Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 63

Temat: Odbicie

  1. #16

  2. #17
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Pytanie za 100pkt: Jakie szanse z hiterem miałby mag bez odbicia?
    pamietaj ze sa statystyki skoro ataku ma duzo to inne ma malo i z tych co ma malo dziala na jego nie korzysc , proste i logiczne ...
    jest refleks, sa duble, wiec mozna to wykorzystac na rozne sposoby ...

  3. #18
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ale przy bójce to się człowiek nie domyśli z czego atakuje przeciwnik, więc przy uniwersalnym zestawie lepiej mieć to odbicie.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ale przy bójce to się człowiek nie domyśli z czego atakuje przeciwnik, więc przy uniwersalnym zestawie lepiej mieć to odbicie.
    przy pojedynku tez sie mozesz nie domyslic ...

  5. #20
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    przy pojedynku tez sie mozesz nie domyslic ...
    Ale wtedy jest czas na obejrzenie poprzednich walk.

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Odbicie jest dobre jak nie ma się atrów pod przeciwnika, przy atrach na 25% lub gdy przeciwnik bije rękawicami to jest zmarnowany slot. Co do stat, to wyklucza się hitera, z drugiej strony da się dobrze walczyć wojownikiem przeciwko magowi z odbiciem tylko trzeba kontrolować swoje ataki.

  7. #22
    Meulto
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Vologart Zobacz post
    Zobacz, że jak woj expi nie wydaje mnóstwa forsy na miksy many... Chyba, że bijesz wilczych sługów ze zdolności... Jak mag taki mocny to kup reset i zostań magiem. Woj też może bić z odbicia więc nie widzę problemu.
    miksturki many są tańsze od miksturek hp, mag może mniej kaski wydawać na expie, jeśli leczy się zdolnością, dodatkowo mag zazwyczaj do expa używa miks lv1 i lv2, a one nie sa tak drogie jak miksy życia lv3


    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Przy magu zawsze wiesz ile ci zada obrazen +/- 10% wiec dokladnie wiesz kiedy wziąść jaką potke co powoduje że jest dość przewidywalnym przeciwnikiem jedyne czym może cię zaskoczyc to trujący pocisk (wój ma trujący atak) porażeniem lub tym nieszczęsnym odbiciem (mag musi się jakoś bronić przed krytykami). Pozatym możecie sobie wyładować broń lodowym atakiem i atakami innych żywiołów i bić maga z tego ataku u maga dokładnie widać co ma na + a co na minus czego nie widać u wojownika a nawet jeśli się wie z czego bije to nie ma zaklęć pod dany atrybut np buławowy grad ktory by był dostosowany pod akry wojownika walczacego toporem.
    może jeszcze użyć zamrożenia, oślepiającego pocisku, kamieni, drenaży, klątwy umarlaka i wielu innych zdolności, albo ubrać się pod szczęście/unik.
    Dodatkowo woj może chybić maga, mag zawsze trafi zaklęciem, krytyki też nie zawsze wchodzą, a jak masz sporo szczęścia to prawie w ogóle.
    Można sprawdzić z czego bije, wystarczy obejrzeć ostatnią walkę z graczem i dzięki temu zredukować otrzymywane obrażenia. Mag ma pocisk, którego obrażeń nie da się zmniejszyć atrybutem, tylko obroną, który teraz zadaje 8% większe obrażenia.

    Cytat Napisał aiszek Zobacz post
    Odbicie jest dobre jak nie ma się atrów pod przeciwnika, przy atrach na 25% lub gdy przeciwnik bije rękawicami to jest zmarnowany slot. Co do stat, to wyklucza się hitera, z drugiej strony da się dobrze walczyć wojownikiem przeciwko magowi z odbiciem tylko trzeba kontrolować swoje ataki.
    Atrybuty nie mają nic do rzeczy, liczy się tylko atak i obrona przeciwnika.


    Moim zdaniem przydałoby się odbicie magiczne i zredukowane obrażeń z odbicia do max 49% i dać nawet więcej użyć
    A i bezsensu są posty o tematyce, że odbicie jest ograniczeniem przed ns, ponieważ ograniczeniem jest system podnoszenia statystyk.
    Ostatnio edytowane przez Meulto ; 18-03-2012 o 13:53

  8. #23
    Kluzor
    Konto usunięte
    Zgadzam się poniekąd z Meulto, zredukował bym odbicie do 75% i tak by maksymalnie nie wyniosło 100% dodają bon sumy obron.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    ja bym zredukował szanse na trafienie. samo odbicie jest denerwujące, ale póki jego działanie ma sens to niech jest jakie jest

  10. #25
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Całkowicie teoretycznie :

    Robimy woja, maksujemy atak poprzez statystyki ekwipunek oraz gemy. Zakładamy rękawice + jakiś dodatek do celności - ekwipunek/gem. Resztę poświęcamy na obronę magiczną.

    Walczymy z magiem, zabieramy mu każdym ciosem więcej jak połowę hp, większość ciosów trafiamy. Mag nawet przy dublach nie ma wtedy żadnej szansy na wygraną Po to moim zdaniem zostało stworzone odbicie, aby przeciwdziałać przedstawionej przeze mnie sytuacji. Istnieje ono od dawna i nie było z tym problemu, wystarczy rozkładać statystyki w miarę zbilansowanym sposobem. W tej grze powinno się wygrywać głównie strategią np: użyciem odpowiedniej zdolności w odpowiednim czasie.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 20-03-2012 o 03:15

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    ale to przeciez na tej samej zasadzie możesz zrobić maga antywoja i wtedy Ci woj nic nie zrobi, bo magiem i tak i tak trafisz, nie musisz maksowac zadnych statystyk poza atakiem mag, troche szybkosci i sporo obrony.

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Odbicie potrzebuje dużo many i naprawdę ciężko trafić na sytuację, żeby dobrze go użyć. W dodatku robi krzywdę tylko wojom z dużym atakiem. Powinno zostać tak jak jest. Testowałem pewien układ statystyk i jest możliwość stworzenia woja, którego tylko i wyłącznie odbiciem da się załatwić.

  13. #28
    SweetWater
    Konto usunięte
    Ma 1 limitu i bierze 50mp, jak takie coś może robić kłopot?
    Nie atakuj takich którzy to mają, lub sie przyzwyczajaj.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    Całkowicie teoretycznie :

    Robimy woja, maksujemy atak poprzez statystyki ekwipunek oraz gemy. Zakładamy rękawice + jakiś dodatek do celności - ekwipunek/gem. Resztę poświęcamy na obronę magiczną.

    Walczymy z magiem, zabieramy mu każdym ciosem więcej jak połowę hp, większość ciosów trafiamy. Mag nawet przy dublach nie ma wtedy żadnej szansy na wygraną Po to moim zdaniem zostało stworzone odbicie, aby przeciwdziałać przedstawionej przeze mnie sytuacji. Istnieje ono od dawna i nie było z tym problemu, wystarczy rozkładać statystyki w miarę zbilansowanym sposobem. W tej grze powinno się wygrywać głównie strategią np: użyciem odpowiedniej zdolności w odpowiednim czasie.
    nie obraz sie , ale w takim wypadku jest wiele innych sposobow...
    mag moze dac przeczekanie, dac z kamyka/runy i tak zeby sie leczyl taki woj ... wtedy jest korzysc maga ...
    bo mag bedzie atakowal. a skoro woj ma wysoki atak to ma kiepskie obrony , wiec nie widze tu zadnych "niedoskonalosci" wysoki atak ... to tez byc moze malo szczescia mag trafia trujacym i po takim woju ... i jest korszysc maga :P tzn odwracaja sie role
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 20-03-2012 o 16:55

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    ja w ogóle mam taką propozycję, aby to odbicie odbijało faktycznie ostatni atak.
    Denerwujący jest fakt, że potencjalny woj, jak ja, musi praktycznie cały czas się pilnować po uderzeniu krytem na 90% hp jakiegoś maga. jak to tak?

    Ja hitam, on odbija - ok. Ja hitam, on bije, ja osłonka, on bije, ja mobilka, on odbicie i ja leże... ale kurde odbicie czego kiedy ja ostatni raz uderzyłem 538 tur temu? to jest imo troche przeginka. Swoją drogą szansa na trafienie powinna być trochę zniwelowana. Już nawet nie chodzi o uzależnienie go od szczęścia, bo itak magowie w większości tego używają, ale kurde jakieś 70%.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •