Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Automatyczne leczenie po każdej walce.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Predatorcia
    Dołączył
    04-12-2011
    Postów
    27

    Automatyczne leczenie po każdej walce.

    Witam,
    Mam propozycje odnośnie leczenia po każdej walce.
    Myślę że wielu graczom spodobałoby się gdyby można było zaznaczyć taką opcję, aby po każdej odbytej walce automatycznie nas leczyło. Coś jak wciskanie ~. Moim zdaniem uciążliwe jest bieganie w prawo i lewo jednocześnie trzymając klawisz ~.
    Pozdrawiam,
    Predi

  2. #2
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Pomysł w sumie dobry, ale mi osobiście nie przeszkadza ciągłe wciskanie tyldy, inna sprawa, że zazwyczaj jej nie używam.

  3. #3
    bylo i raczej nie przejdzie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Było i miało być dla konta premium.

  5. #5
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Było...
    Automatyczne leczenie po walce

    i administracja jest nieprzebłagana. Niestety...

    Poza tym: po dodaniu jednego klawisza dla leczenia po walce i tak jest znacznie łatwiej.

    Jedyny problem to taki, że:
    • gdy wciśniemy tyldę i chodzimy po mapie myszką, to leczenie działa
    • gdy wciśniemy tyldę i chodzimy po mapie strzałkami, to leczenie nie działa

    Nie wiem, czy to błąd, czy po prostu z programistycznego punktu widzenia nie da się tego obsłużyć inaczej.
    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 07-05-2012 o 21:57

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    Automatyczne leczenie po walce

    • gdy wciśniemy tyldę i chodzimy po mapie strzałkami, to leczenie nie działa
    Pierwsze słyszę , codziennie lub co 2 dni chodzę po grupkach 2x Wampir strzałkami i normalnie się leczę tyldą.
    Być może problem , który zaznaczyłeś występuje tylko na niektórych przeglądarkach? Ja używam Google Chrome.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Na Mozilli też na pewno działa, problematyczna była Opera z tego co pamiętam.

  8. #8
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Firefox 12.0
    Windows XP Professional SP3


    Sprawdziłem jeszcze raz.

    Wciskam tyldę i cały czas trzymam ją wciśniętą.

    1. Chodzę strzałkami w lewo i w prawo, co oznacza, że co jakiś czas puszczam jedną strzałkę, a wciskam drugą. Wciśnięta tylda nie leczy postaci.
    2. Chodzę po mapie myszką. Wciśnięta tylda leczy postać.


    Pomijam fakt, że z włączoną tyldą napis "Jesteś już wyleczony" robi się hmmmm.... nadmiarowy, za często się wyświetla.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Przewidywane użycie: jedno wciśnięcie = jedno leczenie.

    Dziwne, że w ogóle działa to trzymanie z myszką - takie "siłowe" używanie nie miało być dostępne.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    ja tam nie wiem co macie za problem. patrze se na tv, klikam dół góra prawą rączką i lewą tyldę w odstępie około 2 kliknięć na sekundę. problemu zero.

    nie mniej jednak auto leczenia to fajna sprawa by była, tylko pytanie czy do konta premium, czy artefakt? bo raczej dla zwykłego śmiertelnika to nie przejdzie ^^

  11. #11
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Co do tego konta premium to jestem sceptyczny. Nie lepiej zrobić z tego pojedyńczą usługę? Wtedy jest większa szansa kupi ten co chce za mniej mf na konkretną postać niż cały zestaw usług z których go interesuje tylko jedna za więcej mf. Chciałbym znać stanowisko administracji na ten temat, bo mam sporo pomysłów na różne drobne usługi.

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Co do tego konta premium to jestem sceptyczny. Nie lepiej zrobić z tego pojedyńczą usługę? Wtedy jest większa szansa kupi ten co chce za mniej mf na konkretną postać niż cały zestaw usług z których go interesuje tylko jedna za więcej mf. Chciałbym znać stanowisko administracji na ten temat, bo mam sporo pomysłów na różne drobne usługi.
    Nie wiadomo jeszcze jak będzie to rozwiązane. Możliwe że będą 2-3 różne pakiety, a może cześć opcji będzie można pojedynczo kupić.

  13. #13
    Nikon
    Konto usunięte
    Jak kogoś podrespiamy to też możemy cały czas trzymać tyldę lub iść na łatwiznę

  14. #14
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    Jak kogoś podrespiamy to też możemy cały czas trzymać tyldę lub iść na łatwiznę
    Nie żebym się czepiał, ale... chyba się czepiam :

    Respawn:
    W grach komputerowych ponowne odrodzenie się postaci lub przedmiotu po uprzednim jej zabiciu, zniszczeniu lub przejęciu.

    Exp
    Wyraz popularny w grach MMORPG, który oznacza doświadczenie.


    I żeby było na temat:
    W życiu nie zrozumiem czemu Stwórcy na siłę chcą utrudnić granie. Jak widać Polak potrafi i znajdzie rozwiązanie .

  15. #15
    Nikon
    Konto usunięte
    Chodziło o podrespianie mini bossa w której gracz który expi pełni funkcję pośrednią. Teoretycznie mówi się że obywatele maja władze i decydują o losach kraju a tak naprawdzę politycy żądzą.

    Żeby nie było offtopu. Masz rację polak potrafi więc powinno się uniemożliwić auto leczenie na siłę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •