Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pomysł?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bardzo urozmaiciło by to grę i przydało by się dla graczy z wolniejszym łączem.

    6 18.75%
  • Pomysł godny uwagi lecz przyda się.....(Napisz swoją uwage)

    3 9.38%
  • Nie po co to sama strona wystarczy.

    23 71.88%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: "Klient" gry.

  1. #1
    MonkeyDLuffy
    Konto usunięte

    "Klient" gry.

    Cześć, właśnie przyszedł mi na myśl pomysł dotyczący stworzenia "Klienta" gry. Można by go było pobrać na swój komputer włączając ikone np mfo3.exe zostaje na pełnym ekranie otwarte okno "mfo3.pl". Co dał by klient? szybsze ładowanie map i wiele innych ponieważ mogły by być odrazu w kliencie. Czekam na wasze uwagi Mi się bardzo pomysł podoba.

    Pozdrawiam MonkeyDLuffy

  2. #2
    MFO od pierwszej wersji było grą przeglądarkową i zawsze nią będzie.

    A jak chcesz mieć "mfo3" na pulpicie, uruchom Chrome, wejdź na stronę główną gry, z menu wybierz Narzędzia - Utwórz skróty aplikacji... i gotowe ;)

  3. #3
    MonkeyDLuffy
    Konto usunięte
    Osoby głosujące na NIE proszę wytłumaczyć wybór. Słuchajcie pomysł pomógł by graczom z słabym łączem i nie tylko.

  4. #4
    MonkeyDLuffy
    Konto usunięte
    Dobra temat do zamknięcia nie spodobało się;p

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    Tomi gdzieś pisał że przy pierwszym wejściu na mape tylko długo sie ładuje, potem nie byłoby różnicy między klientem a przeglądarką
    był podobny temat i nie przeszedł

  6. #6
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Na nie ,rzaladmin wyjaśnił ;d
    btw.pomaga pobieranie mapek ?(tak jak w margo)?
    Ziółek

  7. #7
    btw.pomaga pobieranie mapek ?(tak jak w margo)?
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...1936#post81936

  8. #8
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Yyyy... Jedyna taka gra to Tibia. Nie będziemy się upodobniać do "Królowej Gier".

  9. #9
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Vologart Zobacz post
    Yyyy... Jedyna taka gra to Tibia. Nie będziemy się upodobniać do "Królowej Gier".

    nie tylko tibia ma klienta pod gier... nie gralem w tibie ale cos innego :P
    i powiem szzcerze jakos tak lepiej bylo :P, ale jak mam sciagac jak to sie mowi z 1,5 GB danych to ja podziekuje ...

  10. #10
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Ale mi chodzi o klienta w którym masz taką grafikę przeglądarkową (chodzisz po kwadracikach). Sam gram w 5 gier z klientem ale to gry 3D.

    Yogi 1,5 gb to przy słabym necie 30 min a przy moim 10 Jednakże to głupi, idiotyczny pomysł utrudniający grę...

  11. #11
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Yogi 1,5 gb to przy słabym necie 30 min a przy moim 10 Jednakże to głupi, idiotyczny pomysł utrudniający grę...
    skoro u ciebie slaby net to 30 minut to zapraszam do mnie na sciagniecie tych 1,5 Gb danych w ~5 godzin ;> jak nie lepiej hie hie

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2011
    Postów
    5
    Nie potrzebny żaden klient przecież mapki nie ładują się z 2 minuty ;x. Przechodzisz 5 sek. i masz a jak nie to f5 po prostu. Pewnie, że na nie.

  13. #13
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Z tego co wiem to osoby, które mają ustawione czyszczenie ciasteczek, danych pobranych ze stron (czy coś w ten deseń - nie pamiętam dokładnie) pobierają mapki przy każdym uruchomieniu przeglądarki. Ale i tak jestem na nie :P W MFO podoba mi m. in. właśnie to że nie muszę nic ściągać ani instalować.

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Odkąd mam normalny internet mam zupełne inne podejście do sprawy - może być tak jak jest

  15. #15
    Darmowa, szybka rejestracja, bez instalacji.
    Tak jest i tak będzie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •