Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kolekcjonerki po 500k i karty po 1kk

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182

    Kolekcjonerki po 500k i karty po 1kk

    Kupie kolekcjonerki po 500k i karty po 1kk tych, których nie mam. Kolekcjonerek prócz słodyczy na 90% nie będę miał, a karty bardziej unikalne. Jak nie chce wam się sprawdzać czego nie mam, to można pisać na priv, w grze czy na discordzie

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Proszę o podanie interesujących Ciebie kart/kolekcjonerek.
    inaczej temat ląduje w koszu
    [Zgłoś treść do Moderatora Tak / Nie.]

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-02-2014
    Postów
    182
    Karty których nie mam Drosera Jadowita, Jaszczurogłowy, Pędrak, Zielony Golem, Cyklops, Niebieski Ariman, MT-23A, MT-23C, Makak, Potepiony, Mięsożer, Brązowy Gole, Skrzydlaty Demon, Necron, Wendigo, Rzezimieszek, Necrani, Tonberry, Diabelski Pomiot, Mimic, Pingwin, Shakti, Tanatos, Szkieletor,
    Gremliński Upominek, Yeti, Porywacz, Uciekające Jajko, Karty ryb z Eliar, Karty Ryb z Nordii, Czerwony Swietlik i kolekcjonerki przed 2020 rokiem

    PS masz coś może?

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-01-2020
    Postów
    166
    Cytat Napisał EmiLowaTy Zobacz post
    Karty których nie mam Drosera Jadowita, Jaszczurogłowy, Pędrak, Zielony Golem, Cyklops, Niebieski Ariman, MT-23A, MT-23C, Makak, Potepiony, Mięsożer, Brązowy Gole, Skrzydlaty Demon, Necron, Wendigo, Rzezimieszek, Necrani, Tonberry, Diabelski Pomiot, Mimic, Pingwin, Shakti, Tanatos, Szkieletor,
    Gremliński Upominek, Yeti, Porywacz, Uciekające Jajko, Karty ryb z Eliar, Karty Ryb z Nordii, Czerwony Swietlik i kolekcjonerki przed 2020 rokiem

    PS masz coś może?
    Nikt nie sprzeda ci mimica wartego kilka milionów za milion, zejdź na ziemię.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •