Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: [Statystyki] [Statystyki] Dla t0xiA

  1. #16
    toxiO
    Konto usunięte
    Czyli z tego co wyczytałem to mam kupić jakiś miecz i od nowa robić te atrybuty? ;/

  2. #17
    Prophet
    Konto usunięte
    1 dzień by nie pograł tylko trenował i już Ale masz racje. Poza tym atrybut topora przyda mu się na minotaura. Ja bym wybrał miecz tylko wtedy gdybym go dostał za banitów . Inaczej włócznia.

  3. #18
    toxiO
    Konto usunięte
    A co do reszty eq ? Jakie itemki mam mieć żeby ogarnąć 3x tygrysy? WIem że dużo obrony ale nazw nie znam i do jakiego lvl mam expić na tygrysach?

  4. #19
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Nie od nowa, chyba, że masz miecz na -.Miecz mimo to dobry jest.Z banitów nie musi wylecieć, a dalej można bić mieczem.Jak nie wypadnie z banitów to kupić w Urkaden miedziany i już.

  5. #20
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał toxiO Zobacz post
    A co do reszty eq ? Jakie itemki mam mieć żeby ogarnąć 3x tygrysy? WIem że dużo obrony ale nazw nie znam i do jakiego lvl mam expić na tygrysach?
    Kup jakieś lepsze buty, w sklepie u Huberta.
    Zamień puszysty płaszcz na zbroje w sklepie u Huberta.
    Zamień ozdobny hełm na hełm w sklepie u Huberta.(na tygrysy niepotrzebne)
    Chyba tyle.

  6. #21
    Prophet
    Konto usunięte
    toxiO pisałem już jakie eq musisz kupić. Na tygrysy kup goblinowy hełm, goblinowe buty i goblinowy pas. Ubierz dziurawą zbroje, gemy 3x hp plus, obrona, obrona magiczna plus. Exp do 25 lv. potem grupa 2x lis na podmokłej albo na zawieszonym moście

    @Voot Co ty sie tak na ten miecz uparłeś ?? każda broń na 30 lv. jest lepsza... Już lepiej okrągły topór na potwory i bossów a na PvP Skrzydlata włócznia
    Ostatnio edytowane przez Prophet ; 05-04-2012 o 19:39

  7. #22
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Czytałem gdzieś, że miecz do fabuły dobry.

  8. #23
    toxiO
    Konto usunięte
    Starałem się kupić to eq ale każdy chce po 30k za itemek a to odpada.. Miecza mam 6% a topora 22 aktualnie. Reszta na -6 i - 22 .

    Mam dziurawca , hełm i te klapki na 22 lvl. Zaraz go wbije bo jeszcze 300 pd..

    Idę na goblina zaraz z kolegą może lootnie goblinowy miecz i będę nim dziabał troche.

    Btw. Już w miare ogarniam 3 tygrysy ale to jeszcze nie to. A i czy jak nauczyłem się umiejętnośći to da się jej jakoś oduczyć aby powstał spowrotem zwój i mógł bym go sprzedać?
    Ostatnio edytowane przez toxiO ; 05-04-2012 o 20:53

  9. #24
    Prophet
    Konto usunięte
    No niestety tak dobrze to nie ma Ja goblinowe eq kupiłem za max 6k ^^.

  10. #25
    toxiO
    Konto usunięte
    No .. Ubiłem Goblina i dostałem .. uwaga ... Miksture Regeneracji! ;D A btw.. czy tą mixe da się kupić u npc? I co z tymi umiejętnościami? ( mój post wyżej).

    I kurcze jak na złość .. Kupiłem dziurawą i za chwile znalazłem za goblinem kolejną..

  11. #26
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Miksturę regeneracji da się kupić u Anastazego w Langeburgu i (nie jestem pewny) u Mateusza w Urkaden.
    I co z tymi umiejętnościami?
    Nie da się ich oduczyć.

  12. #27
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Wydaje mi się, że była propozycja oduczania się umiejętności, ale nie pamiętam jak to się potoczyło, na razie nie da się. Co mikstury regeneracji można kupić w Langeburgu i Urkaden (na razie).

  13. #28
    toxiO
    Konto usunięte
    Ok. Teraz sobie expie na tygrysach 2x , codziennie będę się starał ubić królewskiego goblina , mrocznego smoka i... brunatnego tygrysa. Muszę załatwić ten miecz gobina i wbić % w miecz.. Btw.. Mogę mieć topór i miecz na 25% jednocześnie?

  14. #29
    Prophet
    Konto usunięte
    Cytat Napisał toxiO Zobacz post
    Btw.. Mogę mieć topór i miecz na 25% jednocześnie?
    Możesz.
    Ale jeśli chcesz ubić goblina królewskiego musisz zabić 100 goblinów, więc lepiej na nich exp, a nie na tygrysach. Oczywiście jak uważasz

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Żeby mógł ubić tygrysa brunatnego również musi zabić 100 tygrysów

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •