Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Problem z energia.

  1. #1
    Kiepasa
    Konto usunięte

    Problem z energia.

    Witam,
    Wytłumaczcie mi jak to jest z tą energią - przez dwa dni (wczoraj i przedwczoraj) dobiłem do 20 lvl - expiłem na np tygrysach i energia mi nie spadała - dzisiaj natomiast włączyłem gre - pokonałem ok 100 tygrysów i koniec energii. Moje pytanie - gdzie błąd - dzisiaj z kończącą się energią, czy te dwa dni - z niekończącą się energią ??

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    błąd odświeżenia w przeglądarce

  3. #3
    Kiepasa
    Konto usunięte
    Czyli rozumiem, że to iż wcześniej energia nie malała przy pokonaniu potworków było tym błędem tak? Teraz trzeba załóżmy - pokonać 100 zwierzaków, energia spadnie do 0 i czekać aż się ponownie naładuje?

  4. #4
    wcześniej po prostu jakby traciłeś energię, tylko błędnie ci wyświetlało, że niby nie tracisz; 1 walka = 1 punkt eny, 1 punkt eny - ~7min czekania
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #5
    Kiepasa
    Konto usunięte
    No tak - ale doświadczenie dostawałem za zabicie zwierzaków - w 1 dzień na 20 lvl to chyba nie dało by rady gdyby nie doliczało doswiadczenia

  6. #6
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Skoro to tylko błąd z wyświetlaniem, to w jaki sposób on wbił 20 lwl w 2 dni

  7. #7
    aaa chyba, że tak, to wtedy grubsza sprawa
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #8
    Znacznie grubsza, ciekawy jestem czy autor tematu założyłby temat, gdyby dziś nie okazało się, że ma zero energii.
    Jeśli wczoraj mógł expić dowoli do 20 poziomu to nazywa się to wykorzystywanie błędu i to już wczoraj należało zgłosić.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    mam nadzieję, że ten błąd nie był wykorzystywany na dużą skalę, trzeba będzie sprawdzić czy ktoś nie narobił multikont i nie na zbijał MFów przez PP.
    Na pewno powinien być system wykrywania podejrzanych zachowań w systemie, czyli duży przypływ golda, MFów, exp, ranku w ciągu dnia.

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    To nie był błąd - gracz "załapał się na bonus", który mogą trafić nowi gracze. Nie da się tego użyć do nabijania punktów z PP.

  11. #11
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Na bonus ? To czemu nic o tym nie wiadomo ?

  12. #12
    Jaki bonus?

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Nie mogę nic więcej na ten temat powiedzieć - jest to czasowa akcja w celu zebrania danych statystycznych.

  14. #14
    Nic mi to nie wyjaśniło, czyli temu graczowi powiedzmy "poszczęściło się".

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał VaanDee Zobacz post
    Nic mi to nie wyjaśniło, czyli temu graczowi powiedzmy "poszczęściło się".
    Można to tak ująć - dostał free energię do 20 poziomu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •