Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: [Statystyki] [Statystyki] Dla t0xiA

  1. #1
    toxiO
    Konto usunięte

    Wojownik 21 lvl.

    21 Poziom, Woj

    Aktualne statystyki: HP: 55
    MP: 16
    Atak: 60
    Obrona: 30
    Atak magiczny:
    Obrona Magiczna: 25
    Szczęście: 37
    Szybkość: 47
    Przeznaczenie: PvE


    Punkty statystyk

    HP: 55
    MP: 16
    Atak: 60
    Obrona: 30
    Atak magiczny:
    Obrona Magiczna: 25
    Szczęście: 37
    Szybkość: 47

    Ekwipunek

    Ręce: Przeklęty Topór
    Głowa: Ozdobny Hełm
    Ciało: Puszysty Płaszcz
    Nogi: Łuskowe Buty +1
    Dodatki: Magiczny Krzyżyk

    Posiadane zaklęcia:

    Posiadam umiejętność Drenaż lecz bije nią po 150 a normalnym atakiem 500-600 więc nie używam. Leczenie 1 na 5 poziomie - używam. I Trujący pocisk - Ożywienie - Nie używam obydwu.

    Posiadane gemy:

    Włożone gemy mam takie ;

    Hp +
    Szczęscie +
    Obrona +
    Obrona magiczna +


    Wykorzystać również mogę :

    3x Hp +
    Uniki +


    No własnie.. Teraz mój problem. Chciał bym jak najszybciej dobić jakiś konkretny lvl.. Słyszałem ze na 3x tygrys powinienem expić ale często padam i nie daje rady. Prosił bym o doradzenie co zmienić , jakie staty rozdać i wgl. Z góry dziękuje.
    Ostatnio edytowane przez toxiO ; 05-04-2012 o 17:49

  2. #2
    Użytkownik Avatar Boonie
    Dołączył
    06-02-2012
    Postów
    54
    ToxiO! Kopę lat! ^^
    Na 3x tygrys to chyba jeszcze ciut za wcześnie.. Spróbuj na 1x skrzat/ 1x dzikus bądź po prostu 2x tygrys.

  3. #3
    Szlug
    Konto usunięte
    "Posiadane zaklęcia:

    Posiadam umiejętność Drenaż lecz bije nią po 150 a normalnym atakiem 500-600 więc nie używam"

    Padłem.

    A tak poza tym to gem obrona magiczna plus raczej nie będzie potrzebny na tygrysach więc możesz zastąpić go gemem hp.
    Dalej jeśli myślisz o pvp to też sprawdź z kim będzie walczył a potem dobierz odpowiednio gemy i eq żeby zmaksymalizować potrzebny rodzaj obrony.
    Jeśli ten ekwipunek który wymieniłeś to wszystko co masz to w ogóle zapomnij o pvp.
    Jak się nie mylę to za dużo hp i obron masz w bazie, ale może mnie ktoś zaraz poprawi więc tym się za bardzo nie sugeruj. Tak tylko dla porównania powiem że na 40 lvlu większość ludzi ma po 60 punktów dane w hp.

  4. #4
    toxiO
    Konto usunięte
    Omg.. Nie wiem jak to się stało że przeznaczenie to było PvP .. CHodziło mi o PvE .. Prosił bym jeszcze raz o rady. I nie bardzo rozumiem niestety o co kaman z tym drenanżem.. ;X

  5. #5
    Prophet
    Konto usunięte
    Ogólnie to tak. Drenaż zabiera ok. 30% HP przeciwnika i daje tobie. Więc używaj go tylko jeśli przeciwnik ma ponad 70-80% HP. A co do stat, ekwipunku i zdolności.
    Dodaj 4 do mp wtedy będziesz mógł 2 razy użyć leczenie 1. Dodaj szybkości tak abyś miał jej tyle samo co ataku, a szczęścia 15 mniej. Obron i ataku ok. Hp też.
    Z ekwipunku może lepiej goblinowy miecz, ale nie jestem do końca pewny. Magiczny krzyżyk to też chyba nie do końca dobry wybór. Lepiej na 22 lv'u ubierz kierpce, a na 24 lv'u jastrzębie piórko. Puszysty zamień może na dziurawą zbroje. Jeśli nie dasz rady 3x tygrys to atakuj 2x bandyta w dolinie enny.
    Zapomniałem o zdolnościach Trujący pocisk jest dla maga :P Trujący atak dla woja.
    Ostatnio edytowane przez Prophet ; 05-04-2012 o 18:07

  6. #6
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Drenaż odbiera część HP przeciwnikowi, a dodaje Tobie.
    HP masz za dużo na 40 poziomie powinieneś mieć od 1600 do 1800HP.MP powinieneś mieć tyle, aby starczyło na 2 leczenia.
    Obrony masz za dużo, lecz ja bym obie wyrównał i potem przez jakiś czas do tych statystyk nie dodawał punktów.Potem dodawaj w obie obrony co około 2 awanse od 1 do 2 punktów.
    Do szybkości i do szczęścia dołóż gdzieś po 5 punktów, gdy awansujesz.Potem dawaj po troszku.Atak zostaw na jakiś czas, a potem dawaj co około 2 awanse po kilka punktów.
    Trujący pocisk jest dla maga...

    Powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 05-04-2012 o 18:15 Powód: Poprawa

  7. #7
    toxiO
    Konto usunięte
    Dziękuje za te wszystkie rady. A jeszcze co do Mp to na razie nie dodawałem bo Magiczny Krzyżyk dodaje 19 mp i starcza na razie ;D Na 24 lvl już sobie kupiłem te piórko. A co myślicie o Toporze na 30 lvl unikatowym? Dobry wybór?

  8. #8
    Prophet
    Konto usunięte
    Chodzi ci o okrągły topór ?? jeśli tak to bym nie radził raczej

  9. #9
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Hm, jak masz 25% atrybutu to może być dobry.(Biłem nim, ale nie miałem 25% atrybutu topora, więc nie jestem pewny).
    Może na 30 poziomie czas zmienić broń?
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 05-04-2012 o 18:19

  10. #10
    Prophet
    Konto usunięte
    Nie rozumiem. Co za różnica czy ma 25% czy nie ?? :P

  11. #11
    toxiO
    Konto usunięte
    Na razie mam jakieś 23 - 24% bo cały czas toporem bije. Reszte mam na - więc tylko topór zostaje.

    No i własnie myslę na 30 lvl dopiero zmienić chyba e wcześniej się opłaca?

  12. #12
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Atrybut, który ma 25% daje większy atak i obronę.

  13. #13
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Reszte mam na -
    Nie możesz mieć 3 atrybutów na -, możesz mieć jedynie 2 na -, na + również tylko 2.
    @EDIT
    Sorry, że nie zedytowałem tamtej wiadomości.Sorry

  14. #14
    Prophet
    Konto usunięte
    Masz racje. Ale to samo można powiedzieć o włóczni i maczudze ;D Moim zdaniem lepiej weź ogrzą maczugę jeśli nie walczysz PvP. Na PvP moim zdaniem lepsza jest skrzydlata włócznia bo może nadać status ślepota lub klątwa.

  15. #15
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Moim zdaniem weź ogrzą maczugę jeśli nie walczysz PvP.
    Będzie musiał zmieniać atrybuty z topora na buławę, a to trochę zajmie, jeżeli nie użyje kasy, albo energi.
    Ja bym wziął miecz.Dobry mimo iż nie jest jakoś silny, ankieta mówi sama za siebie :forum.mfo3.pl/showthread.php?5809-Najlepsze-bronie-(unikaty-40lvl)&highlight=Rękawice
    PS Sorry, że nie zrobiłem z tego linku, ale mój laptop nie umie kopiować
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 05-04-2012 o 18:54

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •