Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: 1..2..3 Czyli oczekiwanie na wylogowanie :D

  1. #1

    1..2..3 Czyli oczekiwanie na wylogowanie :D

    Chciałbym wam przedstawić moją propozycje dotyczącą wylogowania.Mianowicie , chciałbym aby przed wylogowaniem trzeba było czekać 3 sekundy.
    Po co ? Ludzie uciekający przed bójkami stosują różne "sztuczki". Chowanie się pod portal oraz wylogowywanie. Problem z portalem można załatwić , sposobem Mity (Odczekiwanie na wybór gracza max 10 sec). Na wylogowywanie może być sposób taki jak w temacie, czyli czekanie 3 sekund po kliknięciu wyloguj. Jeśli w ciągu tych 3 sekund na ktoś zaatakuje to nas nie wylogowuje i pojawia się okno bójki Co o tym myślicie ??
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Myślę, że jeśli chce się wylogować to zapewne nie bez powodu - przeważnie muszę gdzieś wyjść/kończyć grę na komputerze itd, więc nie chciałbym być na pewno w takiej sytuacji zaatakowany i oddać walkę automatycznie. Niestety ale na NIE, chyba że to jakaś propozycja tylko dla graczy z TOP10 ranku jeśli Wam o to chodzi, ale zwykłych graczy bym do tego nie mieszał.

  3. #3
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem na nie z takich samych powodów.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Te 3 sekundy robią taką różnicę? Wasza argumentacja jest bez sensu.

  5. #5
    Myślę, że jeśli chce się wylogować to zapewne nie bez powodu - przeważnie muszę gdzieś wyjść/kończyć grę na komputerze itd, więc nie chciałbym być na pewno w takiej sytuacji zaatakowany i oddać walkę automatycznie. Niestety ale na NIE, chyba że to jakaś propozycja tylko dla graczy z TOP10 ranku jeśli Wam o to chodzi, ale zwykłych graczy bym do tego nie mieszał.
    Zazwyczaj jak kończysz grę to nie chadzasz po polach z bójkami , a nawet jeśli to kończysz po ubiciu minibossa. Jeśli tego nie robisz no to cóż z bójkami trzeba się liczyć. 3 sekundy to nie jest tak wiele , żeby ktoś zdążył zaatakować. W sumie , ten ktoś nie wie , że ty się wylogowujesz , więc jak ciebie zaatakuje w tych 3 sekundach to tak jakby zaatakował cię normalnie
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Jeśli ktoś lubi trzymać portal to niech go trzyma... jesli przy tym jeszcze pyskuje to to jest urocze. Czas zanim się wylogujesz? Po co jak ktoś bedzie chcial kogos złapać to i tak to zrobi. Złapie sam albo poprosi kogoś w odpowiednia iloscia pkt rank by nie byl to pojedynek o rank tylko by się zrobiła bójka z sos ew jak ta osoba jest w grupie to ja zaatakuje, zmieni wyglad postaci i zajdzie z nienacka od tyłu sposobów jest wiele nie trzeba jeszcze tych 3 sekund.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #7
    Jeśli ktoś lubi trzymać portal to niech go trzyma... jesli przy tym jeszcze pyskuje to to jest urocze. Czas zanim się wylogujesz? Po co jak ktoś bedzie chcial kogos złapać to i tak to zrobi. Złapie sam albo poprosi kogoś w odpowiednia iloscia pkt rank by nie byl to pojedynek o rank tylko by się zrobiła bójka z sos ew jak ta osoba jest w grupie to ja zaatakuje, zmieni wyglad postaci i zajdzie z nienacka od tyłu sposobów jest wiele nie trzeba jeszcze tych 3 sekund.
    A próbowałaś kiedyś złapać aicha ^ ^ ? A po za tym , żeby uciec to to jest tylko klik myszką , więc nie mów mi , że " i tak go w końcu złapie" , bo tak nie jest
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    A próbowałaś kiedyś złapać aicha ^ ^ ? A po za tym , żeby uciec to to jest tylko klik myszką , więc nie mów mi , że " i tak go w końcu złapie" , bo tak nie jest
    Jeszcze nie ta liga w pvp, ale jak patrze w raporty to troche osob go zlapalo czyli jakos daja sobie rade. Znam troche osób polujących ja osobiscie też czasem zapoluje jak ktoś po mnie za ostro jedzie słownictwem ściekowym i jakoś nie ma problemów z łapaniem idziesz na 2 postać dajesz do obserwowanych lub prosisz znajomego by ci na gg napisał ze ta osoba znajduje się w bójkowej lokalizacji np nad jeziorem. Kto nie kombinuje ten nie zyskuje.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    Na 2 postać ? Nie sądzę , każdą postać można dodać do obserwowanych A nawet , jeśli ktoś ci powie " on jest na polu bójkowym" to zazwyczaj będzie , ale z protem przy minibossie. Mi chodzi o takie łapanie przypadkiem. Bo tak to nikogo praktycznie się nie złapię ( jeśli spodziewa się ataku ) Kliknąć wyloguj i uciec od bójki jest łatwo. Ale widzę , że nie spodobał się wam ten pomysł , więc raczej propozycja nie przejdzie (można zamknąć)
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  10. #10
    Nie sądzę, żeby polowanie na graczy miało zostać ułatwione. Tendencja jest raczej odwrotna ;)

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Nie sądzę, żeby polowanie na graczy miało zostać ułatwione. Tendencja jest raczej odwrotna
    Łapanie graczy unikających starć rankingowych jest raczej mile widziane

  12. #12
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Łapanie graczy unikających starć rankingowych jest raczej mile widziane
    Jeśli gram tylko PvE i unikam starć rankingowych (właściwie w ogóle nie walczę PvP), to ataki na mnie są mile widziane?
    Dziwny jest ten świat

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    Jeśli gram tylko PvE i unikam starć rankingowych (właściwie w ogóle nie walczę PvP), to ataki na mnie są mile widziane?
    Dziwny jest ten świat
    Jeśli chodzisz po lokacjach z bójkami to są widziane normalnie, jeśli dodatkowo jesteś w topce ranku, a unikasz walki to są widziane mile

  14. #14
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Jeśli chodzisz po lokacjach z bójkami to są widziane normalnie
    1. Oczywiście, że chodzę po lokacjach z bójkami. Chociażby na minibossy i po exp/złoto.
    2. "widziane normalnie" - nie bardzo rozumiem.

    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    jeśli dodatkowo jesteś w topce ranku, a unikasz walki to są widziane mile
    Przecież nie walczę PvP więc nie jestem w topce ranku, a walk unikam, bo mnie nie bawią.
    De gustibus non est disputandum. Jedni wolą PvE inni PvP.


    Moim zdaniem można zastosować inne sposoby zmuszania do walk graczy z topki ranku. Takie, które nie będą obejmowały grających stricte PvE.

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    2. "widziane normalnie" - nie bardzo rozumiem.
    znaczy, że nie jest widziane mile, nie mylić z niemile widziane

    Przecież nie walczę PvP więc nie jestem w topce ranku, a walk unikam, bo mnie nie bawią.
    a wiec nie należysz do grupy graczy, do której odnosiło się stwierdzenie "mile"

    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    Moim zdaniem można zastosować inne sposoby zmuszania do walk graczy z topki ranku. Takie, które nie będą obejmowały grających stricte PvE.
    Póki co zaprzeczyłem jedynie stwierdzeniu ADI'ego nie odnosząc się do samej propozycji. Mogę też stwierdzić, że poziom rozdzielenia PvP od PvE na pewno nie będzie w przyszłości większy niż obecnie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •