Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Wersja Mobilna

  1. #1
    Kwiatek
    Konto usunięte

    Wersja Mobilna

    Wprowadzenie wersji mobilnej

  2. #2
    ksywa
    Konto usunięte
    Mamy rozumieć że wersji mobilnej mfo3 ? Bo jeśli tak to ja jestem na wielkie tak , chociaż wątpię by się pomysł sprawdził.

  3. #3
    Shunsui
    Konto usunięte
    Można by chociaż forum zrobić w wersji mobilnej UŁATWIŁOBY TO PRZEGLĄDANIE.Choć na operze i tak w miarę się da przeglądać.Co do tematu raczej tej gry nie zrobisz w wersji mobilnej choć MFO2 mi śmigało na telefonie.

  4. #4
    Kwiatek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ksywa Zobacz post
    Mamy rozumieć że wersji mobilnej mfo3 ? Bo jeśli tak to ja jestem na wielkie tak , chociaż wątpię by się pomysł sprawdził.
    tak wersja mobilna do MFO3

  5. #5
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kwiatek Zobacz post
    tak wersja mobilna do MFO3
    To raczej nie przejdzie. :'(
    Ja na operze niby mogę się zalogować ale do gry raczej nie wejdę za słaba java chyba czy coś.

  6. #6
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    568
    Cytat Napisał Slash Zobacz post
    Można by chociaż forum zrobić w wersji mobilnej UŁATWIŁOBY TO PRZEGLĄDANIE.Choć na operze i tak w miarę się da przeglądać.Co do tematu raczej tej gry nie zrobisz w wersji mobilnej choć MFO2 mi śmigało na telefonie.
    Wersja mobilna forum istnieje trzeba kliknąć na dole na Default Style i wybrać Default Mobile Style

  7. #7
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Ja jak się do mfo3 zalogowałem to nie ma w ogóle animacji.(nie wiem czy na pewno) :P
    I gdy kliknę jakieś pole to musi się od nowa strona wczytać i dopiero wtedy gdzieś pójdę.
    A teleport w mfo3 to chyba nie działa.
    Walki jeszcze nie sprawdzałem.

  8. #8
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    Wersja mobilna forum istnieje trzeba kliknąć na dole na Default Style i wybrać Default Mobile Style
    O jest nie zauważyłem z przyzwyczajenia czekam aż mi samo się otworzy w wersji mobilnej :]

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Na bardzo mocnych telefonach da się grać. Ja mam starocia, ale mogę pisać na pw, na czacie i takie drobne rzeczy robić.

  10. #10
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Na bardzo mocnych telefonach da się grać. Ja mam starocia, ale mogę pisać na pw, na czacie i takie drobne rzeczy robić.
    Ja szczerze mówiąc nie próbowałem grać bo taka gra to nie ma sensu,czekać z minutę na ruch.Podejrzewam,że pomysł nie przejdzie bo gra jest nie skończona.

  11. #11
    Achaye
    Konto usunięte
    Na Nokii Lumii działa, troche dziwnie się steruje, ale da się .

  12. #12
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Na xperii x8 też działa, ale tak jak napisałem wyżej:
    Cytat Napisał Grzesiek Zobacz post
    Ja jak się do mfo3 zalogowałem to nie ma w ogóle animacji.(nie wiem czy na pewno) :P
    I gdy kliknę jakieś pole to musi się od nowa strona wczytać i dopiero wtedy gdzieś pójdę.
    A teleport w mfo3 to chyba nie działa.
    Walki jeszcze nie sprawdzałem.
    Co do forum, w wersji mobilnej nie ma shoutbox'a.
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 12-07-2012 o 20:16

  13. #13
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Przydałoby się, żeby forum od razu odpalało w wersji mobilnej bo nie umiem ustawić nic w moim gracie.

  14. #14
    tam nie ma sb, więc po co korzystać z wersji mobilnej ? :P
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #15
    Użytkownik Avatar malpaxd
    Dołączył
    30-01-2012
    Postów
    174
    ja na tablecie mam straszne lagi.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •