Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 58

Temat: Próba Zręczności

  1. #31
    Banned
    Konto usunięte
    Gówno prawda, To żadna ingerencja. Co ciekawe do wyłączenia wyświetlanych elementów zainspirowało mnie zacięcie gry. Gra się zacięła i sama wyłączyła mi niektóre elementy. To co ja zrobiłem, to tylko sztucznie to wymusiłem. Wszystko dzieje się po stronie klienta a nie serwera. To tak jakbyś miał wolny internet i chcąc odciążyć łącze wyłączył animacje. Nie ma w tym nic za co mógłby być ban. Poza tym, wrzuciłem ten filmik również po to, by administracja go zobaczyła i być może "naprawiła" (w cudzysłowie - bo to nie jest bug) - tzn uniemożliwiła edycję plików CSS odpowiadających za te elementy (w tym przypadku "walce/pałki").
    Zamiast szukać prowokacji pisząc niepotrzebne posty zajmij się czymś sensownym. Apeluję również o interwencję moderatorów, ban by ci dobrze zrobił.

  2. #32
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Gówno prawda, To żadna ingerencja. Co ciekawe do wyłączenia wyświetlanych elementów zainspirowało mnie zacięcie gry. Gra się zacięła i sama wyłączyła mi niektóre elementy. To co ja zrobiłem, to tylko sztucznie to wymusiłem. Wszystko dzieje się po stronie klienta a nie serwera. To tak jakbyś miał wolny internet i chcąc odciążyć łącze wyłączył animacje. Nie ma w tym nic za co mógłby być ban. Poza tym, wrzuciłem ten filmik również po to, by administracja go zobaczyła i być może "naprawiła" (w cudzysłowie - bo to nie jest bug) - tzn uniemożliwiła edycję plików CSS odpowiadających za te elementy (w tym przypadku "walce/pałki").
    Zamiast szukać prowokacji pisząc niepotrzebne posty zajmij się czymś sensownym. Apeluję również o interwencję moderatorów, ban by ci dobrze zrobił.
    i coś jeszcze , ułatwiłeś sobie grę w niedozwolony sposób i dalej tego nie widzisz , od zgłaszania błędów masz pm a tak to sie chwalisz jaki to cwany jesteś że obszedłeś system

  3. #33
    Banned
    Konto usunięte
    Gdyby to był błąd, wierz mi, zgłosiłbym go ; )
    Skończ zwracać na siebie uwagę.

    Jeżeli edycja pliku css, którym "atakuje" mnie serwer wysyłając do mojej przeglądarki jest nielegalna to co powiesz o popularnym adblocku, którego używam codziennie i który działa tak samo, "kasując" elementy, które uzna za reklamy ze strony głównej i nie tylko MFO?
    I pomijając już wszystko - po to właśnie dałem filmik, żeby również administracja zobaczyła. Możesz uznać wrzucenie tego filmu, za zgłoszenie "błędu", zadowolony?
    Ostatnio edytowane przez Banned ; 08-07-2012 o 22:58

  4. #34
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ktoś wie jak zrobić tą sztuczkę na Chrome?

  5. #35
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Albo coś źle robię, albo naprawili.



    Cytat Napisał kamilusia Zobacz post
    udalo się że znikły ale i tak zabijaja
    jaką masz przeglądarke ? ja gogle chrome
    To samo, tylko, że chrome.

  6. #36
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mam radę - idzcie normalnym sposobem - 100% skutecznosci.
    Bididididid!

  7. #37
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    lol on wyłaczył tylko element u siebie po prostu ze mu sie u niego na przeglądarce to nie pokazuje a na serwerze gry nadal to jest. Nie wiem jak wam łatwo to wytłumaczyć

  8. #38
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    lol on wyłaczył tylko element u siebie po prostu ze mu sie u niego na przeglądarce to nie pokazuje a na serwerze gry nadal to jest. Nie wiem jak wam łatwo to wytłumaczyć
    Niemożliwe! W takim razie dlaczego uniknął potyczek z pałkami?

  9. #39
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    zrobił to na pamieć >? wątpię zeby dostał się do servera i kodu gry aby je sobie wyłączyć

  10. #40
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Kit wam wciska,a wy mu wierzycie. Zmienia kod i patyczków nie widać, ale nadal można od nich zginąc.

  11. #41
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Właśnie. To tylko wyłączenie animacji a walce są niewidzialne.

  12. #42
    Anubis
    Konto usunięte
    Ja mam taktyke:
    szukam najbliższe miejsce do schornienia się
    jade powoli kursorem w odpowiednim czasie do tego punktu
    gdy cos zniknie za szybko albo padne szukam drugiego odpowiedniego czasu

  13. #43
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Anubis Zobacz post
    Ja mam taktyke:
    szukam najbliższe miejsce do schornienia się
    jade powoli kursorem w odpowiednim czasie do tego punktu
    gdy cos zniknie za szybko albo padne szukam drugiego odpowiedniego czasu
    No, ale jak drzwi się mają zamknąć to nie ma się czasu na czekanie ;/
    Po 100 próbach powinien się ten czas trochę wydłużyć

  14. #44
    Banned
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kampaj Zobacz post
    Kit wam wciska,a wy mu wierzycie. Zmienia kod i patyczków nie widać, ale nadal można od nich zginąc.
    Nie.

  15. #45
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czwarty dzień i nic ;/

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •