Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 68

Temat: Konkurs piasrski - podsumowanie

  1. #31
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    Proponuję udostępnić ilość głosów i kto na kogo głosował
    Propozycja została odrzucona. Powód - patrz regulamin głosowania.

    Pamiętaj, ze biorąc udział w konkursie godziłeś się na jego zasady.
    Ostatnio edytowane przez Eldoth ; 03-05-2012 o 20:44

  2. #32
    Samael
    Konto usunięte
    To może niech Tomi/Jacek potwierdzą wiarygodność wyników wchodząc na konto Pisarza.

  3. #33
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Samael Zobacz post
    To może niech Tomi/Jacek potwierdzą wiarygodność wyników wchodząc na konto Pisarza.
    Propozycja została odrzucona. Powód - patrz regulamin głosowania.

  4. #34
    Samael
    Konto usunięte
    Kurde, to niezły ten regulamin wymyśliłeś. Propsy.

  5. #35
    Dirck
    Konto usunięte
    a ja się nieśmiało bym upomniał o swoją nagrode bo jakoś nie mam szcześcia dobic sie na grze wiec wkońcu tutaj trzeba się odezwać.....

  6. #36
    Eldoth
    Konto usunięte
    Jestem dość często na grze.
    Zawsze między 19 a 21.

  7. #37
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Sponsorzy:
    Nagroda specjalna
    Tomi - 100MF
    Tomi - Artefakt (tylko w przypadku wysokiego poziomu prac)
    Eldoth - https://mfo3.pl/game/view.php?t=ga&id=1151086
    Czarnulka Wampirze buty


    Miejsca 1, 2 i 3.
    Lillia - 400k (1- 180k, 2 - 126k, 3 - 67k)
    Viconia - 100MF (1, 2 i 3 miejsce po 30MF - życzenie sponsorki)
    Fechmistrz Kamil - 500k (1- 225k, 2 - 157k, 3 - 67k)
    Eldoth - 1000k (1- 450k, 2 - 315k, 3 - 135k)
    Świety Mikołaj - 500k (1- 225k, 2 - 157k, 3 - 67k)
    Czarnulka - miksy HP i MP 1lv (1- 75k HP, 150k MP, Skorupa Żółwia, 2- 50k HP, 100k MP, 3- 25k MP, 50k HP)
    Nie chce wyjść na skąpca, ale chyba Tomi powinien nam wypłacić MFy, a do dzisiaj ich nie dostałem (nie wiem jak Benerit i Bristler). Wiadomo czy MFy będą wypłacone?
    Bididididid!

  8. #38
    Samael
    Konto usunięte
    One nie będą wypłacone osobom z 1, 2 i 3 miejsca tylko jednej, wybranej przez Tomiego osobie. To jest nagroda specjalna. Być może to będziesz Ty, być może ja, być może ktoś inny. Coraz bardziej jednak prawdopodobnie że nikt bo Tomi najwyraźniej o tym konkursie zapomniał.

  9. #39
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Aaa, takie buty ^^. No to wypadałoby poinformować kto ją dostaje ^^ (o ile Tomi serio nie zapomniał ).
    Bididididid!

  10. #40
    musaraj
    Konto usunięte
    Ja dostaję, wiadomka

  11. #41
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bidi Zobacz post
    Nie chce wyjść na skąpca, ale chyba Tomi powinien nam wypłacić MFy, a do dzisiaj ich nie dostałem (nie wiem jak Benerit i Bristler). Wiadomo czy MFy będą wypłacone?
    Moim zamierzeniem było aby miejsca 1 2 i 3 nagrodami obłożyć samemu. Natomiast Tomi miał być patronem i fundatorem głównej nagrody w konkursie.

    Trwaja prace nad upkiem. Kiedy zostanie wybrany najlepszy dla Tomiego twórca - spytajcie testerów, bo nastąpi to zapewne dopiero po upku

    ...a może testerzy sie wypowiedza sami

  12. #42
    Ja podejrzewam, że Tomiemu nie chciało się tego wszystkiego czytać, nieświadomie wpakował się w tę nagrodę specjalną :p

  13. #43
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Trzeba by było wziąć odpowiedzialność za obietnice rozumiem, że artefaktu moze nie przyznać, ale skoro miał przyznać 100 MF jednej osobie to powinien się wywiązać i przeczytać a jak mu się nie chce to zawsze można rozdać 50/30/20 mfów pierwszym trzem miejscom :].
    Bididididid!

  14. #44
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Ja podejrzewam, że Tomiemu nie chciało się tego wszystkiego czytać, nieświadomie wpakował się w tę nagrodę specjalną
    Cóż mam zdecydowanie inne zdanie na ten temat. Moja pierwotną propozycja było wyznaczenie kogoś przez Tomiego. Tomi uznał, że da rade. Co więcej zaznaczył, że "liczy" na wiekszą ilość opowiadań.

    "liczy" - w sensie, ze przy wysokim poziomie opowiadań i odpowiednio dużej ilości bedzię artefakt.

    Proszę - nie pospieszajmy Tomiego.

  15. #45
    musaraj
    Konto usunięte
    A można jeszcze dorzucić jedno opowiadanie Tomiemu, co by się nie znudził ? ;]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •