Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za pomysłem?

Głosujących
131. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    76 58.02%
  • Nie

    55 41.98%
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 111

Temat: Więcej lokacji z bójkami

  1. #31
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Chodzi o to, że na razie są lokacje pod fabułę, są też dla tych którzy lubią bójki i niech jedno nie wchodzi na drugie.

  2. #32
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Moim zdaniem genialny pomysł. Przy takim rozwiązaniu krwawe rzezie (w których zresztą sam często uczestniczę) by się rozładowały. Gracze chcący zadymy przestaliby się kumulować w jednym miejscu i całość stałaby się bardziej sensowna i zamiast jednej niekończącej się bójki w wiekowym lesie mielibyśmy sporadyczne bójki na większej ilości map. Nie zapominajmy też, że wysokie lvle często siedzą na chacie "handel". Wystarczy tam napisać w czasie bójki i masz sporą szansę, że ktoś chociażby z nudów przyjdzie z pomocą.
    @Anty
    Więcej takich pomysłów

  3. #33
    Szlug
    Konto usunięte
    Bardzo dobry pomysł. Martwi mnie nastawienie pod tytułem - każdą możliwą bójkę przegram, po każdej bójce stracę itemek,
    Jedyne akceptowalne PvP dla takich graczy, to kiedy ktoś zaatakuje gracza o poziom niżej (albo nawet na tym samym poziomie tylko z poza przedziału ranku)
    wtedy 4 osoby na co dzień grające tylko PvE, nagle zaczynają lubić PvP, kiedy drużyna agresora to 1x41 a obrońcy 4x41. Najlepsze są teksty typu "Masz teraz za swoje , jak śmiesz traktować lokację z bójkami jako lokację gdzie można kogoś atakować, to tylko taki błąd w grze"

    Określenie, że ktoś gra "na fabułe", to taki eufemizm dla " Ktoś nie potrafi rozdać statystyk dlatego za swoje największe osiągnięcie w grze traktuje pokonywanie bossów sposobami krok po kroku opisanymi na forum..."
    Ostatnio edytowane przez Szlug ; 15-04-2012 o 16:06

  4. #34
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Terens Zobacz post
    zawsze pozostaje utrzymanie 50 punktów rankingowych i wzywanie SOS

    ktore ma sie ni jak do pewnych sytacji , ale juz byl oddzielny temat ...

    Nie ma szans.

    Większość z tych graczy chciała by, żeby w ogóle PvP nie było, bo to jest tak. Jak ktoś przegra, to zamiast się zmotywować i zwiększać swoje umiejętności, woli iść na łatwiznę i odciąć się od PvP całkowicie.
    czyli krotko mentalnosc graczy ...

    Według mnie za bardzo chcecie postawić tą grę pod pvp, tak jak już pisałem i tak jest duża interakcja pomiędzy graczami.
    wlasnie to wczesniej pisalem, ze bedzie dlarankerow beda przykoszani a beda ciepiec "zwykli" ludzie ;/

    oim zdaniem genialny pomysł. Przy takim rozwiązaniu krwawe rzezie (w których zresztą sam często uczestniczę) by się rozładowały. Gracze chcący zadymy przestaliby się kumulować w jednym miejscu i całość stałaby się bardziej sensowna i zamiast jednej niekończącej się bójki w wiekowym lesie mielibyśmy sporadyczne bójki na większej ilości map.
    to nie zmeini ze ludzie nagle pojda gdzie indziej sie bojkowac...

  5. #35
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Dobra, krótko zwięźle i na temat.

    Ostatni mój post w temacie PvP.

    Jak gra nie będzie zachęcać do PvP, to PvP nie będzie nigdy. Amen.

  6. #36
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    A jak gra nie będzie zachęcać do pve, to upadnie, bo to jest kluczowa część jakby nie patrzeć. I tyle.

  7. #37
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    A jak gra nie będzie zachęcać do pve, to upadnie, bo to jest kluczowa część jakby nie patrzeć. I tyle.
    Jak może nie zachęcać do PvE ? Co Ty w ogóle piszesz ? TO jak mam wbijać poziomy ? Nosząc zakupy babci Telimenie ?

    Dwójka nie zachęcała i faktycznie upadła, te setki graczy na wysokich poziomach to bug i tak na prawdę grało w to 20 osób, a reszta kont to były boty sterowane przez Administracje.

  8. #38
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    Jak może nie zachęcać do PvE ? Co Ty w ogóle piszesz ? TO jak mam wbijać poziomy ? Nosząc zakupy babci Telimenie ?

    Dwójka nie zachęcała i faktycznie upadła, te setki graczy na wysokich poziomach to bug i tak na prawdę grało w to 20 osób, a reszta kont to były boty sterowane przez Administracje.
    Jak gra nie będzie zachęcać do PvP, to PvP nie będzie nigdy. Amen.
    tu sie zgodze... ale czy musi "zmuszac" ludzi do walk ?, zachecac, a zmuszac to co innego ...

  9. #39
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Bójkami nie wbijasz poziomów. Nie wiem czego tu nie rozumiesz, bo napisałem to jasno kilka razy. Większość graczy jest nastawiona pod pve, jeśli wszędzie w kluczowych miejscach będą bójki utrudni im to przejście i wiele osób po prostu się podda, przestanie grać.

  10. #40
    Eldoth
    Konto usunięte
    Jestem na nie. Bójki staną się zwykłym mordobiciem z wyzwiskami. Niepotrzebnie zaogni to atmosferę gry. Zabraknie spontaniczności w pomaganiu bicia minibossów.

  11. #41
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Kilka faktów:
    1. Grający pve i tak nie ominą bójek.
    2. Najwięcej osób, które deklarują się jako gracze pve tłuką ludzi w wiekowym lesie.
    3. Gdy wejdą żetony pvp, nawet przegrany coś zyska.
    4. Najbardziej zniechęcają do pvp noobki z wiekowego lasu.
    5. W mfo2 i w mymafii pomysł się sprawdził, ba, mfo2 nawet jest uważana za lepszą grę.
    6. Gracz typowo pve może wezwać pomoc.

  12. #42
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Eldoth Zobacz post
    Jestem na nie. Bójki staną się zwykłym mordobiciem z wyzwiskami. Niepotrzebnie zaogni to atmosferę gry. Zabraknie spontaniczności w pomaganiu bicia minibossów.


    Pokaż mi lokację z minibossem oprócz samotnego wzgórza, gdzie nie ma możliwości bójek.

  13. #43
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Edit: Napisałem jakieś pierdoły , procent szkodzi.
    Niepoprawnie zrozumiałem pomysł Antka , za co przepraszam.
    Co do samego pomysłu mam mieszane uczucia , ale wolałbym , żeby chociaż "chowanie się" przy portalach i kratkę po wejściu do lokacji zostało usunięte.
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 15-04-2012 o 17:05

  14. #44
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Zgadzam się jak najbardziej z Demoniczna Dusza.
    Po Update na pewno wejdą trzy , czy cztery mapki "bójkowe" , które będą wyłącznie dla graczy z wyższym poziomem.
    Według mnie , nie ma sensu tworzyć map bójkowych w miejscach , w których rozgrywa się główna fabuła , gdyż typowi gracze PvE będą mieli problem z przejściem jej.
    Więcej lokacji bójkowych oznacza również więcej mini-bossów , a to jest kupa roboty. Opóźni to i tak sromotnie oczekiwany przez wielu "Upek" , nie wspominając już o narzekaniach z powodu natłoku , ponieważ nigdy nie wiadomo , jak lokacja zostanie przyjęta przez ogół graczy , dla przykładu : Większość przeniesie się do nowej lokacji i nie pozwoli graczom z mniejszym poziomem spokojnie ubić mini-bossa.
    Jest wiele lokacji , gdzie można prowadzić bójki , lecz tylko Wiekowy Las i Jezioro Lewitujących Skał przyjęło się w takim stopniu , że ludzie "łapią się" na mapie.
    Gdyby przeprowadzić ankietę wśród graczy w przedziale 10-40 poziom (czyli także tych , którzy nie przeglądają forum) , co najmniej 60% byłaby za tym , by usunąć możliwość prowadzenia bójek w Wiekowym Lesie.
    Tym oto monologiem zmierzam do tego , że powiększenie ilości map , gdzie można prowadzić bójki , do niczego nie prowadzi. Wręcz zostanie tak , jak było przedtem.
    Nuf said.
    Tutaj nie chodzi o stworzenie nowych map, tylko na zezwolenie bójek na większej ilości istniejących już lokacji.

  15. #45
    Kawa
    Konto usunięte
    Pomysł bardzo dobry. Często jestem świadkiem akcji jak 40 lvl bije o nawet 2 mniejsze i zaraz spieprza na drugą mapę gdzie go nikt nie zabije.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •