Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 48

Temat: Turniej PVP: 31 + poziom

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    podpisuje sie do postu el`a :>

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Rzeczywiście, czasu wydaje się być za mało.
    Mi ostatnie 2-3 dni net wogóle nie dopisywał, a teraz nie mogę nikogo do walki znaleźć.
    Czas bym przedłużył jeszcze tak z pół tygodnia.

    Nie stoczono nawet połowy walk, w 2 grupach stoczono po jednej w walce, w żadnej nie było kompletu.

    W tydzień wcale nie tak łatwo oblecieć 3 walki

  3. #18
    Lech Premium
    Konto usunięte
    Ja myślę że walki mozna przedluzyc do piatku do 20 a ja np tez mialem malo czasu na walki i z ksi walczylem na szybkiego a ctnn nie moge dostac on line wgl bo sam malo sie loguje

  4. #19
    TrueStory
    Konto usunięte
    z dnia 21.05 . Jako że jest jeszcze troche walk do rozegrania, przedłużam termin rozegrania walk do dnia 27.05.2012 włącznie, jednakże od tego tygodnia narzucam terminy walk, a nie wstawienie się na walki przez obydwu graczy będzie traktowane jako jej rozegranie, jednak nikt nie otrzyma punktów. W przypadku gdy wstawi się tylko jedna osoba będzie tzw. walkower : ) WALCZCIE MOI DRODZY : ))

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    nadal nie pojawili sie nasi przeciwnycy :<>

  6. #21
    Lech Premium
    Konto usunięte
    ok narzucone terminy beda przekazane na pw? bo mysle ze tak bedzie najlepiej

  7. #22
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Nasza grupa to totalna porażka jakaś , walczyliśmy tylko jedną walkę , jeden na szaro już drugi od 15 się nie logował teraz wyznaczycie terminy jak mam 2 zmianę i jak mam niby zawalczyć jak nie mam dostępu do kompa , Czekałem cały ubiegły tydzień na nich i nic. Wywalić i po sprawie i zaczynamy drugą rundę.

    JESZCZE JAKIEŚ PYTANIA?
    Ostatnio edytowane przez El Fortuno ; 25-05-2012 o 11:37

  8. #23
    TrueStory
    Konto usunięte
    W dniu dzisiejszym tj. 27.05.2012 niektóre walki zostały automatycznie rozstrzygnięte ze względu na nie wstawienie się do walki w terminie. W przypadku gdy jeden z graczy zgłaszał mi że jego przeciwnika nie ma, wygrywał on walke walkowerem, natomiast gdy nie było zainteresowania z obydwu stron, wtedy walke ogłaszałam remisem.

    praqu vs mrokoman | win praqu
    praqu vs Eric Schwarstern | win praqu
    El Fortuno Vs mrokoman | win El Fortuno
    El Fortuno Vs Eric Schwarstern | win El Fortuno
    mrokoman Vs Eric Schwarstern | draw
    polik Vs Farmiś | win polik
    Carlsberg Vs ctnn | win Carlsberg
    Ksiliath Vs Rudas | draw
    Terens Vs Scavenger | win Terens
    Lilanna Vs Scavenger | win Lilanna
    Iomi Vs Scavenger | win Iomi
    Iomi Vs lilanna | win lilanna
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 27-05-2012 o 23:32

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    pjona El

  10. #25
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Muszynianka rozpisz 2 etap turnieju

  11. #26
    TrueStory
    Konto usunięte
    Pary do kolejnych walk będą przedstawione jutro, z uwagi na to że oczekuje na wynik jeszcze jednej walki, chyba że odbędzie się ona wcześniej niż zaplanowałam wtedy rozpiska będzie dzisiaj.

  12. #27
    TrueStory
    Konto usunięte
    Jako że walki grupowe zostały rozegrane, przedstawiam wam rozpiskę walk cwierfinałowych. Pary do cwiercfinalu zostały dobrane na zasadzie :
    1A Vs 2B, 1C Vs 2D, 1B Vs 2A, 1D Vs 2C

    A o to i one :

    1.
    Terens W El Fortuno L

    2.
    BloodEye L Carlsberg W

    3.
    praqu W Iomi L

    4.
    Ksiliath L siata W

    W - win (wygrana)
    L - lose ( przegrana)

    Carlsberg Vs BloodEye - walkowerem wygrywa Carlsberg. Powód : Nie zgloszenie sie do walki w czasie.

    Czas na rozegranie walk do 3.06.2012
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 04-06-2012 o 14:29

  13. #28
    TrueStory
    Konto usunięte
    Witam was w dniu dzisiejszym przedstawiam Wam pary półfinałowe Turnieju PVP !
    A o to i one :

    1.
    Terens W BloodEye L

    2.
    praqu W siata L

    Czas na rozegranie walk do 8.04.2012 ! W przypadku kiedy ktoś nie może walczyc w tygodniu, proszę o wiadomosc, wtedy ewentualnie możemy się dogadac na ustawienie terminu weekendowego. ! : )

    Walki uznaje od dnia 5.06.2012
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 07-06-2012 o 11:09

  14. #29
    Carlsberg Vs BloodEye - walkowerem wygrywa Carlsberg. Powód : Nie zgloszenie sie do walki w czasie.
    Wczoraj Carlsberg zgłosił się do mnie po 22 , ja juz nie miałem czasu na grę. Umówiłem się z nim na walkę w dniu dzisiejszym. Czy jest to ostateczna decyzja ?
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  15. #30
    TrueStory
    Konto usunięte
    Wszystko zależy od Carlsberga, jeżeli się dogadacie mogę uznac walke ktora mialaby się odbyc dzisiaj, jednakże Carlsberg musi sie na to zgodzic.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •