Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 67

Temat: Reputacja - parę zmian

  1. #46
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał ksywa Zobacz post
    Podbijam jestem za.
    Cytat Napisał Kampaj Zobacz post
    I tak nie usunie, bo to by poprawiło forum, a przecież nie o to tu chodzi ;]
    potwierdzam, jestem za usunieciem reputacji

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Wydaję mi się, że i tak każdy by pomagał... Bo czy na prawdę każdemu zależy tak na kilku cyferkach ?? Ja pomagam jak mam chwilę czasu i robię to bezinteresownie. Może tylko ja tak mam ..

  3. #48
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Po tych zmianach zauważyłem brak rozdawania punktów reputacji
    +1 już nikogo tak nie cieszy, byle mieć te 100 na sygnature.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #49
    Już to przerabialiśmy wielokrotnie. Nie planuję całkowitego wyłączenia reputacji.

  5. #50
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Już to przerabialiśmy wielokrotnie. Nie planuję całkowitego wyłączenia reputacji.
    Wyłączenie minusowych i plusowych punktów załatwiłoby problem, zostałyby same neutralne.





    I dobrze.

  6. #51
    Potem się dziwicie, że nikt poważnie nie bierze tego, co piszcie...

  7. #52
    Siła reputacji powinna być nadawana indywidualnie i powinna być niezmienna w zależności od ilości otrzymanych jej punktów od innych. np Admini 10pts., moderatorzy 5pts, "zasłużeni" użytkownicy 3pts. i "zwykli" 1pts. Myślę, że takie coś może zdać egzamin (chyba że zaczną się płacze, dlaczego to ja mam 1 punkt, a ktoś, kogo nie lubię ma 3, a tego raczej nie da się uniknąć...)

  8. #53
    Banned
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Potem się dziwicie, że nikt poważnie nie bierze tego, co piszcie...
    Tego co ty piszesz już od dawna również nikt na poważnie nie bierze.

  9. #54
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Raz, nie będzie można już anonimowo i bezkarnie obrażać innych, dwa - utrudni to wymianę punktami reputacji ;)
    Co za problem napisać do kogoś w grze lub na pw, czy wymieni punkty reputacji?


    btw. Bezkarnie? Przecież nawet, jak obrażało się anonimowo, to nadal było to bezkarne.
    Ostatnio edytowane przez Potencjalny Nabywca ; 26-07-2012 o 15:23

  10. #55
    Teraz można dać minusa, ale nie można przy okazji obrazić! Jest progress.

  11. #56
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Levusek Zobacz post
    Siła reputacji powinna być nadawana indywidualnie i powinna być niezmienna w zależności od ilości otrzymanych jej punktów od innych. np Admini 10pts., moderatorzy 5pts, "zasłużeni" użytkownicy 3pts. i "zwykli" 1pts. Myślę, że takie coś może zdać egzamin (chyba że zaczną się płacze, dlaczego to ja mam 1 punkt, a ktoś, kogo nie lubię ma 3, a tego raczej nie da się uniknąć...)
    Też kiedyś wpadło mi coś takiego do głowy, ale zapomniałem o tym. Jestem za.

  12. #57
    A moim zdaniem to błąd, że admini dają 10 pkt. Przez to ja praktycznie nie rozdaję reputacji, bo uważam, że jednorazowo nikt na tyle nie zasługuje (a treści w projekcie są punktowane osobno).

    Natomiast nie chcę odgórnie dzielić użytkowników na lepszych i gorszych. Każdy sam niech pracuje nad swoją "marką", takie odgórne promowanie działa tylko do momentu uzyskania "promocji", potem motywacja spada.

  13. #58
    Coni
    Konto usunięte
    Nowe zmiany:
    -od 50 reputacji pojemność skrzynki wynosi 100 wiadomości.
    -od 100 reputacji pojemność skrzynki wynosi 150 wiadomości.

  14. #59
    Coni
    Konto usunięte
    Otrzymałem komunikat otrzymania reputacji, ale nie widać go w ostatnio otrzymanych reputach (po godzinach wiem) i nie zwiększył mi reputacji.
    Czyżby neutralne reputacje nie były wyświetlane? Bo wydaję mi się, że taki właśnie otrzymałem.

    @down
    To nie wiem, ostatni reput otrzymałem 30 minut temu a przez ten czas byłem na forum i teraz 5min temu otrzymałem komunikat (wcześniej również), chyba że miałem 2x forum otwarte i tam nie odświeżyłem?
    Ekhm, nie wiem, na wszelki wypadek zgłaszam.
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 02-08-2012 o 13:49

  15. #60
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Wczoraj o 14:27 otrzymałem neutralnego reputa i normalnie się wyświetla.
    To musi być jednorazowy błąd.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •