Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Arena PvP/TvT

  1. #1
    eRay-W1
    Konto usunięte

    Arena PvP/TvT

    Proponował bym umieścić możliwość zaplanowanych walk drużynowych. Normalnie na mapie ciężko je zorganizować. Proponuje żeby szef jednej z drużyn wysyłał zgłoszenie do szefa drugiej drużyny w którym by informował i o zasadach walki, czyli:
    1) O której godzinie miała by się stoczyć walka
    2) Ile osób miało by w niej uczestniczyć (żeby szef mógł wybierać którzy członkowie drużyny mają brać udział w walce)
    3) O co ma się toczyć walka
    Dobrze by było jeżeli podczas gdy będzie zaplanowana walka zakładka "drużyny" jakoś by się odznaczała, tak aby każdy z drużyny wiedział że jest zaplanowana walka.

  2. #2
    tester
    Konto usunięte
    Istnieje taka możliwość: szef wysyła do drugiego pw i umawiają się co do czasu i miejsca i ilości graczy.

  3. #3
    eRay-W1
    Konto usunięte
    No własnie mówię że na mapie ciężko to zorganizować

  4. #4
    tester
    Konto usunięte
    Nie ma czegoś takiego jak nie-na-mapie. i tak wszyscy by musieli być online i w jednym miejscu.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Jeśli chodziło ci o walki online / manualne to taki system działał by dokładnie tak jak działa PW, a nawet gorzej. Wysyłasz propozycję i szef drugiej drużyny raczej zawsze to odrzuci, bo czynników jest tak dużo, że nie utrafisz w jego kryteria chyba, że wcześniej i tak wszystko ustaliliście na PW/czacie. (każdy musi wcześniej ustalić ze swoją drużyną kiedy będą online, kto chce walczyć a kto nie, gdzie ma być walka, obrać strategię itp).
    Aby ułatwić znalezienie chętnego, będą wyznaczane miejsca spotkań do walki w każdym mieście (oprócz wioski startowej).
    Planowane są też areny, w których przeciwnik będzie szukany z aktualnie zalogowanych, chętnych do walki.

    Walk typu "offline" drużynowych raczej nie planujemy, bo nie bardzo da się ułożyć efektywny skrypt do takiej walki.

  6. #6
    eRay-W1
    Konto usunięte
    Acha, no to z tymi arenami pomysł mi się już bardzo podoba ;P
    Mam jeszcze pytanie, te areny będą tylko na TvT czy też na PvP ?

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał eRay-W1 Zobacz post
    Acha, no to z tymi arenami pomysł mi się już bardzo podoba ;P
    Mam jeszcze pytanie, te areny będą tylko na TvT czy też na PvP ?
    i PvP i TvT

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •