Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Nowa Statystyka dodatkowa.

  1. #1
    Achaye
    Konto usunięte

    Nowa Statystyka dodatkowa.

    Mam propozycję dot. nowej statystyki dodatkowej, a mianowicie - Częstotliwość walk z potworami unikatowymi. Można to jakoś skrócić, np . Częst. unikat. Początkowa byłaby oczywiście 1%, jak to jest napisane w opisach unikatowych. Wspomagałoby się ją gemami o jakiejś nazwie, jak Gem Myślistwa. Max 5 gwiazdek. Dają 2/4/6/8/10 % statystyki. Maksymalna ilość tych częstotliwości to i tak byłoby 10/11 %, co jest ograniczeniem, żeby co drugi potworek nie był czaszką, czy dzbanem. Można by zrobić 1/2/3/4/5 %, a max z 5/6. Dzisiaj na to wpadłem, bo trafiłem na 4 dzbany przez 100 eny i wolałbym, aby ich ilość była równa lub wyższa niż 6;d Ktoś za? Ktoś przeciw ? Głosujcie oraz piszcie wasze uwagi ;p

    Przepraszam, ale coś ankieta nie działa

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie. Po co psuć wyjątkowość tych potworków?

  3. #3
    Achaye
    Konto usunięte
    Ale jak ktoś się bawi w myśliwego lub realizuje projekt kolesia o "zawodach i pracach" jako " super duper zabujca" to przyda się ;d

  4. #4
    Fatal
    Konto usunięte
    Na tak, ale żeby nie było za łatwo jej zwiększyć. Np. można dać w jakimś hełmie co daje tylko 5 obrony magicznej

  5. #5
    Achaye
    Konto usunięte
    No mówię, te Gemy ;d Byłyby one tak rzadkie jak srebrny pył, właściwie to rzadsze, ale to ograniczenie że do 6%, powstrzymałoby takiego Wackiego Backiego, 41 lvla z TOP3 kasy, lub Bankomatowego, który "pracuje" dla najt łulfa przed kupieniem dwudziestu gemów i chodzeniem na jeziorko, żeby co 10-20 eny zdobywać brązową szatę, czy Pechową chmurę

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    4 dzbany przez 100 eny
    mało? ja na 250 eny potrafiłem nie mieć żadnego.

  7. #7
    Achaye
    Konto usunięte
    Wiem, dzisiaj chyba był Dzień Myśliwego ;d Martwiło mnie, że nie mogę wyciągnąć piątego, bo pilnie potrzebuję zieloną szatę.
    Te gemy byłyby tylko wspomożeniem, ponieważ to jest tylko taka ogólna wartość, można by było mieć 10% i nie natrafić na żadnego

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Na nie. Wtedy te potworki przestałyby być unikatowe.

  9. #9
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem na nie, po to są unikatowe potworki, by były bardzo rzadkie do spotkania.

  10. #10
    Coni
    Konto usunięte
    W sumie mogłoby być przy bardzo niskich % gemów.
    Przykładowo jak jest na początek 1% na złapanie to gem by dodawał:
    */**/***/*****/***** - 0,04/0,08/0,12/0,16/0,2%
    5 gemów by zwiększało 1% (przykład) a maksymalnie statystykę można by było podnieść do 2%.

    Jednak wszystko zależy od adminów (kiedyś pewnie braknie pomysłów na gemy ;p).

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    Pomysł Coniego NIBY ok. Niby, bo przecież bonus 2% to podwojenie częstotliwości spotykania. A takiego potworka polecam pokonać do minibossa. Zwiększenie jego częstotliwości 2-krotnie to tak, jakby wampirzyca się respiła za 100 wampirów lub Żółw by się respił 2x dziennie...

  12. #12
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Unikalność potworów musi pozostać unikalna, tak to byłby przesyt przedmiotów z potworków na targu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •