Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Nowa usługa za mf - usunięcie expa.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258

    Nowa usługa za mf - usunięcie expa.

    Witam. Chciałbym walczyć na arenie w przedziale 9-12 lvl, bo tam jest zawsze wiele chętnych. Niestety jak zauważyłem exp na arenie leci bardzo szybko. Nie nadrabiają się też punkty ap. Na samej arenie zdobyłem 3 lvle. Chciałbym, żeby wprowadzić usługę za mf, która umożliwiała by cofnięcie się o jakąś ilość poziomów. Wydaje mi się, że nic takiego nie było proponowane. Dziękuję za uwagę

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    może usługa za żetony (wstrzymanie lvlu przez x czasu)
    i jak będzie możliwość kupna ap za zetony to się nadrobią zdoności i zaklęcia, nawet jak expic nie bedziesz

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    przydało by się , kiedyś mi Terens pisał że żałuje że wbił 42 lv bo nie ma z kim walczyć a na 40 lv było dużo osób w jego przedziale rankingowym.

  4. #4
    Coni
    Konto usunięte
    Nie bez powodu został dodany exp do walk rankingowych.

  5. #5
    Felix
    Konto usunięte
    Jeżeli już, to powinno być ograniczenie cofnięcia lv , np max 2-3 lv w tył.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Nie bez powodu został dodany exp do walk rankingowych.
    Ale te low lvle z poprzedniego upa (np. Spes od Szczawa) zostały na 7 poziomie i 2k ranku. No genialne.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    exp został dodany właśnie po to, aby nie stać wygodnie na jednym poziomie - szczególnie na tak niskim. Jeśli każdy idzie powoli do góry, to wyżej powinno być coraz więcej osób do walki.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    exp został dodany właśnie po to, aby nie stać wygodnie na jednym poziomie - szczególnie na tak niskim. Jeśli każdy idzie powoli do góry, to wyżej powinno być coraz więcej osób do walki.
    idealnym rozwiązaniem by był gdyby ranking był naliczany od połowy max lv dostępnego przy aktualizacji , czyli teraz od 25 , nie jest to wiele i poziom walk był by trochę wyższy , bo i tak wróci przelewanie rankingu przez kilka kont i zbieranie na jednym

  9. #9
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    I za jakieś 60 lat po upku z demonem ciemności ranking będzie od 150lvl? Jakoś mi się nie podoba :/

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Val Gaav Zobacz post
    idealnym rozwiązaniem by był gdyby ranking był naliczany od połowy max lv dostępnego przy aktualizacji , czyli teraz od 25 , nie jest to wiele i poziom walk był by trochę wyższy , bo i tak wróci przelewanie rankingu przez kilka kont i zbieranie na jednym
    Jakoś nie sądzę, aby zamykanie gry na ranking do połowy dostępnej fabuły przyczyniło się do propagowania tego aspektu gry. Moim zdaniem dobrze, ze nowi gracze już od początku mogą brać w tym udział - mają czas na naukę, stopniowe poznanie zasad. No i z czasem ten problem będzie się pogłębiał - trzeba będzie grać coraz dłużej, aby stoczyć pierwszą walkę rankingową. Chyba jednak nie tędy droga.

    -----------
    jeśli chodzi jeszcze o kwestię AP - jest propozycja nabijania za żetony.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jakoś nie sądzę, aby zamykanie gry na ranking do połowy dostępnej fabuły przyczyniło się do propagowania tego aspektu gry. Moim zdaniem dobrze, ze nowi gracze już od początku mogą brać w tym udział - mają czas na naukę, stopniowe poznanie zasad. No i z czasem ten problem będzie się pogłębiał - trzeba będzie grać coraz dłużej, aby stoczyć pierwszą walkę rankingową. Chyba jednak nie tędy droga.

    Chyba lepiej grze na ranking wyjdzie jak gracz pogra miesiąc i nauczy się pełnego systemu jak walczyć i wtedy osiągnie jakiś poziom a walczyć może od 5 lv nikt mu tego nie zabroni , niech to mu posłuży za trening . Mi jedynie chodzi o to co napisałeś w drugim temacie o 'wilkach i owcach " żeby gry do tego nie sprowadzać do grania po najmniejszej linii oporu .
    A wracając do twojej wypowiedzi o wilkach i owcach przypomniało mi się dlaczego nienawidzę margonem , tam też twórca wyszedł z tego samego założenia i sytuacja w praniu wyglądała tak że np chcę gdzieś dojść i do danej lokacji prowadzi tylko jedna droga w przejściu stoi sobie 200 vl i zabija każdego bo może i właśnie przez nigdy więcej tam nie zagram i mam nadzieje że sam nie dojdziesz do podobnego pomysłu.

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    A wracając do twojej wypowiedzi o wilkach i owcach przypomniało mi się dlaczego nienawidzę margonem , tam też twórca wyszedł z tego samego założenia i sytuacja w praniu wyglądała tak że np chcę gdzieś dojść i do danej lokacji prowadzi tylko jedna droga w przejściu stoi sobie 200 vl i zabija każdego bo może i właśnie przez nigdy więcej tam nie zagram i mam nadzieje że sam nie dojdziesz do podobnego pomysłu.
    Znaczy, że chyba wyszedł z odwrotnego niż ja

  13. #13
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    jeśli chodzi jeszcze o kwestię AP - jest propozycja nabijania za żetony.
    Na szczęście

  14. #14
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    WTF??!!

    zajmijcie sie wbijaniem levli.

  15. #15
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    exp został dodany właśnie po to, aby nie stać wygodnie na jednym poziomie - szczególnie na tak niskim. Jeśli każdy idzie powoli do góry, to wyżej powinno być coraz więcej osób do walki.
    Może jedynie na blokadzie poziomowej takie coś dodać ?
    Bo wbiciu 51/52 poziomu Ci co aktywnie walcza w pvp straca przeciwników i w konsekwenscji bedzie mniej pvp

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •