Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Propozycja Promocji MF

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30

    Pomysł Propozycja Promocji MF

    Witam!
    Mam propozycję dodania np. co 2 tygodnie "Happy Hour", być może wiecie o co chodzi.
    W wielu grach jest organizowana promocja, przez określony czas jest podwojenie lub dodanie bonusu jeśli zakupimy płatną walutę, w tym przypadku MF.
    Jest to fajna promocja = większy zakup MF, korzyść dla graczy, (ale i gry) i atrakcja w grze.
    Jest tak już w wielu grach, wiec nie był by to pomysł wzięty z kosmosu.
    Jeśli mam coś wytłumaczyć, piszcie.

  2. #2
    gownoajdaiofsk
    Konto usunięte
    Dobry pomysł

  3. #3
    Kociamber
    Konto usunięte
    Cytat Napisał wolfmen Zobacz post
    Dobry pomysł
    Strasznie dużo wniosłeś do tematu.....

    Najlepiej zrobić tak jak w mfo v2. Jak pierwszy raz wykupujesz mf dostajesz podwójnie Nie co 2 tygodnie tylko przy pierwszym zakupie.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    87
    a może niech administracja zrobi jeszcze Mega Happy Hour i będą MF x3 ???

    Za dużo się nagrałeś w DarkOrbit Nie przejdzie

    JESTEM NA NIE

  5. #5
    Przeciw. Gracze będą czekać z zakupem na takie dni - zakup niewiele się zwiększy, a nawet może to być nieopłacalne. Lepsza już opcja bonusu przy 1st zakupie, ale niekoniecznie x2, tylko, np. +20% i z pewnym limitem (np. max 50 mf bonusu).

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30
    Rozumiem was, ŚwMonitor - nie grałem w DarkOrbit, ale w innych grach jest to raczej opłacalne, jeśli jest taka możliwość

  7. #7
    KrystianMO
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ŚwMonitor Zobacz post
    a może niech administracja zrobi jeszcze Mega Happy Hour i będą MF x3 ???

    Za dużo się nagrałeś w DarkOrbit Nie przejdzie

    JESTEM NA NIE
    Nie koniecznie, prawie wszystkie gry Big Point mają Jakiś Happy Hour lub Mega Happy Hour.
    Jestem na nie.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2011
    Postów
    87
    Cytat Napisał KrystianMO Zobacz post
    Nie koniecznie, prawie wszystkie gry Big Point mają Jakiś Happy Hour lub Mega Happy Hour.
    Jestem na nie.
    Widzę, że mnie zjechaliście za te DarkOrbit

    Tak wszystkie gry BigPointu mają taki mini eventy ;]

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    ale nie dwa razy więcej, 20% to max tak przynajmniej na ogame jest Chociaż ostatnio szukacie tylko jakiś korzyści, może jak wejdzie upek exp x4?

  10. #10
    Gracze będą czekać z zakupem na takie dni
    Jeśli "te dni" nie będą się trafiać często i nie będą wcześniej zapowiadane, to nic takiego nie będzie miało miejsca. Optymalna częstotliwość wyszłaby pewnie w praniu, w końcu administracja jeśli już by wprowadziła tego typu promocje, to przecież nie po to, żeby na tym stracić. Obok eventów, to mógłby być kolejny dobry sposób na zwiększenie sprzedaży punktów MF.

  11. #11
    KrystianMO
    Konto usunięte
    W grach Biga Mega Happy Hour jest raz na kilka dni i trwa około godziny.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30
    Jeśli "te dni" nie będą się trafiać często i nie będą wcześniej zapowiadane, to nic takiego nie będzie miało miejsca. Optymalna częstotliwość wyszłaby pewnie w praniu, w końcu administracja jeśli już by wprowadziła tego typu promocje, to przecież nie po to, żeby na tym stracić. Obok eventów, to mógłby być kolejny dobry sposób na zwiększenie sprzedaży punktów MF.

    Wreszcie ktoś mnie zrozumiał, dzięki

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Bardzo trafny temat... Z pewnością takie eventy trafiały by się miedzy UP'kami aby utrzymać wysoką sprzedaż MF . MFO nie traciło by ale zyskało i tak MF dosyć szybko się rozchodzą....

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •