Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Statusy w ekwipunku

  1. #1
    El Fortuno
    Konto usunięte

    Strzałka Statusy w ekwipunku

    Jak wiemy nie które bronie i Ekwipunek dają nam różne Statusy np: regeneracja, pomyślność, celność. I wszystko to jest nakładane na nas na początku walki . Moja propozycja brzmi tak : żeby nie które bronie lub Ekwipunek nadawały nam status dopiero po upływie kilku tur trwania walki a nie dłuższej niż po 10 turze. Pojawienie się Statusy miało by miejsce 1-10 tury. Nie wszystkie nowe bronię by to potrafiły tylko nie które co w na to?

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Hm, a może żeby było jeszcze ciekawiej to w losowym momencie walki, oczywiście tych 10 tur?

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    No to w tych 10 turach w losowym momencie o to chodzi

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jeśli da się łatwo to zrobić to jestem na tak. Ale większej pracy nie jest to chyba warte.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Jestem na nie, bo ludzie by kombinowali aby mieć jak najwięcej statusów, może niektóre bronie by były bardziej popularne, ale było by więcej problemów z balansem pvp, plus atut do walki z bossami/minibosami

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Niekoniecznie atut, mamy status zombie i wyskakuje nam regeneracja.

  7. #7
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Na nie bo ludzie kombinowali by? Co myślenie tu nie jest w modzie? Kombinujerz , rozważaż wszystkie aspekty walki i trafnie dobierasz Ekwipunek zwiększając liczbę statusów , troche gracze pomyślą to im nie zaszkodzi czy z góry zakładacie że im łatwiej tym większość zadowolonych graczy

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Nieliczne przypadki, bardziej mi chodzi o łączenie w stylu pancerny + żółwia, diadem + kościana. Uzyskanie 2 razy tego samego statusu.

  9. #9
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Istniejący Ekwipunek nie został by zmieniamy tylko na następnych upkach nowe uzbrojenie , jeśli mielibyśmy na sobie już dany status a np broń dawała by go nam akurat w tej turze to status przepadałby

  10. #10
    Szlug
    Konto usunięte
    Też nad tym myślałem, tym bardziej że teraz te statusy niewiele znaczą pvp, bo wszyscy mają takie same statusy przez tyle samo tur na początku walki.
    A może by tak możliwość samodzielnej aktywacji statusu z eq w wybranym przez siebie momencie walki? Urozmaiciłoby to pvp na pewno.

  11. #11
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Szlug Zobacz post
    Też nad tym myślałem, tym bardziej że teraz te statusy niewiele znaczą pvp, bo wszyscy mają takie same statusy przez tyle samo tur na początku walki.
    A może by tak możliwość samodzielnej aktywacji statusu z eq w wybranym przez siebie momencie walki? Urozmaiciłoby to pvp na pewno.
    Tak właśnie, jedyne sensowne rozwiązanie, ale jest jeden problem. Na chwilę obecną nieraz pod koniec walki zostaje nam jakaś regenka albo osłonka. Dlaczego ? Bo po prostu czasem nie warto tracić tury na nałożenie statusu, chyba, że mamy uzasadnione powody ku temu. np: przeciwnik wrzuca to my w ramach kontry wrzucamy.

    Co prawda statusy z ek faktycznie mało zmieniają v PvP, ale jak dużo zmieniają w PVE i moim zdaniem to tutaj jest dla nich największe pole do popisu nie patrząc na to, że na 40tym bije się na najlepszych expowiskach na jednej miksturze many, co uważam za debilne po prostu, bo nie ma żadnych wyzwań dla graczy pVe oprócz obcinania kosztów walk.


    Do PvP jedynie co moim zdaniem miało by sens, to sumowanie się tur statusu z ekwipunku lub aktywowanie wszystkich statusów z ekwipunku w jednym momencie (lub jedno i drugie). Dodało by to kolejny element zaskoczenia, którego tak bardzo brakuję w dzisiejszym PvP

  12. #12
    Szlug
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    Na chwilę obecną nieraz pod koniec walki zostaje nam jakaś regenka albo osłonka. Dlaczego ? Bo po prostu czasem nie warto tracić tury na nałożenie statusu, chyba, że mamy uzasadnione powody ku temu. np: przeciwnik wrzuca to my w ramach kontry wrzucamy.
    To akurat czasami wynika z przyjętej taktyki, np. Nie wrzucam rege bo wtedy on też wrzuci. A on me więcej speeda, więc dłuższa walka jest mi nie na ręke ;p

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Urozmaici PvP dla fajterów, mogłoby być, bo i tak nie walczę. Pytanie czy od strony technicznej da radę tak zrobić .
    Bididididid!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •