Ostatnio edytowane przez Terens ; 21-08-2012 o 23:38 Powód: .

  7. #67
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    lepiej dać większą ilość żetonów i ciut mniejszą losowość w przedmiotach
    Ale wtedy byłoby za dobrze, przy loterii jest ten dreszczyk emocji

  8. #68
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    ale 50 zetnów można w dzień zarobić jak by pvp się ruszyło wiec trochę bez sensu ;d jednorazowo się sprawdziło ale na dłuższą metę przedmiotów będzie za dużo i bicie mini nie będzie opłacalne

  9. #69
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    ale 50 zetnów można w dzień zarobić jak by pvp się ruszyło wiec trochę bez sensu ;d jednorazowo się sprawdziło ale na dłuższą metę przedmiotów będzie za dużo i bicie mini nie będzie opłacalne
    No to zwiększyć 2x cenę, ale zasady pozostawić takie same.

  10. #70
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    No tak ale bez przesady. Na 5 lv zawalczyłem 4 razy i już lv up. Poszedłem na bossa na 6 i znowu wpadł lv i znowu eq trzeba kupować na wyższy lv

  11. #71
    Nikon
    Konto usunięte
    Zyskałeś 12 sztuk przedmiotu Osłona Magiczna

  12. #72
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał polik Zobacz post
    No tak ale bez przesady. Na 5 lv zawalczyłem 4 razy i już lv up. Poszedłem na bossa na 6 i znowu wpadł lv i znowu eq trzeba kupować na wyższy lv
    i własnie o to chodzi .. żeby nie siedzieć cały czas na niskim lvl i nabijać żetony.

  13. #73
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    walka pvp auto na maksymalnym lvl nie jest opłacalna. Na walkę potrzebujemy minimum 2x rege i do tego osłony i odnówki . (kupując je za żetony żeby wyjść na 0 musieli byśmy mieć ok 600 + ranku co jest praktycznie niemożliwe dla zwykłego gracza na maxymalnym lvl ) więc proponuje kolejny raz ograniczyć pvp auto do samych leczeń ... z resztą i tak mało kto na 50 walczy auto ...

  14. #74
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    walka pvp auto na maksymalnym lvl nie jest opłacalna. Na walkę potrzebujemy minimum 2x rege i do tego osłony i odnówki . (kupując je za żetony żeby wyjść na 0 musieli byśmy mieć ok 600 + ranku co jest praktycznie niemożliwe dla zwykłego gracza na maxymalnym lvl ) więc proponuje kolejny raz ograniczyć pvp auto do samych leczeń ... z resztą i tak mało kto na 50 walczy auto ...
    a może by tak zredukować ceny w sklepie? Na ilosc walka auto nie narzekam ,z kazdym graczem łamie sie limity ,mimo tego ze jedni maja lepsze/gorze skrypty czy eq. Jednakże masz racje ,walki pvp nigdy sie nie zwracały ,teraz chociaz są te żetony i exp
    Ostatnio edytowane przez Terens ; 18-08-2012 o 20:56 Powód: .

  15. #75
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Takie okrojenie walk raczej je zepsuje. Może by wprowadzić jakieś specjalne limity dla miksturek innych od leczenia i zdejmowania statusów? Tak, żeby walka nie kosztowała krocie, a limity trzeba by było mądrze wykorzystać. Skróciłoby to także zwykłe walki pvp.
    Miksturki specjalne:
    2 Rege, 2 osłony, 2 skupienia/mobilki, 3 odnowienia, 1 szybkości. Razem 10. Gdyby obowiązywał limit ogólny np 4. To nie dość, że walki byłyby krótsze to i skrypt prostszy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •