Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Aukcję

  1. #1
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114

    Aukcję

    Mam propozycję dodania sprawdzania aukcji gracza. Na przykład ktoś wystawił rude żelaza i będzie taka opcja zobacz inne aukcję gracza. Pomysł z allegro.

  2. #2
    miałoby to sens gdyby płaciło się za przesyłkę :> tak to nie widzę plusów takiej opcji
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #3
    Gregorius
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    miałoby to sens gdyby płaciło się za przesyłkę :> tak to nie widzę plusów takiej opcji
    Nie rozumiem twojego postu, dobry pomysł, zobaczenie innych przedmiotów gracza wystawionych na aukcji nie ma nic wspólnego z płaceniem za przesyłkę.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    1. ma, jak od kogoś cos zamawiasz to warto sprawdzić czy nie am też innych ciekawych rzeczy żebyś mógł zrobić zamówienie na więcej przedmiotów z jego oferty płacąc za 1 przesyłkę (chyba o to chodzi)
    2. pomysł średni, ale i tak o niebo lepszy od twoich 2 ostatnich które widziałem

    jak ktoś coś wystawia w mfo to często jego aukcje są jedna pod drugą bo wystawiane w tym samym momencie
    jak szukasz czegoś konkretnego to wpisujesz nazwę przedmiotu, a jak nie wiesz czego szukasz to klikasz następną stronę itd.

  5. #5
    ksywa
    Konto usunięte
    Pomysł fatalny. To mfo3, a nie allegro. Lepiej wpadać na własne pomysły ,a nie czerpać od innych.

  6. #6
    Felix
    Konto usunięte
    Moim zdaniem pomysł ciekawy, czasami niektórzy gracze wystawiają przedmioty godne uwagi i niektorzy chcieliby moc szybciej znalezc reszte ich aukcji, taka opcja moglaby to ulatwic. Z mojej strony + .

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał ksywa Zobacz post
    Pomysł fatalny. To mfo3, a nie allegro. Lepiej wpadać na własne pomysły ,a nie czerpać od innych.
    pomijając pomysł na temat którego już się wypowiedziałem
    co złego jest w czerpaniu pomysłów od czegoś innego? ;]
    zmodyfikowane lub nie, niektóre rzeczy z innych gier/czegokolwiek świetnie sprawdzałyby się w mfo
    Tomi i Jacek też wszystkiego sami z siebie nie wymyślili do tej gry, co na pewno jej nie pogorszyło

  8. #8
    ksywa
    Konto usunięte
    Branie pomysłu z allegro które nie ma nic wspólnego z mfo3 jest bezsensu. W tym przypadku w żadnym razie się ten pomysł nie sprawdza. To jest targ a nie aukcje allegro. Jeśli ktoś szuka eq to wpisuję do wyszukiwarki. PROSTE. Nie ma o czym dyskutować, wiadomo że ten pomysł to porażka bez dłuższego zastanawiania się.

  9. #9
    Felix
    Konto usunięte
    Widać, że nie przesiadujesz za długo na targu. Targ jest oparty mniej więcej na idei allegro, tyle, że w otoczce fantasy.
    Jedno z drugim ma dużo wspólnego. Jest wielu handlarzy, ludzi którzy szukają fajnego eq pod pvp lub innych ,którym na pewno może się to przydać. To ,że Tobie ta opcja nie odpowiada, nie znaczy, że pomysł jest fatalny i nie przyda się większości. Rozumiem,*że wypowiadasz jedynie swoje zdanie,ale moim zdaniem za mocno hejtujesz.
    Co więcej, to jedynie usprawnienie targu, po to właśnie ,żeby nie przeglądać "całej oferty" , tylko szybko przejrzeć interesujące nas itemy lub po prostu łatwiej coś znaleźć.

  10. #10
    ksywa
    Konto usunięte
    W allegro jest ta opcja byś mial możliwość kupić coś jeszcze od tego samego gościa płacąc raz za przesyłkę. Felixie dalej nie widzę plusów tego pomysłu.

  11. #11
    na allegro, kupujesz przedmioty od jednego sprzedawcy, gdy chcesz zaoszczędzić na przesyłce, lub gdy z jakiegoś powodu uważasz, że tam masz pewność co do "jakości" sprzedawcy.
    na mfo przedmioty są jakie są (nie będzie żadnych ukrytych wad itd.), za dostarczenie ich się nie płaci, więc filtrowanie ich ze względu na sprzedawce nie ma tu sensu...
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,381
    Jh, nie zrozumiałeś chyba :P. Im chodzi o to, że widzisz, że ktoś ma coś TANIO, to sprawdzasz inne aukcje i moze kupisz kolejna perelke - taniej niz zwykle. Tak mi sie wydaje. Jak technicznie da rade, to czemu nie.
    Bididididid!

  13. #13
    Felix
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ksywa Zobacz post
    W allegro jest ta opcja byś mial możliwość kupić coś jeszcze od tego samego gościa płacąc raz za przesyłkę. Felixie dalej nie widzę plusów tego pomysłu.
    Bidi wyłożył Wam to w najprostszej formie. Myślę, że plusy już wystarczająco opisaliśmy, więc trudno ich nie zauważyć.
    Nie widzisz albo nie chcesz zauważyć ksywa .

  14. #14
    Cytat Napisał Felix Zobacz post
    Bidi wyłożył Wam to w najprostszej formie. Myślę, że plusy już wystarczająco opisaliśmy, więc trudno ich nie zauważyć.
    Nie widzisz albo nie chcesz zauważyć ksywa .
    poprawię cię, tylko Bidi napisał tu coś sensownego na "za". Nie dostrzegłem tej możliwości, bo gdy kupuje coś na targu to głównie dla siebie (nie lubię się bawić w taniej, kupić drożej sprzedać), więc obecne filtry mi starczyły w zupełności
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #15
    Achaye
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ksywa Zobacz post
    W allegro jest ta opcja byś mial możliwość kupić coś jeszcze od tego samego gościa płacąc raz za przesyłkę. Felixie dalej nie widzę plusów tego pomysłu.
    Skoro tyle wiesz o allegro to musisz kupować tam sporo, ale przecież 10 latki nie mogą raczej mieć (i korzystać tym bardziej) konta bankowego.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •