Strona 3 z 22 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 325

Temat: Bomb - zagadka nowego up'a

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    Taktyka drenaż+przeczekanie nie działa, widać to dokładnie w raporcie kamilusi kilka postów wcześniej. Tak samo z obrażeniami. Chyba, że istnieje różnica obrażań od drenażu i od zaklęć/ataku fizycznego. Drenaż jest bardzo przydatny, ale pojawiły się dodatkowe polecania w skrypcie potworka i dlatego Bomb się różni od Czaszki.

  2. #32
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Łajza ale przeżylismy nietykalnosc sobie dal świntuch

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=69600&vtid=0

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=69600&vtid=0 na rege tez wybucha
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 25-07-2012 o 21:41
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #33
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shiver Zobacz post
    Taktyka drenaż+przeczekanie nie działa, widać to dokładnie w raporcie kamilusi kilka postów wcześniej. Tak samo z obrażeniami. Chyba, że istnieje różnica obrażań od drenażu i od zaklęć/ataku fizycznego. Drenaż jest bardzo przydatny, ale pojawiły się dodatkowe polecania w skrypcie potworka i dlatego Bomb się różni od Czaszki.
    Skrypt Bomba układał benerit, myślicie, że dałby taki sam warunek wybuchu jak czaszki? Nie sądzę, żeby warunkiem były duże obrażenia, to raczej coś innego. Wciąż myślę, że chodzi tutaj o coś ze statusami.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    Na rege, którego sam sobie nie dał to możliwe :P Do tego czasami daje sobie nietykalność po wykonaniu taktyki. Zauważ, że ja w swoich walkach po normowaniu już nie biłam Bomba tylko opuszczałam kolejki jak było to potrzebne. Może dlatego w waszej walce dał sobie nietykalność.

    @up: To na pewno nie jest to samo, wtedy byłoby to nudne :> W taktyce w duecie sprawdza się drenaż, ale możliwe, że w walce solo to właśnie o te statusy chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Shiver ; 25-07-2012 o 21:54

  5. #35
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Sporo graczy problem ma z ułożeniem skryptu na prostego dzbana, a co upek do unikatowych potworków dochodzą takie komplikacje, że się w głowie nie mieści. Czaszkę biło już zdecydowanie mniej osób, tak więc pewnie z bomba też część zrezygnuje.
    Wiem, że poziom trudności powinien rosnąć z każdą aktualizacją, ale czy obecnie nie za szybko to idzie?
    Z jednej strony ułatwianie tak prostych rzeczy jak równina błyskawic, gdzie już samo spowolnienie błyskawic powodowało, że można było je przejść z zamkniętymi oczami. Z drugiej strony zaś mamy już w urkaden komnatę przetrwania, której poziom trudności jest milion razy większy od wspomnianej równiny błyskawic. O próbie zręczności w eliar już lepiej nie wspominać :P
    Wprowadzono mikstury życia 2 już w eterni, a tak naprawdę wystarczyłoby w skrypcie bezobsługowym (z którego korzysta pewnie większość ludzi) zrobić leczenie zdolnością wyżej od leczenia miksturami i już nie zmarnowaliby tych kilkudziesięciu potrzebnych miksturek lv2 zgromadzonych w fabule, a ponadto mieliby więcej pieniędzy, które pochłaniał miksturożerny skrypt.
    Zwykłe potworki powinno dać się pokonać w sklepowym eq, a z tego co widzę to bez autostatusów nie podchodź...

  6. #36
    musaraj
    Konto usunięte
    Jakie skille lecą z bomba?

  7. #37
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Sporo graczy problem ma z ułożeniem skryptu na prostego dzbana, a co upek do unikatowych potworków dochodzą takie komplikacje, że się w głowie nie mieści. Czaszkę biło już zdecydowanie mniej osób, tak więc pewnie z bomba też część zrezygnuje.
    Wiem, że poziom trudności powinien rosnąć z każdą aktualizacją, ale czy obecnie nie za szybko to idzie?
    Z jednej strony ułatwianie tak prostych rzeczy jak równina błyskawic, gdzie już samo spowolnienie błyskawic powodowało, że można było je przejść z zamkniętymi oczami. Z drugiej strony zaś mamy już w urkaden komnatę przetrwania, której poziom trudności jest milion razy większy od wspomnianej równiny błyskawic. O próbie zręczności w eliar już lepiej nie wspominać :P
    Wprowadzono mikstury życia 2 już w eterni, a tak naprawdę wystarczyłoby w skrypcie bezobsługowym (z którego korzysta pewnie większość ludzi) zrobić leczenie zdolnością wyżej od leczenia miksturami i już nie zmarnowaliby tych kilkudziesięciu potrzebnych miksturek lv2 zgromadzonych w fabule, a ponadto mieliby więcej pieniędzy, które pochłaniał miksturożerny skrypt.
    Zwykłe potworki powinno dać się pokonać w sklepowym eq, a z tego co widzę to bez autostatusów nie podchodź...
    Ci gracze którzy nie chcą się męczyć nad myśleniem niech biją zwykłe potworki. Niech będzie chociaż taki jeden na aktualizację przy którym można się zastanowić i wykazać.

    Ze zdolności obstawiam że leci mgła.

  8. #38
    benerit
    Konto usunięte
    Jeśli ktoś chce ubić bomba na automacie z 80-90% skutecznością to ułożyć skrypt jest bardzo prosto (chyba coni już to robił). Jeśli ktoś chce mieć super-ekstra skrypt co zawsze działa radzę najpierw wbic 51-52lv oraz zdobyć sporo dobrego EQ - gdyż bomb ma bardzo mocne statystyki.

  9. #39
    El Fortuno
    Konto usunięte
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=3565&vtid=0 studiować


    wybuch na nieaktywności... nieaktywność to nieaktywność .... nie powinien jej obchodzić.
    Ostatnio edytowane przez El Fortuno ; 26-07-2012 o 18:17

  10. #40
    musaraj
    Konto usunięte
    Bomb stracił 14444 HP
    Nie za dużo? ;o

  11. #41
    Musaraj i ty to piszesz ? A czaszka jak wybuchała ? ; >
    Co do bomba , mam plan solo , jak się sprawdzi to wkleję tu raport ;> ( ale najpierw eq na 50 lvl i 50 lvl )
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    @El: Bomb miał nietykalność w chwili wybuchu, więc powinien z wami wygrać, a zremisował, to jest dopiero dziwne. Słyszałam, że na nietykalności ktoś kto da sobie poświęcenie ożywia wszystkich i nie ginie, jeżeli by ginął, to można przypisać to samo do Bomba - taką sztuczkę można zrobić na Garudzie. Czasami Bomb wybucha z opóźnieniem, to już wiem na pewno, bo dzisiaj i mi tak zrobił. Jedyne co się różni to ta nietykalność, czegoś takiego mi jeszcze nie wywinął. Czyżby miał w skrypcie rozpoznawanie poziomów graczy? Tam gdzie walczyły 50 lvle dawał sobie nietykalność po drenażu. Wychodzi na to, że jeżeli w walce jest >=50 lvl to po drenażu nakłada na siebie nietykalność z racji tego, że macie więcej przeczekań. Oczywiście do potwierdzenia potrzebne są raporty :P

  13. #43
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Trochę dziwaczne jest to, że wybuchł na nietykalności. Z logicznego punktu widzenia wychodzi, że skoro próbuje wybuchnąć, a jest nietykalny, to nie może tego wykonać. A skoro on przeżywa, to nas też nie powinien zabić (przecież skoro siebie nie zabił to nie było wybuchu)...

  14. #44
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Może zmienili jego skrypt bo był za prosty w grupie 2 graczy .

  15. #45
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2011
    Postów
    28
    Czy ja wiem, czy zmienili?
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=15338&vtid=0
    Chyba, że dla graczy +50

    Edit: Jednak możliwe, że zmienili.
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=15338&vtid=0

    Tylko dlaczego daje nietykalność i na niej wybucha?
    Ostatnio edytowane przez Shiver ; 26-07-2012 o 21:50

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •