Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Problem z energia.

  1. #16
    Wolałbym nic z tego nie wiedzieć, bo teraz będę się zastanawiał o co chodzi ...
    A odnośnie tematu, to jest tu jakiś błąd w ogóle?

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Wolałbym nic z tego nie wiedzieć, bo teraz będę się zastanawiał o co chodzi ...
    A odnośnie tematu, to jest tu jakiś błąd w ogóle?
    Nie ma błędu, są bonusy, które mogą otrzymać niektórzy nowi gracze. Sama akcja trwa już klika dni i niedługo się skończy.

  3. #18
    hue hue też chcę bonusa ! może to jakieś testy badające odpadanie nowych graczy na początku gry, w sumie jak ktoś nie miał żadnej styczności z mfo limit energii może zniechęcić na początku
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #19
    Kiepasa
    Konto usunięte
    No i prawdę mówiąc to troszkę ten limit zniechęca. Cały czas myślałem że ten limit dotyczy przechodzenia przez portale, walki z bossem, itp. Za błąd uważałem to iż ta energia zaczęła mi spadać . Wkręciłem się w tą gierkę, ale jednak chyba zrezygnuje z powodu limitu tej energii. Pozdrawiam.

  5. #20
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czyli mogłeś za friko nabić 5-ma postaciami 19lv i jeszcze marudzisz? ;>

  6. #21
    W takim razie żegnamy.
    Zamykam.

  7. #22
    Ja tylko dodam, że taki bonus powinien być graczowi w jakiś wyraźny sposób komunikowany, żeby uniknąć potem zaskoczenia, że nagle gra się "psuje". Bo sam pomysł na zatrzymanie na dłużej nowych graczy pewnie nie jest zły.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •