Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 96

Temat: Dlaczego MFO nie jest już takie jak kiedyś?

  1. #16
    WeeQ
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Moja propozycja jeśli chodzi o walki PvP : Podczas walk rankingowych każda broń z (+) zachowuje się tak jak zwykła, standardowa
    (bez tych dodatkowych bonusów),
    gracze nie walczą bo z góry wiedzą że nie mają szans z tymi bogatszymi bo ich nie stać na EQ+5 +6, a przecież w walkach PvP nie chodzi o to kto ma lepsze EQ.
    Ale to jest główny czynnik przegrywania walk(eq z +)

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    eq z + jest właśnie do PvP ;]
    im lepiej grasz tym masz więcej kasy na dobre eq, jak dobrze grasz to też staty będziesz miał dobre, a jak jeszcze masz coś w głowie to i taktykę swoja oryginalną i dobra stworzysz ;]

    a co do braku walk bo nie ma się eq to problem był tez na 40lvlu ;]
    miałem większość eq +2/3 gracze nie chcieli walczyć bo mieli większość +1/2, w koło tekst że ma się gorsze eq, bo wiadomo, zawsze ktos ma lepsze
    najgorzej mi się grało jak zaczęło się pożyczanie eq
    -walczysz?
    -tak, daj mi 15min
    w tym czasie obskoczył całe miasto i wszystkich znajomych z gry w oszukiwaniu eq ;]
    ja głupi w swoim eq cały a tu mi przychodził ktoś obładowany eq z 5 osób +3
    teraz będzie jeszcze gorzej bo ktoś będzie miał buty +7, a ktoś zbroje +7, i tak się zbierze komplet +6/7 na walke z kimś nowym kto może na z 2 sztuki +3 i reszte +1/2

    chętnie wprowadziłbym jakies ograniczenie pożyczek eq ;] np. że eq może zmienic właściciela 3 razy, albo żeby po handlu zużycie wynosilo 100% i przez 30-90min nie dało się naprawić
    Ostatnio edytowane przez Mita bank ; 25-07-2012 o 13:14

  3. #18
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Dawniej było narzekanie że się nie ma Eq z +, to administracja 'dobra zrobimy wam kowala' żeby każdy mógł sobie stworzyć Eq z dobrym plusem.
    Zrobili kowala jest źle bo znowu za wysokie plusy można osiągnąć. I znowu płacz o Eq.
    Zamknęliśmy się w błędnym kole co każdy ruch jest niby zły. Co by tu nie zrobił i tak będzie płacz.

  4. #19
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Dawniej było narzekanie że się nie ma Eq z +, to administracja 'dobra zrobimy wam kowala' żeby każdy mógł sobie stworzyć Eq z dobrym plusem.
    A teraz narzekamy, że tych plusów jest za dużo. Nie ma się co oszukiwać, ludzie, którzy mają kasę na MFy albo dużo handlują mają ZNACZNĄ przewagę nad graczami chcącymi się dobrze bawić. Kiedyś się szczyciło, jak dało radę wydropić coś +2, +3. Teraz trzeba tych przedmiotów przynajmniej dwa, żeby mieć jeden porządny.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    czepiacie się jest dobrze jak jest ;]

  6. #21
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Losowość była fajniejsza dla wszystkich, każdy mógł wydropić Eq +3 i sprzedać go za naprawde wielką kase. Teraz ceny tych +3 drastycznie spadną, bo przecież mozna sobie ulepszyć.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Losowość była fajniejsza dla wszystkich, każdy mógł wydropić Eq +3 i sprzedać go za naprawde wielką kase. Teraz ceny tych +3 drastycznie spadną, bo przecież mozna sobie ulepszyć.
    no wlasnie wtedy wielu graczy polegalo na farcie teraz mozna sobie samemu niemalym kosztem zrobic eq
    eq z mniejszymi plusami bedzie tansze przez co dostepniejsze nie tylko dla tych z gura hajsu ;p

  8. #23
    Kluzor
    Konto usunięte
    Squadron zgadzam się z tobą i w sumie to niezły pomysł by PVP walczyło się w EQ +0.
    W takim EQ liczą się umiejętności a nie kasa. Myślę że spowodowało by to większą liczbę osób grających PVP.
    Obecny system gry MFO pozwala bogacić się bogatym jeszcze bardziej a biedni dalej są biedni i nie grają PVP.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    ale nikt nie każe graczowi z 50pkt ranq walczyć z graczami z czołówki
    każdy ma swój jakby przedział, nie trzeba walczyć z najlepszymi, po czasie się zablokuje taki gracz i dojdzie do wniosku że jak chce więcej to musi więcej pomyśleć, pograc, pohandlować ;]

  10. #25
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Losowość była fajniejsza dla wszystkich, każdy mógł wydropić Eq +3 i sprzedać go za naprawde wielką kase. Teraz ceny tych +3 drastycznie spadną, bo przecież mozna sobie ulepszyć.
    Niekoniecznie spadną. Należy pamiętać o pewnych rzeczach:
    - EQ +3 EQ +3 nie musi być równe
    - EQ +3 czasem może być lepsze niż niektóre EQ +5
    - EQ +3 zawsze można ulepszyć.

    W tej chwili niektóre egzemplarze +3 mogą osiągać drastycznie wielkie ceny - właśnie pod względem tego, jaki będą mieć bonus.


    @plusy
    Prawdopodobnie już dzisiaj zaczęła się era EQ +5/+6 do PvP. Na targu za 1,65kk znajduje się Różdżka Gothar +5. Na 50 lv.

  11. #26
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Podejdźcie do tego inaczej - nie każdą walkę muszę wygrać (bo mi nie zależy na punkcikach), a wtedy żetony wpadają i nawet trochę darmowego expa. Od upka na swojej postaci arenowej zdobyłem już ponad 650 żetonów i 6 poziomów nie spalając ani jednego punktu energii, staty z autorozdawacza, eq przeciętne (nawet nie wszystkie unikaty, o plusach nawet nie wspominam), skrypt bezobsługowy. Jestem top5 w żetonach w całej grze, chociaż mnóstwo walk przegrywam - tylko nałogowi rybacy mają więcej.
    Po prostu trzeba coś w grze robić - zarówno eq, jak i walki same z nieba nie spadną. Dlaczego niektórzy mogą zdobyć eq i miliony G bez wydania ani jednego MF, a inni nie? Odpowiedź: po pierwsze grają, a po drugie grają mądrze ;]
    Ciągle pokutuje tu opinia, że dobre PvP to PvP całkowicie odcięte od innych aspektów gry - skoro walczę to nie chce mi się robić nic innego, eq mam mieć podane na tacy - takie samo jakie mają inni, a ja w przypływie chęci postaram się ułożyć do tego jakąś taktykę - najlepiej taką, aby raz ustalona dawała sukces. To macie w MF2, w MF3 jest po prostu inaczej.

  12. #27
    musaraj
    Konto usunięte
    Jest gdzieś ranking żetonów?

  13. #28
    Jestem top5 w żetonach w całej grze, chociaż mnóstwo walk przegrywam - tylko nałogowi rybacy mają więcej.

    Czyli ostatni artefakt na ryby został pozostawiony w dośc dużym tyle.

    Myślę ,że sam zobacze co z tą areną.
    Przynajmniej może będzie to darmowy sposob na podbicie lv postaci bez tracenia eny

  14. #29
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To darmowe wbijanie lv to fajna sprawa. Polecam
    Tylko, że wtedy ap się nie nabija. A przydałoby się u mistrza areny ap za żetony wbijać.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    O Jezusie Chrystusie! Wszyscy, którzy się wypowiedzieli w tym temacie (chyba) są dobrymi i myślącymi graczami, którzy wiedzą co robią. Wszystkich walk nie trzeba wygrywać, ale jak chcesz być w czołówce to by się przydało. Teraz najlepsi gracze PvP i najbogatsi gracze będą jednym i tym samym.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •