Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Drop miksturek "innych" z potworków

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Drop miksturek "innych" z potworków

    Witam. Proponuję dodać niektórym potworkom nikły drop zmiękczaczy, wódek święconych, soli trzeźwiących, antidotum itp.
    Dlaczego?
    Urozmaici to trochę ekspienie, a dzieci, które boją się wydać na takie rzeczy złoto będą miały większe szansę z minibossami.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Tylko to na wyższe lvl jedynie, a co do Antidotum, to chyba wypada z żab albo nietoperzy(tak mi się wydaje)

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zmiękczacze np mogłyby dropić w wilczej grocie. Mało kto tam expi, a tak to byłaby alternatywa dla ogników.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Tu masz rację, o tej lokacji mało kto pamięta, w zasadzie nic tam nie ma, poza kilkoma skrzynkami z miksturami czy kastetem

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem za, warto urozmaicić trochę ten drop.

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jestem za, ale zwiększyłbym trochę prawdopodobieństwo loota. Każdy kto expił trochę na syrenach/huncił czaszki wie o czym mówię ;-).
    Bididididid!

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Można by było coś takiego zrobić byle by nie wypadały te miksy za często bo sklepy w miastach zbankrutują ;]

  8. #8
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bidi Zobacz post
    Jestem za, ale zwiększyłbym trochę prawdopodobieństwo loota. Każdy kto expił trochę na syrenach/huncił czaszki wie o czym mówię ;-).
    Z syren miksturki dropią często, a czaszka to raczej potworek z którego specjalnie rzadko wypadają.

  9. #9
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    Jestem za, przyda się więcej potworków, które lociły by te miksturki Antek powinien odzyskać swoją poprzednią rangę za przeproszeniem.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    jestem za pod warunkiem, że będą to potworki na lokacjach z bójkami ]:->

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Z syren miksturki dropią często, a czaszka to raczej potworek z którego specjalnie rzadko wypadają.
    10 na 200 eny około? :> imo za mały jest lootrate z syren.
    Bididididid!

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Syreny to jedno z lepszych miejsc do expienia w tej części upka, można również spotkać Błotnistą czaszkę i lecą jeszcze mikstury many. Więc chyba trochę za dużo wymagasz Bidi

  13. #13
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie wydaje mi się, że za dużo. Cieszę się, że dropią miksy, lecz lootrate jest za mały - wydaje mi się, że chociaż te 20 na 100 eny powinno lecieć...
    Bididididid!

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Ale wilczy słudzy to gorsze expowisko, wampiry porównywalne, więc chcesz tak jakby zwiększenia loota na najlepszym expowisku.

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    W początkowych fazach gry można coś tam uzupełnić, ale potem to trzeba zarabiać na miksy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •