Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 68

Temat: Konkurs piasrski - podsumowanie

  1. #16
    benerit
    Konto usunięte
    Gratuluję Antkowi i Bidiemu.
    Przydałaby się jakaś statystyka pokonkursowa (ile osób głosowało) ile głosów poszczególne miejsca miały (dalsze można bez ników podawać).

  2. #17
    Fast SchOt
    Konto usunięte
    Gratuluję wygranym i to co wyżej czy będzie jakaś tabela z głosami? (Ile na kogo itp.)

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    ja mam nadzieję, że tak jak Antybristler powiedział, nie było tych głosów za dużo na osoby renomowane, głośne, rozpoznawalna a faktycznie na pracę. Ja nie ukrywam że była jedna praca, która mnie wręcz zniechęciła do tego konkursu, a tu się okazało że w pierwszej trójce jej nie ma... No cóż, konkurs ja osobiście, jako osoba w niech biorąca udział uznaję za udany, mimo że bez nagrody

  4. #19
    Eldoth
    Konto usunięte
    Odnośnie podania wyników. Jak pisałem nie ujawniam żadnych ilości głosów, statystyk, procentów głosów, miejsc czy innych informacji.

  5. #20
    Nikon
    Konto usunięte
    Gratulacje dla zwycięzców.
    Eldoth nie dość że dobry konkurs to jeszcze nagrody wypłacasz. Wielki +

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2012
    Postów
    29
    Gratulacje wszystkim opowiadania świetnie się czytało

  7. #22
    benerit
    Konto usunięte
    Nagrody odebrane w całości bez NAJMNIEJSZYCH problemów.

  8. #23
    NightShadow
    Konto usunięte
    Gratuluje znajomości ^^
    1. Miejsce
    benerit
    benerit jest nieaktywny Użytkownik Roku 2011
    Tester

    Ja z czystym sumieniem, mogę przyznać że nikomu nie wysyłałem linka z opowiadaniem. Pomijając postacie Sheby i White Wolfa które odgrywały rolę w opowiadaniu.

    Ale mimo to gratuluje, przynajmniej każdy wie co się w życiu liczy. Bo z pewnością nie talent.
    Ostatnio edytowane przez NightShadow ; 02-05-2012 o 17:39

  9. #24
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał NightShadow Zobacz post
    Gratuluje znajomości ^^
    Jakie kurde znajomości? Wielokrotnie powtarzam, że jestem jednostką aspołeczną, że nie interesuje mnie social w grze. Praktycznie z nikim nie rozmawiam, nie plotkuję ani nie biorę większego udziału w rozmowach na SB. Więcej niż 5 razy rozmawiałem na chacie w grze może z 8 graczami. I jest mi z tym dobrze

    Ja z czystym sumieniem, mogę przyznać że nikomu nie wysyłałem linka z opowiadaniem.
    Biorąc pod uwagę jaką reklamę mi wyżej niektórzy robili nawet nie musiałem tego robić. Jestem przekonany, że większość głosujących przeczytała moje opowiadanie. Nie ważne czy mówią źle, czy dobrze - ważne aby mówili. Ta zasada sprawdziła się tu rewelacyjnie

    Ale mimo to gratuluje, przynajmniej każdy wie co się w życiu liczy.
    Naprawdę konkurs pisarski sprawił, że odkryłeś, iż w życiu liczą się znajomości? No normalnie, również muszę pogratulować Tak - w życiu liczą się znajomości i doświadczenie. Liczy się to co potrafisz i na kogo możesz liczyć. Ale ta gra to nie jest życie. W tym konkursie liczyło się to aby pracę udostępnić w dobrym momencie i zachęcić ludzi do przeczytania. Nie wiem czy napisałem najlepszą pracę, ale wiem, że dzięki aktywnej pomocy kilku osób (które raczej nie chciały jej udzielić) była ona najchętniej czytana.

    Bo z pewnością nie talent.
    Teraz uchodzisz za guru, który potrafi obiektywnie ocenić prace innych? Przemawia przez Ciebie żal i rozgoryczenie bo z pewnością nie doświadczenie. W całym poście sugerujesz, że potrzeba znajomości aby wygrać konkurs, a to nieprawda. Potrzeba znać się na marketingu i umieć sprzedać swój towar. Logicznym było, że wygra opowiadanie proste z zabawnymi akcentami i odpowiednio wplecionymi drobnostkami z gry. I właśnie to robiłem - napisałem opowiadanie gdzie umieściłem odniesienia do grania na automacie, wynoszenia info przez testerów, słynnego demota z Jackiem w roli głównej i wielu innych.

    Jesteś rozgoryczony i starasz się mnie tu obrażać. Twoja wola, ale wiedz, że znów działasz na moją korzyść. Umacniasz tylko markę "benerit - zwracajcie na niego uwagę".

    PS W prawdziwym życiu naprawdę liczą się znajomości i radzę zacznij je sobie wyrabiać, bo rozgoryczeniem, oczekiwaniem obiektywizmu i sprawiedliwości niczego nie osiągniesz.
    Ostatnio edytowane przez benerit ; 03-05-2012 o 06:53

  10. #25
    Święty Mikołaj
    Konto usunięte
    Potwierdzam. Benerit jest osobą wybitnie niemiłą i niesympatyczną

  11. #26
    Piwomir
    Konto usunięte
    Jezusy chrystusy i inne allahy, thory peruny i strachy na lachy. Od początku konkursu do końca było (niemal) wiadome jak będą wyłaniani zwycięscy. Sam brałem udział, wiedziałem, że bez znajomych w grze nie bardzo mam szansę, mimo, że otrzymałem sporo (naprawdę dużo) pw o tym, iż jakość mojej pracy jest naprawdę dobra. Gdyby była komisja, były by szanse względnie równe. W tym wypadku wyszło jak wyszło. Jej, ale czy jest to powód by robić z tego taką aferę? Nawet o wydarzeniach w smoleńsku nie było takiego szumu. Napisałem historię, jestem z niej zadowolony, cieszy mnie, że przykułem do monitora te kilkanaście osób na moment, które z zaciekawieniem oczekiwały końca. Nie wygrałem żadnej nagrody. Oj, bywa, życie. Ale, to nie powód by robić z tego wielkie halo. Może kolejny konkurs będzie rozstrzygany inaczej, prawda? Ludziki, przecież to jeno konkurs. Zachęcam do pisania historii swoich postaci. Gold, mfy to nie wszystko

  12. #27
    Eldoth
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Piwomir Zobacz post
    (...)Gdyby była komisja, były by szanse względnie równe.(...)
    Mówisz o bezstronnej komisji? Taka komisja musiałby być spoza MFO i składać się z renomowanych pisarzy oraz krytyków. Gdyby w skład jej wchodzili gracze to dopiero by było gadania oraz zbędnych kwasów między graczami.

    Jeśli pozwolicie zrobić mi powtórnie konkurs jego zasady oraz sposób wyłaniania zwycięzców pozostanie nie zmieniony. Różnica będzie polegać wyłącznie na zmianie tematu.
    Aha! no i poprosze Tomiego o podanie w informacjach wiadomości o głosowaniu i nagrodach. Teraz krepowałem sie troche, bo upek. Nie chciałem mu zawracać głowy i przeszkadzać.
    Ostatnio edytowane przez Eldoth ; 03-05-2012 o 19:42

  13. #28
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    @Up
    Polak zawsze będzie na coś narzekał , czasem więcej , czasem mniej. A taki szary człowiek nic na to nie poradzi :>

  14. #29
    Samael
    Konto usunięte
    Proponuję udostępnić ilość głosów i kto na kogo głosował, z prostej przyczyny: w obecnej sytuacji manipulacja głosami jest tak łatwa, że wręcz oczywista.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    nie ma sensu czegokolwiek publikować, tym bardziej że organizatorem tego konkursu był gracz, a nie administracja. Głosy były jakie były, niezależnie od tego czy kupne czy nie - jedyna lekcja z tego, aby takie błędy się nie pojawiły znowu, jeżeli faktycznie były.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •