Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Tablica

  1. #1
    El Fortuno
    Konto usunięte

    Post Tablica

    Proponuje w każdym z miast dać tabliczkę która będzie się wyróżniała z otoczenia po wejściu w nią zostanie wyświetlony komunikat , źli ludzie krainy Arkadii i obok link do forum do tematu o oszustach


    Przyda się to nowym graczom ogólnie wszystkim znajomość tego tematu

  2. #2
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Nawet fajny pomysł. Kiedyś był podobny temat.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Kolnay
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    94
    Coś takiego jak lista największych przestępców, która była w więzieniach w v2? Nawet fajny pomysł jestem za

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Pomysł dobry, aczkolwiek ja bym go trochę zmodyfikował w następujący sposób:
    Po wejściu w tabliczkę byłaby lista osób, które są oszustami, a dopiero pod tą listą, byłby link do tego tematu na forum, ponieważ znając lenistwo ludzi nikomu by się nie chciało wchodzić i szukać czy akurat ta osoba jest oszustem czy nie.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Na moje zły pomysł... trzeba poczekać na panel GM. Powiedz na jakiej zasadzie ludzie by trafiali na tą listę? Osoby z tematu na forum oszukiwały, ale temat jest od jakiegoś czasu i mogły się zmienić. Do tworzenia takiej listy była by potrzebna konkretna osoba która by umieszczała je tam, segregowała wq zadanego kryterium co jest bardzo czasochłonne. Postaw się na miejscu takiej osoby - zrobiłem coś kiedyś(i teraz ludzie mają ze mnie szydzić - odchodzę z tej bzdurnej gry).

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Z jednej strony dobrze, ale chyba Adi czy ktoś pisał kiedyś że nie ma po co promować oszustów, niektórzy by pewnie walczyli o taki ranking. Aczkolwiek ja jestem za, tylu graczy przestaje grać przez oszustów.

  7. #7
    KrystianMO
    Konto usunięte
    A tak by wiedzieli, że od nich lepiej trzymać się z daleka.

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Postaw się na miejscu takiej osoby - zrobiłem coś kiedyś(i teraz ludzie mają ze mnie szydzić - odchodzę z tej bzdurnej gry).
    1. Trzeba było nie oszukiwać
    2. Lepiej, żeby odszedł oszust niż garść oszukanych graczy.
    3. Pomysł ciekawy.

  9. #9
    Sama tablica, lista przyniesie zapewne niepożądane sytuacje - więcej graczy będzie się chciało na niej znaleźć.
    Tak jak Adi pisał zacznie się "promowanie" oszustów.
    Jak się zacznie banowanie, to takie osoby nie będą już miały (przynajmniej na czas bana) kontaktu z potencjalnymi ofiarami, po banie może taka osoba trafiać na listę byłych zbanowanych oszustów, aby dopiero po banie nikt się nie nabrał - chociaż po odczekaniu bana nie sądzę, aby takie osoby dalej się narażały na jeszcze dłuższą odsiadkę.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Tak jak wspomnial Koridor... W v2 juz tak bylo, ze gracze robili jak najwieksze glupoty, zeby znalezc sie w topce^^
    Nie ma cyckuff, ale podpis i tak fajny.
    [SIGPIC]https://forum.mfo3.pl/image.php?type=sigpic&userid=14362&dateline=132535 4368[/SIGPIC]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •