Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 132

Temat: Opinie na temat nowego update (Eliar)

  1. #16
    musaraj
    Konto usunięte
    żetony fail, one nie mialy byc za PvP? 5 zetonow w skrzynce...

  2. #17
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    żetony fail, one nie mialy byc za PvP? 5 zetonow w skrzynce...
    Też są... teraz wam dużo leci za nowe potworki, bossy, questy. Jak to się skończy to tylko zadania dzienne i pvp zostanie.

  3. #18
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Cytat Napisał benerit Zobacz post
    To jakiś wielki problem? żetonów dostaje się pełno za praktycznie wszystko. Prędzej gotówki na kowala Tobie zabraknie niż żetonów (po kilku dniach grania)
    Zgadzam się po jednym dniu grania mam ponad 70 żetonów , a kasy na naprawę eq brak bo co chwile ekwipunek się zużywa na potworach.

  4. #19
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Na kowala są potrzebne setki żetonów dla osoby, która będzie chciała z niego intensywnie korzystać, dodatkowo same koszty żetonowe u kowala nie są ostateczne - wszytko jest jeszcze do ostatecznego wyregulowania. Dla przykładu na zrobienie z itemków +0 jednego itemka +3 zużywa się ok. 40-50 żetonów.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    żetony fail, one nie mialy byc za PvP? 5 zetonow w skrzynce...
    A ile razy skrzynkę otworzysz?
    Raz.
    A ile razy możesz walczyć PvP?

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    8
    zjefajne ale płóki co mam problem ze zdobyciem pędów rośliniaka i skrzydeł rusałki

    ( chyba skrzydeł )

  7. #22
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Fajny upek. Mam nadzieję, że wróci trochę nieaktywnych ludzi.

  8. #23
    Himari
    Konto usunięte
    O, jestem nieaktywną osobą i wróciłem. Niestety przeddzień praktycznie oddałem same złoto :x Cóż za niefart. Ponadto wyjeżdżam na tydzień i nie będę miał internetu. Cóż za niefart ;<

    Odnośnie upka, właśnie zrobiłem test na inteligencje i jestem niemile zaskoczony. Osiągnięcie "Super Inteligent" w jakieś 3 minuty, za pierwszą próbą :F A reszta, do której dojdę za zapewne jakieś 9 dni zapowiada się ciekawie

  9. #24
    Coni
    Konto usunięte
    Pierwszy w grze Nieumarły Kapłan i całkiem niezły loot : )
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=35099&vtid=0

    oraz drugi Kapłan ; )
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=35099&vtid=0
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 06-07-2012 o 21:27 Powód: true, poprawione

  10. #25
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    up.
    Coni z wrażenia zamieniłeś kapłan na kapitan

  11. #26
    musaraj
    Konto usunięte
    Set kapłana ma na oko moje mało bonusów :/

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Ale na ekwipunku to się zawiodłem.
    Widzę że zamiast klasycznych statusów gra idzie w stronę dziwacznych bonusów, patrząc na uzbrojenie i porównując do tego z 40 poziomu to będzie trzeba nosić chyba po 3 zestawy uzbrojenia;/
    Jako gracz PvM na 40 lvl łatwo wybrałem optymalny ekwipunek a teraz?
    Biorąc pod uwagę ilość potworów z umiejętnościami i ekwipunek w którym nie da się jednoznacznie wskazać najlepszej rzeczy (głównie przez zastąpienie autostatusów innymi bonusami) będę musiał nosić masę gratów na każdą okazję.
    Fajna zabawa dla graczy PvP ale gracz który chce sobie tylko potworki ubijać nie chce godzinami myśleć czy wybrać zbroję z 40 obrony czy zbroję z 30 obrony ale z bonusem +2 do pierdzenia w stołek.
    Jak tak dalej pójdzie to na 100 lvl rok będziemy zastanawiać się nad ekwipunkiem ale może w sumie taki jest plan administracji?
    Absurdalnym ekwipunkiem przedłużyć grę bo oczekując na update człowiek może ze starości umrzeć.

  13. #28
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Upek nie jest zły, ale komnata zręczności na słabym necie i nie najlepszym komputerze baaaaaardzo trudna...
    Jak tak grałem na szczęście w końcu się udało przejść pierwszy poziom...
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 08-07-2012 o 15:46

  14. #29
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    EQ jest żelowe
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #30
    Ale na ekwipunku to się zawiodłem.
    Widzę że zamiast klasycznych statusów gra idzie w stronę dziwacznych bonusów, patrząc na uzbrojenie i porównując do tego z 40 poziomu to będzie trzeba nosić chyba po 3 zestawy uzbrojenia;/
    Jako gracz PvM na 40 lvl łatwo wybrałem optymalny ekwipunek a teraz?
    Biorąc pod uwagę ilość potworów z umiejętnościami i ekwipunek w którym nie da się jednoznacznie wskazać najlepszej rzeczy (głównie przez zastąpienie autostatusów innymi bonusami) będę musiał nosić masę gratów na każdą okazję.
    Fajna zabawa dla graczy PvP ale gracz który chce sobie tylko potworki ubijać nie chce godzinami myśleć czy wybrać zbroję z 40 obrony czy zbroję z 30 obrony ale z bonusem +2 do pierdzenia w stołek.
    Jak tak dalej pójdzie to na 100 lvl rok będziemy zastanawiać się nad ekwipunkiem ale może w sumie taki jest plan administracji?
    Absurdalnym ekwipunkiem przedłużyć grę bo oczekując na update człowiek może ze starości umrzeć.
    Ojejku , gra wraz ze wzrostem max lvl staje się trudniejsza ? O kurczę , to na serio jest problem
    Każda gra staje się trudniejsza po wzroście lvl , a to , że musisz troszeczkę pokombinować chyba nie jest jakimś wielkim problemem ?
    PS masz całkiem dobry exp na 2*kamienny stwór ( czy coś w tym stylu), nie nakładają statusów , po prostu biją , czyli to co lubisz najbardziej ;D
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •