Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: łapanie na bojke

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528

    łapanie na bojke

    ostatnio spotkałem sie z takim problemem, że naciskam atakuj postac podchodzi, ale nie atakuje, a moja ofiara dalej beztrosko chodzi po mapie, a ja stoje przyniej i nic;p
    dopiero po ponownym kliknięciu atakuj zaczyna sie bojka troche nie fajne jak tak dalej pojdzie to przeciwnicy beda miely wiecej czasu na wylogowanie
    zaznaczam, że problem nie występuje zawsze

  2. #2
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Też nie kiedy mam z tym problem klikam bójkę moja postać podchodzi i nic , jeszcze raz klikam i nic dopiero po odświeżeniu atakuje normalnie.

  3. #3
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Przeciwnik może już nie stać w dokładnie tym samym miejscu, w którym go widzimy i wtedy walka nie dojdzie do skutku. Ruch graczy jest prezentowany z niewielkimi opóźnieniami.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    tak tylko ze sytuacja byla taka ze przeciwnik poruszal sie na odcinku 3-4 regularnie, wiec tak czy siak stalem kolo niego

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jak podchodzisz z daleka to w momencie podejścia gracz musi stać na tym polu na którym go kliknąłeś, więc jak chodzi z pola na pole to masz 50% szansy na to, że walka się zacznie. Przydała by się pewnie jakaś tolerancja jednego pola. Dla pewności, że to ten problem można by umieścić komunikat o niepowodzeniu.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    komunikat nie zaszkodzi

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Ja również miałem coś podobnego, tylko że przeciwnik stał w jednym miejscu i nie ruszał się, a i tak nie mogłem go zaatakować.Nie pomagało odświeżenie, dopiero po relogu udało się rozpocząć walkę.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    To samo się dzieje z handlem, dołączeniem do grupy.
    Na zasadzie, że Tobie się nie wyświetla, że czeka na akceptację i tego nie widzisz i osoba, której proponujesz tego nie widzi, lub druga opcja, Ty nie widzisz, a osoba widzi i akceptuje/odrzuca.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •