Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96

Temat: Dlaczego MFO nie jest już takie jak kiedyś?

  1. #91
    Cytat Napisał Ashiro Zobacz post
    Minibossy na arenie do niczego dobrego nie poprowadzą. Trzeba stworzyć takie środowisko do PvP, by gracze mieli chęć walczyć tak jak w MF2, czyli bez większego celu. Wcześniej wystarczyło wyjść za miasto i dosłownie 3 sekundy i był raport w wiadomościach, a teraz nawet na specjalnie stworzonej arenie trzeba czekać te 60 sekund w walkach automatycznych... Po co?
    W końcu ktoś, kto myśli podobnie do mnie, dzięki Ash <3

    Cytat Napisał Ashiro Zobacz post
    Drugą propozycją jest automatyczne wrzucenie gracza na arenę w kategorii auto-pvp w danych lokacjach. Po prostu wchodzisz i jesteś zapisany i nie masz możliwość wypisania, póki nie wyjdziesz z lokacji. Nie ma żadnego czasu na przygotowanie i czy inne pierdoły, czyli tak jak w MF2, bo nie ma co się oszukiwać system walk tam był o niebo lepszy niż jest tutaj.
    Bo tu nie został przemyślany i jest zepchnięty na któryś plan.

    @EDIT:

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=13624&vtid=0

    Aby zdobyć żeton... Czyli jestem za słaby na żetony?
    Ostatnio edytowane przez Levusek ; 26-07-2012 o 17:11

  2. #92
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Serwer PvP może być.
    na tym nie ma kto grać a tobie się marzy kolejny

    lepszym rozwiązaniem by było co sobotę każdemu system wylosuje w przedziale +/-2 ( kto był aktywny w 3 dni wstecz ) walkę automatyczną tylko o ranking na zasadzie same mixy bez zdolności i statusów , żeby nie było dyskusji że coś na siłę się traci tylko walki o ranking

  3. #93
    Kluzor
    Konto usunięte
    Nie było mnie i tu takie rozwinięcie
    Na 40 lvl aktywnie PVP auto walczyłem tylko Ja i Shiver, po całym miesiącu czekałem na 1 walkę cały czas na arenie i nic.
    Liczba poleceń w skrypcie na 40 lvl jest za mała, informowałem o tym administracje a walka auto na 50 lvl jest niemożliwa z 20 poleceniami bo wykorzystuje się połowę zdolności.
    Co do tych walk z z samym EQ i miksami bez zdolności na NIE, to bezsens, uważam to za walki dla kretynów, to niby po co te zdolności.
    Czasami bronicie uparcie czegoś bardzo bezsensownego i wprowadzacie jeszcze bardziej głupie rozwiązania.
    Jeśli MFO 3 miało być oderwane od MFO 2 to po co wracać do walk z starej wersji. Jak ma być postęp to niech będzie.
    Żetony... chyba ich głównym celem miało być ulepszanie EQ, niby jak mam sobie te żetony z 15 lvl wykorzystać do napraw? Mam przenosić EQ z postaci na postać?
    To sprzyja robieniu multi.
    Ostatnio edytowane przez Kluzor ; 26-07-2012 o 20:48

  4. #94
    Żetony... chyba ich głównym celem miało być ulepszanie EQ, niby jak mam sobie te żetony z 15 lvl wykorzystać do napraw? Mam przenosić EQ z postaci na postać?
    To sprzyja robieniu multi.
    Żetonami nie można handlować, także nigdzie ich nie przerzucisz. Możesz je odkładać aż dotrzesz do kowala lub wydawać je na miksy u Mistrza Areny.

  5. #95
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Żetonami nie można handlować, także nigdzie ich nie przerzucisz. Możesz je odkładać aż dotrzesz do kowala lub wydawać je na miksy u Mistrza Areny.
    Jemu nie chodzi o przerzucenie żetonów z postaci na postać , lecz przekazanie EQ postaci z 15 lvlem , aby je naprawiła za żetony.
    Adi prześpij się , czy coś : )
    EDIT: Głupie emotki.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #96
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Jemu nie chodzi o przerzucenie żetonów z postaci na postać , lecz przekazanie EQ postaci z 15 lvlem , aby je naprawiła za żetony.
    Adi prześpij się , czy coś : )
    EDIT: Głupie emotki.
    Zrobić ograniczenie naprawiania przedmiotów z maks. poziomem postaci która zleca naprawienia i problem rozwiązany.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •