Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Kilka słów odnośnie pytań o update.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Predatorcia
    Dołączył
    04-12-2011
    Postów
    27

    Pytanie Kilka słów odnośnie pytań o update.

    Witam,
    Chcę napisać kilka słów odnośnie nowości wprowadzanych do gry. Zapewne Administracja gry jak i również testerzy zmagają się z dużą ilością pytań odnośnie terminu wprowadzenia kolejnego update'u. Na forum przynajmniej kila razy w tygodniu widać tematy oraz posty z pytaniami. Odpowiedź zawsze brzmi "w niedzielę". Nie wiem czy Administracja lubi sprawiać niespodzianki graczom nagłymi oraz niespodziewanymi nowościami wprowadzonymi do gry. Jeśli nie to moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem byłoby utworzenie tematu w którym Administracja mogłaby napisać o Planach na przyszłość, oraz podania procent ich ukończenia. Tak jak to ma miejsce na forum "innej gry" https://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=14&t=542. Moim skromnym zdaniem temat sprawdza się doskonale, na forum oraz w grze nie ma pytań o terminy wprowadzenia kolejnych nowości do gry. Co Wy na to drodzy Userzy, Testerzy, Administracjo?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jest tylko taki temat: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C5%BCsze-plany
    Dokładniejszych danych administracja nie poda, bo było już tak w mfo2 i się nie sprawdziło.

  4. #4
    Nie da się określić w % ukończenia prac. Przykład : W ciągu tygodnia zostało wykonane 20% całej roboty. To później każdy sobie liczy "tydzień to było 20 % czyli za miesiąc update " , a to zawsze może coś wypaść , gra jest tworzona w czasie wolnym , nie jest to jedyne źródło zarobkowe administracji (a szkoda ;d ).A tak po za tym , nawet jeśli byś wiedział , ze update będzie za tydzień/miesiąc/rok(;d) to co Ci to da ? Nie przyspieszy to jakoś daty wprowadzenia upka. Update będzie wtedy kiedy będzie i to jest chyba odpowiedź każdego testera czy administracji ;d ( poza odpowiedzią " w niedziele " )
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  5. #5
    Administracja nie publikuje przybliżonych dat aktualizacji nie dlatego, że są one tajemnicą, tylko dlatego, że są one jedną wielką niewiadomą. Przypomnę, że ta gra wciąż tworzona jest "po godzinach" przez dwie osoby, przez co o niedotrzymanie założonych wcześniej terminów jest nietrudno.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Predatorcia
    Dołączył
    04-12-2011
    Postów
    27
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Administracja nie publikuje przybliżonych dat aktualizacji nie dlatego, że są one tajemnicą, tylko dlatego, że są one jedną wielką niewiadomą. Przypomnę, że ta gra wciąż tworzona jest "po godzinach" przez dwie osoby, przez co o niedotrzymanie założonych wcześniej terminów jest nietrudno.
    Ależ z całą pewnością nikt nie prosi o publikowanie dat aktualizacji. Chodzi mi raczej o to aby mniej więcej napisać wiadomość czy aktualizacja jest ukończona w 10%,50% czy 90%. Za granie nikt nie płaci więc nie może mieć żadnych pretensji do Twórców o długie terminy oczekiwań na kolejny etap. Fajnie by było aby nakreślić graczom % wykonanych zadań

  7. #7
    Użytkownik Avatar Vivien
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    84
    Też myśle że to całkiem spoko pomysł :P
    Tak jak napisałaś, nie musieliby nam pisać DOKŁADNIE w ilu procentach ale tak ogólnie czy to jest 10 czy 90 %

  8. #8
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Jak wejdą Mapmakerzy to wszystko przyśpieszy. Tomi i Jacek nie będą sami.

    Admini zarabiają z waszych smsów na punkty mf... Oprócz tego mają inne, ważniejsze źródła zarobku. A po za tym może być 99 procent upka, ktoś coś spieprzy i jest 20 procent... Na NIE!

  9. #9
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Predatorcia Zobacz post
    Ależ z całą pewnością nikt nie prosi o publikowanie dat aktualizacji. Chodzi mi raczej o to aby mniej więcej napisać wiadomość czy aktualizacja jest ukończona w 10%,50% czy 90%. Za granie nikt nie płaci więc nie może mieć żadnych pretensji do Twórców o długie terminy oczekiwań na kolejny etap. Fajnie by było aby nakreślić graczom % wykonanych zadań
    Myślisz, że to łatwo określić w ilu procentach skończone? Zawsze Tomiemu czy Jackowi może wpaść do głowy jakiś nowy pomysł albo okaże się, że istnieje jakiś psujący wszystko błąd...Potem będą pretensje typu: Przecież mówiliście, że już 90%, a czekamy i czekamy.

  10. #10
    Wiem, że niektórym 40lvl się nudzi, jednak to nie przyśpieszy faktu że na razie nie ma upka. Wiadomo że będzie więc lepiej przestać wymyślać coś co nie pomoże adminom. Raczej nie.

  11. #11
    Ależ z całą pewnością nikt nie prosi o publikowanie dat aktualizacji. Chodzi mi raczej o to aby mniej więcej napisać wiadomość czy aktualizacja jest ukończona w 10%,50% czy 90%.
    To również było w przeszłości praktykowane. Przeczytaj post BeLiaRa.

  12. #12
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Bardziej 90 niż 50. Mam nadzieję że taka odpowiedź satysfakcjonuje

  13. #13
    Szlug
    Konto usunięte
    Podejrzewam, że po tym poście frekwencja na żółwiu wzrosła dwukrotnie ;p

  14. #14
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Nie napisali w którą niedzielę.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Upki jak dobrze pamiętam zawsze były w niedzielę. Chyba... Ale upek będzie w niedzielę!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •