Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Zachęcenie do walk pvp - walki za złoto

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Zachęcenie do walk pvp - walki za złoto

    Nie wiem czy nie skopiuje czyjegoś pomysłu, bo było już coś o walce o złoto tylko pogubiłem się już w tematach.
    Pomysły:
    1. Walka o określoną stawkę, np ktoś daje 50k, drugi też, a zwycięzca dostaje 100k.
    2. Za walki rankingowe nagroda 1000G*ilość wygranego ranqu.

    Co o tym sądzicie?

  2. #2
    The Iconnn
    Konto usunięte
    Z jednej strony jest to dobry pomysł, gdyż to takie urozmaicenie i będzie można zarobić, choć z drugiej strony będą narzekania typu "Nie walczę o golda, bo się boję", oczywiście wiadomo, że to nie będzie obowiązkowe, lecz wydaje mi się, że ten pomysł nie przejdzie Antku. Ja jestem jak najbardziej za!

  3. #3
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Ja nie walczę, a to może mnie odstraszyć jeszcze bardziej. Ale nie będzie pewnie obowiązkowe. Ogólnie dobry pomysł. Podoba mi się

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Chodzi o dobrowolne walki o pewną stawkę. A gold za ranq dostawałoby się od systemu - powinien pokryć koszty walki, a reszta mogłaby być wydana na drobne zakupy czy też zbierana na lepsze eq.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Aaaa. To takie buty. Nie no to ja będę walczył jak wejdzie

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem za, na pewno zachęci graczy do pvp.

  7. #7
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Wątpię , jeżeli gracz lubi grać pvp to będzie grał , a jeżeli mu się nie podoba to żadne starania nie zachęcą go.

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Wątpię , jeżeli gracz lubi grać pvp to będzie grał , a jeżeli mu się nie podoba to żadne starania nie zachęcą go.
    Złotko czasem nieźle motywuje
    A poza tym jeśli nie zachęci to zawsze będzie to jakieś pokrycie kosztów walki.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Zgadzam się z El Fortuno.
    Jak ktoś nie chce walczyć, to go do tego nie zmusisz, a tym bardziej takim sposobem (mimo, że jestem za).
    Osoby, które nie chcą walczyć o nic na pewno nie zechcą walczyć o kasę, bo się boją, że to stracą. Nawet w walce o nic boją się, że coś stracą...

  10. #10
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    W niektórych przypadkach nawet wypłacanie pensji za każda walke przegraną czy podwójnej za wygraną nie pomoże. Ludzie poprostu nie lubią bić się blisko godzine kombinować potkować się siedzieć ok 40 min bez wyjścia do toalety bo walczą z kimś wolą proste expienie bieganie z lewej strony na prawą lub wramach nowości i zmiany krajobrazu z prawa na lewą gdzie jest pewny zysk i mozliwosc nabicia gemów czy zaklęć.

  11. #11
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Złotko czasem nieźle motywuje
    A poza tym jeśli nie zachęci to zawsze będzie to jakieś pokrycie kosztów walki.
    motywuje, ale i możliwość utraty golda demotywuje , wątpię, żeby to ruszyło pvp (ewentualnie zachęci do walk nawet, gdy przeciwnicy nie mieszczą się w swoim przedziale rankingowym), ale i tak ciekawy dodatek do okienka pojedynku, więc powinien się pojawić jako dopracowanie "walki o złoto"
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jak ktoś nie będzie chciał walczyć o golda to po prostu nie wybierze takiej opcji. A gold za ranq dostanie się od systemu.

  13. #13
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Ale istnieje chyba problem nadmiernego złota na serwerach. Teraz na tych graczy to pomoże jedynie pała i zimna woda ludzie nie chcą walczyć , jedni nie umieją następni nie mają czasu a jeszcze inni zakładają że nie mają szans,lub zasłaniają sie brakiem eq z wysokim plusem

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Nie wiem czy nie skopiuje czyjegoś pomysłu, bo było już coś o walce o złoto tylko pogubiłem się już w tematach.
    Pomysły:
    1. Walka o określoną stawkę, np ktoś daje 50k, drugi też, a zwycięzca dostaje 100k.
    2. Za walki rankingowe nagroda 1000G*ilość wygranego ranqu.

    Co o tym sądzicie?
    1 pomysł skopiowałeś :P
    proponowałem kiedyś to samo, żeby w pojedynku można było ustalić kwotę o którą się walczy, na tej samej zasadzie co podałeś (ja daje 10k, przeciwnik też 10k, wygrany zgarnia 20k)
    skoro wczesniej sam na to wpadłem to znaczy że jest dobre, pomysł popieram

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Mita Zobacz post
    1 pomysł skopiowałeś :P
    proponowałem kiedyś to samo, żeby w pojedynku można było ustalić kwotę o którą się walczy, na tej samej zasadzie co podałeś (ja daje 10k, przeciwnik też 10k, wygrany zgarnia 20k)
    skoro wczesniej sam na to wpadłem to znaczy że jest dobre, pomysł popieram
    a) prowizja
    b) wartość oczekiwana zerowa (+koszt mikstur) - więc jakie tu jest zachęcenie?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •