Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za pomysłem?

Głosujących
131. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    76 58.02%
  • Nie

    55 41.98%
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 111

Temat: Więcej lokacji z bójkami

  1. #16
    Użytkownik Avatar Predatorcia
    Dołączył
    04-12-2011
    Postów
    27
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    to juz byla dyskusja na oddzielny temat i nic nie wyniklo... przeciez co niektorzy wtedy by szans nie mieli w bojkach :P
    Ale moim zdaniem jest to najprostsze i najsensowniejsze rozwiązanie

  2. #17
    No jasne , że nie trzeba chodzić do lokacji z bójkami ... jeśli się chcę chodzić w miedzianym eq. A po za tym jak mówimy o jakiś "założeniach" to proszę cię cytuj Tomiego , albo Jacka
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  3. #18
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Ja się zastanawiam, co by było jakby faktycznie idąc za czyimś tam pomysłem, zrobić 2 serwery gdzie na jednym zero PvP, a na drugim wolna amerykanka, czyli ataki wszędzie poza miastami. Ile osób by grało na serwerze czysto fabularnym, a ile na tym z PvP

  4. #19
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    No jasne , że nie trzeba chodzić do lokacji z bójkami ... jeśli się chcę chodzić w miedzianym eq. A po za tym jak mówimy o jakiś "założeniach" to proszę cię cytuj Tomiego , albo Jacka
    jezeli nie takie zalozenia byly to po co wprowadzac lokacje bez bojek ?

    ale oto nie temat zeby o tym rozmawiac...
    temat brzmi wiecej lokacji bez bojek ...
    w tej chwili na 1 miasto przypadaja 3 miejsca z bojakmi tak !
    Dilii >> grota szkieletow, jaskinia gobilina, wilcza grota +1 nie bojkowe z wywerna
    Landeburg > wiekowy las, urocza polana, podmokla polana +1 nie bojkowe bez mini bossa
    Urkaden > jezioro lewitujacych skal, przekleta jaskinia, komnata przetrwania, +1 bez bojkowe bez mini bossa

    jest 9 bojkowych vs 3 miejsca bez bojkowe
    to jest malo ?

    Ja się zastanawiam, co by było jakby faktycznie idąc za czyimś tam pomysłem, zrobić 2 serwery gdzie na jednym zero PvP, a na drugim wolna amerykanka, czyli ataki wszędzie poza miastami. Ile osób by grało na serwerze czysto fabularnym, a ile na tym z PvP
    sam to porponowalem , i pewnie wtedy na pvp moze by faktycznie gralo z 3% uzytkowniukow...

  5. #20
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W przyszłości będzie jeszcze lepiej, bo nawet za przegraną bójkę dostanie się żetony pvp.

    Noobki z wiekowego lasu się tam kumulują bo czują się bezpiecznie, a przestaną, gdy będzie więcej mapek z bójkami.

    Ludzie muszą się oswoić z bójkami, ale to takimi z równym poziomem, bo wszystko psują te niecne nooby ;]

  6. #21
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem zdecydowanie przeciw. Niech ci, którzy grają pod fabułę też coś mają. Przede wszystkim wielu graczy, którzy nie lubią pvp odejdzie. Rozumiem, że gra jest online, ale i tak jest już duże wkroczenie innych osób (minibossy, drużyny, handel). Zdecydowanie zbrzydzi to grę wielu osobom.

  7. #22
    ZDECYDOWANIE NA TAK ,jesli ktos chce grac na fabułe ,pilnuje sobie osłonek

  8. #23
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Hm, mówią tak tylko zwolennicy pvp. "Pilnuje sobie osłonek"? No nie wiem czy to dużo da, a tak jak pisałem zniechęci wielu.

  9. #24
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Wiecznie te same argumenty z waszej strony, że zniechęci to wielu graczy itp. A ja tylko przytoczę moje słowa z tematu o kowalu :

    To jak wygląda gra kształtuję ogół graczy którzy w nią grają. Obecnie na rynku jest wiele gier MMO. Przykładowy nowy użytkownik, wchodzi do gry. Zapoznaje się z jej aspektami, ocenia wedle własnej skali i zostaje bądź nie. Teraz, jeżeli gra jest dostosowana bardziej dla rozgrywki PvE, gracz który przychodzi w celu grania PvE zostaje, natomiast gracz który szuka PvP odchodzi.
    Poza tym, dlaczego w takim razie w wynikach ankiety prowadzi opcja na tak ?
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 15-04-2012 o 15:33

  10. #25
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    W pvp raczej uczestniczą tylko ci doświadczeni gracze, a takiego przeciętniaka oceniam jako grającego pod fabułę. Większość graczy nie zagląda na forum, więc taka ankieta nic nie znaczy.

  11. #26
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Hm, a przy zrobieniu przedziałów levelowych zgodzilibyście się na ten pomysł?

  12. #27
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Kurcze nie chce grac w gre gdzie ktos od samego rana bedzie mnie musial zabic w bojce zebym mogla sobie spokojnie przez godz poexpic w sumie ja to pol biedy ktos znajomy mnie zabije jak cos wypadnie to odda ale nowi gracze bez znajomosci? Nowy problem z oszustami; mial mnie zabic w bojce bym mogl spokojnie poexpic ale cos mi wypadlo a on mi nie oddal itd...

  13. #28
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Hm, a przy zrobieniu przedziałów levelowych zgodzilibyście się na ten pomysł?
    Według mnie za bardzo chcecie postawić tą grę pod pvp, tak jak już pisałem i tak jest duża interakcja pomiędzy graczami.

  14. #29
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Hm, a przy zrobieniu przedziałów levelowych zgodzilibyście się na ten pomysł?
    Nie ma szans.

    Większość z tych graczy chciała by, żeby w ogóle PvP nie było, bo to jest tak. Jak ktoś przegra, to zamiast się zmotywować i zwiększać swoje umiejętności, woli iść na łatwiznę i odciąć się od PvP całkowicie.

    To tak samo jak zaraz po otwarciu gry dla wolnej rejetracji, co 3 gracz pisał " Co się stało z MFO2". Większość z nich miała właśnie PvP na myśli. Teraz już oni się wykruszyli i zostali tylko maniacy bicia potworków.

    Znowu wracamy do tego, że mentalność graczy się dostosowuje do warunków gry.

    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Według mnie za bardzo chcecie postawić tą grę pod pvp, tak jak już pisałem i tak jest duża interakcja pomiędzy graczami.
    Zero konkretów. Według mnie to nie jest profesjonalne podejście

    Za bardzo czyli co ? Co masz na myśli ?
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 15-04-2012 o 15:51

  15. #30
    zawsze pozostaje utrzymanie 50 punktów rankingowych i wzywanie SOS

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •