Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Ta.. takich ludzi jeszcze chyba ten świat nie widział.............

  1. #1
    Dark Skiter
    Konto usunięte

    Ta.. takich ludzi jeszcze chyba ten świat nie widział.............

    Ktoś jakiś czas temu założył temat o nieogarach ;] Krótko mówiąc... niech ktoś TO przebije będzie dobry. Aż się zagotować w człowieku może. Ale cóż tu dużo mówić OGLĄDAĆ:
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=3061&vtid=0

    PS. swoją drogą te 2 postacie sprawiają wrażenie jakby to była 1 i ta sama osoba, ale to jest to bardziej szczegółowego wglądu już
    Ostatnio edytowane przez Dark Skiter ; 18-04-2011 o 17:13

  2. #2
    Black Night
    Konto usunięte
    Przewińcie na koniec walki, koledzy jacyś nieogarnięci byli, radze nie brać ich do walk ;]

  3. #3
    Crawler
    Konto usunięte
    Jak nisko trzeba upaść by zakładać takie tematy? Nie dość że chamsko poniżają graczy, którzy zapewne nawet o tym nie wiedzą, to jeszcze obrażają za fakt bycia newbiem. Takie żalenie dupy i obrażanie za plecami to coś dla mnie niepojętego.

  4. #4
    Dark Skiter
    Konto usunięte
    Dla twojej wiadomości jest to publiczne ostrzeżenie ;] jakbyś nie zauważył Ci gracze są razem w teamie, z czego są sami. I są to albo multikonta, albo po prostu 2 typów którzy robią chamstwa ludziom (bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że 2 typów "przypadkiem" walnęło po kolei blacka. To jest po prostu czyste chamstwo.

  5. #5
    Szmaciarze niewdzięczni.. Aż brak słów na takich debili. Ja oczywiście rozumiem sytuację, że ktoś nie ma zmiękczacza i wali wyrkę, ale to już było chamskie. Żeby kogoś z własnego teamu zabić dla większych korzyści? Kur.. brak słów panowie, brak słów...

  6. #6
    Takich graczy na pewno jest wielu (a będzie ich jeszcze więcej) - naprawdę, za każdym razem z tego powodu ma powstawać temat na forum?

  7. #7
    Siwy
    Konto usunięte
    Nie raz miałem taką akcje.. i teraz ich wszystkich łapie po kolei za to
    To nie było nie umyślnie zrobione , to było specjalnie

  8. #8
    Ptah
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Crawler Zobacz post
    Jak nisko trzeba upaść by zakładać takie tematy? Nie dość że chamsko poniżają graczy, którzy zapewne nawet o tym nie wiedzą, to jeszcze obrażają za fakt bycia newbiem. Takie żalenie dupy i obrażanie za plecami to coś dla mnie niepojętego.
    Bycie newbiem oznacza specjalne zabicie wspoltowarzyszy celem zabrania dropa dla siebie? o0

  9. #9
    Crawler
    Konto usunięte
    Ok, w tym przypadku faktycznie to było umyślnie. Dlatego ja zawsze biorę zaufanych ludzi do drużyny.

  10. #10
    Siwy
    Konto usunięte
    Dokładnie trzeba teraz tak robić.. bo takich śmieci jak oni jest dużooo

  11. #11
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Takich graczy na pewno jest wielu (a będzie ich jeszcze więcej) - naprawdę, za każdym razem z tego powodu ma powstawać temat na forum?
    Heh.... niejedną pracę magisterską czy nawet doktorską możnaby z socjologii lub zarządzania czy jakiejś podobnej dziedziny w oparciu o mfo napisać
    Nie wspominając już o tym, ile tego typu zachowania pracy GMom dadzą

    A tak "na teraz" to przydałoby się temat typu "ściana wstydu" podwiesić i takim cwaniaczkom życie utrudnić! (wow! "krzykacza" w poście użyłem, że też mi się chciało...)

  12. #12
    Dark Skiter
    Konto usunięte
    mnietuniema ale to jest genialne xD można by zrobić na forum taki temat, że wrzucałoby się tam takich ludzi jak ci

    Hmm... to jest dziwne pierwszy raz w życiu zgadzam się z mnietuniema xD

  13. #13
    Coni
    Konto usunięte
    Może coś takiego jak na mf2 - "Śmieszne czy tragiczne lecz na pewno prawdziwe" ?

  14. #14
    Snake
    Konto usunięte
    może im wpadłeś za skórę wcześniej ^^

  15. #15
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Może coś takiego jak na mf2 - "Śmieszne czy tragiczne lecz na pewno prawdziwe" ?
    Lepszy jeden zbiorczy temat, niż co jakiś czas tworzenie kolejnych. Także czemu nie.

    Niech ktoś rozpocznie nowy wątek.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •