Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Klątwa a ślepota (PvE)

  1. #1
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145

    Klątwa a ślepota (PvE)

    Klątwa dla maga nie jest równoznaczna ze ślepotą dla wojownika , gdyż woj potrafi obejść ten status jedną ze zdolności do nabycia w sklepie z czarami w Langeburgu ;>.
    Magowi przydałoby się coś takiego , jak "Pewny Cios" profesji odmiennej.
    Wiem także , że istnieje coś takiego jak "Porażenie" , lecz ta zdolność zagraża obydwu profesjom.
    Dlatego składam taką propozycję , aby wprowadzić do gry "Pewny pocisk" , który ignoruje posiadany status klątwy i zadaje obrażenia identyczne , jak pocisk magiczny na dany poziom.
    Dla maga klątwa jest na prawdę denerwująca , a wojownikowi zawadzić może tylko klątwa i ślepota razem.
    Przykład : wojownik respi kapłana.
    Nieumarły użyje oślepiającego pocisku , a nasz bohater ignoruje nałożony przez śmierdziucha status , gdyż spokojnie może użyć pewnego ciosu.
    Mag respi kapłana.
    Nieumarły używa uciszającego ciosu , nakłada klątwę , przez co mag jest zmuszony użyć rumiankowego okładu.

    Piszcie , co o tym myślicie (Moje argumenty nie odnoszą się do PvP , bo wiadomo , że woj nie nosi pewnego ciosu na takie walki)
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W tym smaczek, że profesje nie są ujednolicone. Klątwa blokuje także zdolności u woja.

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ale nie blokuje mu ataku...
    A umarlak nie nałoży wojowi klątwy np.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    El Fortuno
    Konto usunięte
    to ja chciałbym aby wprowadzili odbicie magiczne.

    zawsze możesz uderzyć kamieniem ;D

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Raz mag ma lepiej, a raz woj. Chyba nie chcemu tu drugiej mymafii?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    pisalem kiedys o tym . ale udalo sie za to bryze "ulaskawic" administracje :P
    my mamy pewny cios ale zauwaz ze pewny cios zuzywa mane :/ c nie jest dobre dla woja :P
    pozatm Tomi juz pisal ze niedlugo bedzie sie roznic tylko nazwa mag czy woj jakbysmy po wprowadzale takie pomysly .. ;(
    Nieumarły użyje oślepiającego pocisku , a nasz bohater ignoruje nałożony przez śmierdziucha status , gdyż spokojnie może użyć pewnego ciosu.
    Mag respi kapłana.
    Nieumarły używa uciszającego ciosu , nakłada klątwę , przez co mag jest zmuszony użyć rumiankowego okładu.
    no woj jak nie ma pewnego ciosu zostaje ... krople kupic ...

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    Proszę pana, jestem na nie. Tam są drzwi.

  8. #8
    Achaye
    Konto usunięte
    No w sumie nie gram magiem, ale myślę, że warto przepuścić do zaakceptowanych.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Też jestem na nie
    klątwa boli też wojownika bo nie możemy używac zdolnosci, a ślepote jak ma mag to nie zwraca na to uwagi

  10. #10
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    pamietajcie jeszcze jedno ... co z tego ze mamy pewny cios jak blokuje 1 slot w zdolnosciach wiec cos za cos
    1 zdolnosc kosztem innej zdolnosci wiec cos "wypada" :>

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    do tego macie przez całą walkę (prócz klątwy) nasz pewny cios jako zaklęcie które nie zabiera wam slotu

  12. #12
    uranterra
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    . Chyba nie chcemu tu drugiej mymafii?
    NIEEEEE!!!
    WSZYSTKO TYLKO NIE TO!!!

  13. #13
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    z tego co mi wiadomo to z sondazy graczy mag jest lepsza postacia od woja i chcesz jeszcze bardziej go ulepszyc ? chcesz zachwiac balansem postaci?
    pomysl durny i glupi, co do klatwy i slepoty wszystko jest w nalezytym porzadku nie potrzeba nam jakichs durnych pomyslow tego typu, po upku mozliwe ze wejda nowe czary, wtedy pogadamy
    jestem jak najbardziej na NIE

  14. #14
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    przydało by się ale nie jest konieczne.
    z tego co mi wiadomo to z sondazy graczy mag jest lepsza postacia od woja i chcesz jeszcze bardziej go ulepszyc
    z tym się niestety nie zgodze ale to tylko moje zdanie

  15. #15
    Veldar Bank
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?4134-Mag-vs-Woj czytaj skarlet, czytanie nie boli

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •