Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: błąd podczas bojki

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528

    błąd podczas bojki

    blad wystapil dwukrotnie tuz po dolączeniu pomocnikow do bojki
    ze za pierwszym razem to za pierwszym razem gdy dolaczyl przeciwnik mialo byc leczenie ale walnalem z wiatru początkowo myslalem miss click
    gdy dołączył trzeci wszedlem w zdolnosci przeczekanie by poczekac na odsiecz jednak a poszlo leczenie 1
    oto link do walki choć nie wiem czy da się sprawdzić, że było jak mowie
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=62874710&vpid=1723
    to wyglada tak jakby mi sie skrypt aktywowal przed koncem czasu na wykonanie ruchu
    Ostatnio edytowane przez siata ; 20-04-2012 o 19:31

  2. #2
    Użytkownik Avatar Vivien
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    84
    Mi też czesto się tak zdarza, czasem nawet 13 sekund przed końcem czasu... Czasem jest to bardzo uciążliwe

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    zamulenie czasu no, poleciało wg systemu 30 sekund waszego ruchu, a według tego co widzieliście - mniej. W ogólnym temacie o bójkach był poruszony ten problem.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    to się robi denerwujące 10 sekund przed czasem aktywuje sie skrypt
    w kolejnej bojce to samo
    tym razem caly czas sledzilem minutnik

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Czyli dołączanie innych graczy psuje licznik? To całkiem możliwe, bo wtedy są operacje na kolejkach.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Czyli dołączanie innych graczy psuje licznik? To całkiem możliwe, bo wtedy są operacje na kolejkach.
    może to być przyczyną
    bledu nie ma podczas bicia minibossow ani pojedynkach wiec cos musi byc na rzeczy

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ja często mam tak, że gdy odgrywa się animacji innych graczy na auto lub pomyleniu (zwłaszcza na żółwiu jest to widoczne) - czasem animacja odgrywa się nawet 20s i gdy przyjdzie moja tura, to czas jest niby dobry, ale nie uwzględnia czasu "Straconego" na odgrywanie scenki - np. w 15s do końca wykonuje się autoruch.
    Pomijam już kolosalny "burdel" w liście kolejek, gdy 2 graczy jest na auto, jeden ma pomylenie a jeden atakuje - w ogóle nie ma żadnego pokrycia z aktualnie odgrywanymi scenami/turami. Najlepiej aby admin wreszcie zawalczył taką walkę z żółwiem (2 auto + 1 pomylenie) i zobaczył o co chodzi, bo to wypacza system wyświetlania kolejek. Może by tak zrobić jakąś aktualizację co turę, albo coś poprawić bo obecną wersję uważam za absurdalną. Wszystkie oczywiście testowanych na aktywnej zakładce w Chrome.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    U mnie też jest tak z tymi kolejkami. Gdy widzę, że przykładowo żółw ma 3 tury pod rząd, albo gdy jest 3 graczy, a żółw nie ma w ogóle kolejki, to F5 trzeba zrobić, żeby kolejki były zaktualizowane. Trochę to męczące.
    Bididididid!

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Przyczyną była prawdopodobnie różnica czasu pomiędzy serwerami s1 i s3 - wynosiła ok. 12 sek.
    Zostało to poprawione - dajcie znać czy pomogło.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •