Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Turniej PVP : 1-20 Poziom

  1. #1
    TrueStory
    Konto usunięte

    Turniej PVP : 1-20 Poziom

    REKRUTACJA ZAMKNIĘTA!

    ZAPISY:

    -Wymagany poziom (przedział 1-20)
    -Aby się zapisac wystarczy napisac wiadomosc do gracza "Muszynianka" o treści "Zapisuję się do turnieju PVP w przedziale 1-20, mam "xx" poziom jestem magiem/wojownikiem i mam "xx" punktów rankingowych.
    -Wpisowe 1k należy wpłacic na konto gracza "Muszynianka" poprzez handel..
    -W turnieju może wziąc udział 16 graczy
    -Zapisy trwają począwszy od 5.05.2012 do 12.05.2012, w przypadku gdy będzie więcej niż 16 chętnych, będzie prowadzona selekcja według rankingu i poziomów, a jeżeli zainteresowanie będzie duże, będzie możliwośc stworzenia dodatkowego turnieju w tej samej kategorii.



    ZASADY OGÓLNE:

    - Sędziną turnieju jest "Muszynianka", wszelkie, pytania, uwagi, zażalenia proszę kierowac do niej poprzez PW w grze,
    -W turnieju bierze udział 16 graczy, gracze zostaną przydzieleni do czterech grup, w każdej z grup będą toczone walki "każdy z każdym". Z każdej z tej grup wychodzi najlepsza dwójka. Wyłoniona najlepsza ósemka weźmie udział w systemie turniejowym (przegrany odpada). Zostaną rozlosowane cztery pary. Następnie zostanie wyłoniona najlepsza czwórka, która weźmie udział w półfinałach. Wygrani z półfinałów przechodzą do finału, natomiast przegrani toczą walke o 3 miejsce.
    - W systemie grupowym zwycięstwo premiowane jest 3 punktami, remis 1 punktem, porażka 0 pkt.
    - W turnieju w przedziale 1-20 może brac udział każdy gracz, lecz tylko jedną postacią, która ma minimalnie 1 poziom, maksymalnie 20.
    - Zabroniona jest zmiana profesjii w czasie trwania turnieju
    -Zwycięzca walki jest zobowiązany wysłac PW w grze do gracza "Muszynianka" wraz z załączonym raportem walki, oraz podanym przedziałem poziomowym turnieju w którym bierze udział
    - Gracze sami umawiają się na pojedynki, ale sędzina ma również wpływ na ustalanie terminów walk.
    -W przypadku remisu walka musi byc powtórzona
    (system pucharowy)
    -Zakaz zmiany profesjii podczas trwania turnieju
    -Walki odbywają się w trybie manualnym
    -Na czas trwania turnieju zabrania się wbijania poziomów
    - NA POCZĄTKU Z KAŻDEJ WALK TURNIEJOWYCH KAŻDY GRACZ JEST ZOBOWIĄZANY DO NAPISANIA " WALKA TURNIEJU PVP Przedział 1-20"
    NAGRODY:

    1 Miejsce 50 MF, 160k
    2 Miejsce 35 MF, 112k
    3 Miejsce 15 MF, 48k



    Nagrody dodatkowe od graczy:

    1 miejsce w kategorii 1- 20 : 20MF
    od gracza SystemOfADown

    1 Miejsce w kategorii 1-20 : 120k
    od gracza Bellator


    W przypadku chęci zasponsorowania dodatkowych nagród proszę o kontakt w grze bądź na forum : )

    Prosiłabym o to, by nie pisac zbędnych wiadomości pod tym tematem. Wszelkie pytania możecie kierowac tutaj :
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...9590#post89590
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 12-05-2012 o 21:53

  2. #2
    słabo czytelny ten obrazek i ma bellatorową nazwę ;d
    --------------
    od razu lepiej
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 05-05-2012 o 00:22
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #3
    Turniej ma oficjalne błogosławieństwo administracji? I czemu tematy tutaj, a nie w Poczekalni w Projekcie MF?

  4. #4
    TrueStory
    Konto usunięte
    Tomi wyraził zgodę na turniej, warunkiem jest zebranie po 16 graczy do każdej z kategorii. Proszę o przeniesienie, nie miałam pojęcia gdzie skierowac te tematy, przepraszam.

  5. #5
    TrueStory
    Konto usunięte
    Lista uczestników:

    LP NICK POZIOM PROFESJA RANK WPISOWE
    1 Kosiares 20 WOJ 69 TAK
    2 seansxd 18 MAG 58 TAK DQ
    3 Slimer 15 MAG 55 TAK
    4 magmroku 20 MAG 50 TAK
    5 cypu 14 WOJ 50 TAK
    6 mercyles 20 WOJ 55 TAK
    7 emekXD 19 WOJ 67 TAK DQ
    8 le diablo 20 WOJ 50 TAK
    9 Chardkorowy Koksu 19 MAG 50 TAK
    10 KaJaN 14 MAG 70 TAK DQ
    11 Hubertus 20 MAG 78 TAK DQ
    12 Ahia 17 MAG 70 TAK
    13 Sir tomonas 18 MAG 50 TAK DQ
    14 Śmierć konfidentom 20 WOJ 50 TAK
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 17-05-2012 o 23:13

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Prosiłbym adminów o usunięcie spamu i zostawienie tylko 2 postów Muszynianki (pierwszy i ostatni).
    Muszynianka , jeśli możesz, zrób oddzielny temat "Pytania odnośnie turnieju PVP" zrób w tym temacie odnośnik do tego tematu , a tu aktualizuj tylko listę uczestników.

  7. #7
    TrueStory
    Konto usunięte
    Witam was wszystkich. Poniżej przedstawiam podział grup turniejowych : ) Zostaliście przydzieleni do grup na podstawie liczb wygenerowanych na stronie www.losowe.pl .

    GRUPA A

    LP NICK Walki Zw Rem Por PKT
    1 magmroku
    2 Ahia
    3 seansxd DQ DQ DQ DQ DQ
    4 Sir tomonas DQ DQ DQ DQ DQ

    GRUPA B

    LP NICK Walki Zw Rem Por PKT
    1 Chardkorowy Koksu
    2 le diablo
    3 Slimer
    4 KaJaN DQ DQ DQ DQ DQ

    GRUPA C

    LP NICK Walki Zw Rem Por PKT
    1 Kosiares
    2 Śmierć konfidentom
    3 mercyles

    GRUPA D

    LP NICK Walki Zw Rem Por PKT
    1 cypu 2 2 0 0 6
    2 emekXD DQ DQ DQ DQ DQ
    3 Hubertus DQ DQ DQ DQ DQ

    Walczymy w grupach na zasadach każdy z każdym. Turniej rusza 14.05.2012. Od tego dnia zaliczam walki turniejowe Życzę wszystkim powodzenia !

    Na rozegranie walk grupowych przewidywany jest czas 7 dni.
    Ostatnio edytowane przez TrueStory ; 17-05-2012 o 23:21

  8. #8
    TrueStory
    Konto usunięte
    Z dnia 17.05 . Posypały się dyskwalifikacje za wbicie poziomu podczas trwania turnieju dla graczy : emekXD, Hubertus, KaJaN, sir tomonas, seansxd.

    Jako że w grupie D został jeden zawodnik "cypu" zostanie on automatycznie promowany do fazy pucharowej.

  9. #9
    TrueStory
    Konto usunięte
    z dnia 21.05

    Jest mi bardzo przykro, jednakże muszę ogłosic przedwczesne zakończenie Turnieju PVP w przedziale 1-20 LVL. Gracze totalnie zlekceważyli turniej i nie rozegrano żadnej walki przez tydzień, mimo próśb umawiania się na nie. Turniej miał byc ciekawą inicjatywą wobec graczy, którzy chcą wygrac ciekawe nagrody walcząc. Nie mówie tu o wszystkich. 2-3 graczy było fair, jednak podzielają moje zdanie. Wnioski ? Nie ma sensu robienia turnieju dla przedziału 1-20 lvl. Przepraszam wszystkich, z mojej strony zrobiłam wszystko co mogłam : ) Walczyc za was nie jestem w stanie. To tyle. Pozdrawiam i proszę o zamknięcie tematu. Jeżeli pojawią się pytania o wpisowe czy zagarniam je dla siebie ? Otóż nie bo 80% wpisowego zasponsorowałam ja, by gracze nie musieli płacic aż 20k, reszta natomiast zostanie przekazana na nagrody w przedziałach 21-30 i 31 + lvl . To tyle, pozdrawiam : )

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •