Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 63

Temat: Odbicie

  1. #1
    Lodolamacz
    Konto usunięte

    Odbicie

    Witam.

    Mam 40 lvl i gram bardziej dla walk. Jestem wojownikiem i wkurza mnie zdolność odbicie, jest to nie sprawiedliwe, bo chciałem rozbudować moja postać pod atak i walcząc z magami mam 1600 hp. Bije magów załóżmy po 1tys hp z krytyka a oni mi odbiciem oddają 1800 hp po czym jestem martwy. To jest nie sprawiedliwe, że sam się zabijam gdy mag ma odbicie(A na tym lvl każdy ma). Rzucam dla pewności sam sobie osłonę fizyczna by przeżyć odbicie, ale to nic nie daje, mag do pvp ma lepiej i dlatego proszę o usuniecie zdolności odbicie albo ograniczenie jej obrażeń do 50%, bo inaczej nie ma możliwości walk pvp wojownikiem teraz a co dopiero na wyższym poziomie jak będą większe horyzonty urozmaicenia walk pvp.
    Dajac w atak mam mało szybkości i mag na podwojnym ciosie dajac odbicie i atak magiczny mnie niszczy gdy mam oslonke fizyczna.

    Proszę o opinie Adminów, bądź wojów co walczą na tym lvlu pvp. Hejterów co chcą nabić posta udzielając się tu proszę o no comment.

    P.S
    Uważam, że jest to ważny temat i jak nie teraz to kiedyś się powtórzy i trzeba będzie coś z tym zrobić.

  2. #2
    Kardinale
    Konto usunięte
    Odbicie to rewelacyjna zdolność, którą trzeba umieć wykorzystać. Została stworzona zmyślą o takich n-statach jak ty.

    proszę o usuniecie zdolności odbicie albo ograniczenie jej obrażeń do 50%
    Po co, żebyś mógł grać sobie n-statem, bo inaczej padasz??? NIE.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Kardinale Zobacz post
    Odbicie to rewelacyjna zdolność, którą trzeba umieć wykorzystać. Została stworzona zmyślą o takich n-statach jak ty.



    Po co, żebyś mógł grać sobie n-statem, bo inaczej padasz??? NIE.
    wg mnie kazdy powinien miec rowne szanse na walke , a tu sie okazuje ze hiterowcy nie maja praktycznie zadnych szans na walke ...

  4. #4
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    wg mnie kazdy powinien miec rowne szanse na walke , a tu sie okazuje ze hiterowcy nie maja praktycznie zadnych szans na walke ...
    Jasne że ma szansę, musi tylko dać więcej w obrony ; )

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    odbicie jest w ramach balansu woj vs mag
    ns woj mialby ogromna przewage szczegolnie jakby siadl krytyk
    na nie

  6. #6
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Zobacz, że jak woj expi nie wydaje mnóstwa forsy na miksy many... Chyba, że bijesz wilczych sługów ze zdolności... Jak mag taki mocny to kup reset i zostań magiem. Woj też może bić z odbicia więc nie widzę problemu.

  7. #7
    odbity
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lodolamacz Zobacz post
    Witam.

    Mam 40 lvl i gram bardziej dla walk. Jestem wojownikiem i wkurza mnie zdolność odbicie, jest to nie sprawiedliwe, bo chciałem rozbudować moja postać pod atak i walcząc z magami mam 1600 hp. Bije magów załóżmy po 1tys hp z krytyka a oni mi odbiciem oddają 1800 hp po czym jestem martwy. To jest nie sprawiedliwe, że sam się zabijam gdy mag ma odbicie(A na tym lvl każdy ma). Rzucam dla pewności sam sobie osłonę fizyczna by przeżyć odbicie, ale to nic nie daje, mag do pvp ma lepiej i dlatego proszę o usuniecie zdolności odbicie albo ograniczenie jej obrażeń do 50%, bo inaczej nie ma możliwości walk pvp wojownikiem teraz a co dopiero na wyższym poziomie jak będą większe horyzonty urozmaicenia walk pvp.
    Dajac w atak mam mało szybkości i mag na podwojnym ciosie dajac odbicie i atak magiczny mnie niszczy gdy mam oslonke fizyczna.
    Primo - przesadzasz z atakiem i tyle, thats true
    Secundo - Po co używasz osłonkę fizyczną ROFL? magiczna znacznie lepiej redukuje obrażenia z odbicia (ofc. jak walczysz z magiem)
    Terzo - Odbicie jest fajne
    Quarto - Nie każdy ma odbicie na tym lv. Niekturzy je ignorują
    Quinto - Przy tych hitach jakie zadajesz, ciesz się, że magowie nie sa kreatywni i nie zwiększają obrażeń z odbicie do over 2k
    Sesto - jesteś napem.
    Settimo - rzeczywiście, przyda sie odbicie magiczne.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Primo - przesadzasz z atakiem i tyle, thats true
    problem lezy gdzie indziej, Chlopak chce grac po swojemu, zrobil sobie staty , a tu nagle przez 1 zdolnosc nie moze wygrywac walk ;> jest wiec spalony,
    okazuje sie wiec , ze znow jest "wymuszane" statystyki, czyli nie mozna grac po swojemu, tylko "kopiowac" staty oid innych ...
    a przeciez kazdy powinien byc "indywidualny" ... i miec szanse

    Quarto - Nie każdy ma odbicie na tym lv. Niekturzy je ignorują
    ignoruja bo rzadko walcza z "hiterami"

    moze by wystarcvzylo w odbicie dac znow mozliwosc "chybienia" , czyli mozliwosc trafienia na 15% ?

    Edit:
    Woj też może bić z odbicia więc nie widzę problemu.
    woj vs woj tak, ale nie woj vs mag ...
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 18-03-2012 o 11:16

  9. #9
    lcs
    Konto usunięte
    Byłbym na tak gdybym nie wydał na nie 68k!

  10. #10
    Zobacz, że jak woj expi nie wydaje mnóstwa forsy na miksy many... Chyba, że bijesz wilczych sługów ze zdolności... Jak mag taki mocny to kup reset i zostań magiem. Woj też może bić z odbicia więc nie widzę problemu.
    miksy many u maga to jest może problem pierwszych kilku dni gry
    Settimo - rzeczywiście, przyda sie odbicie magiczne.
    nie przyda się bo największym plusem odbicia jest odbijanie krytycznych ataków

    Najgorsze w odbiciu jest to, że krytyk w złym momencie zabija woja . To jest pewien plus dla wojownika, że mag walcząc z nim musi ciągle uważać na ewentualne krytyki, a sam mag ma raczej przewidywalne obrażenia, więc mnie też denerwowały sytuacje, gdy miałem spokojną rezerwę hp i w złym momencie wszedł mi krytyk (mag miał wyleczone hp), a ten mnie dobił z odbicia . Z drugiej strony kosztuje ono chyba sporo many i też nie zawsze nadarzy się okazja użycia go...
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Vivien
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    84
    Cóż to twój problem że tak dużo dałeś w atk, musisz być gotowy na to że każda rzecz ma swoje słabe strony, to tak jakbym ja chciała usunąć ciosy krytyczne dlatego że za dużo hp odejmują...

  12. #12
    hmm, dałbym zamiast w to w obrony i na to samo by wyszło bo bym zostawiał sobie mniejszą rezerwę hp do przeżycia ciosu maga, to jest po prostu zdolność, która może skasować wojownika w jednej chwili jak tylko nadarzy się ku temu okazja
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  13. #13
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Przy magu zawsze wiesz ile ci zada obrazen +/- 10% wiec dokladnie wiesz kiedy wziąść jaką potke co powoduje że jest dość przewidywalnym przeciwnikiem jedyne czym może cię zaskoczyc to trujący pocisk (wój ma trujący atak) porażeniem lub tym nieszczęsnym odbiciem (mag musi się jakoś bronić przed krytykami). Pozatym możecie sobie wyładować broń lodowym atakiem i atakami innych żywiołów i bić maga z tego ataku u maga dokładnie widać co ma na + a co na minus czego nie widać u wojownika a nawet jeśli się wie z czego bije to nie ma zaklęć pod dany atrybut np buławowy grad ktory by był dostosowany pod akry wojownika walczacego toporem.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Vivien Zobacz post
    Cóż to twój problem że tak dużo dałeś w atk, musisz być gotowy na to że każda rzecz ma swoje słabe strony, to tak jakbym ja chciała usunąć ciosy krytyczne dlatego że za dużo hp odejmują...
    ciosy krytyczne mozesz "usunac" dawajac w szcescie ... proste i logiczne czyz nie ?

    hmm, dałbym zamiast w to w obrony i na to samo by wyszło bo bym zostawiał sobie mniejszą rezerwę hp do przeżycia ciosu maga, to jest po prostu zdolność, która może skasować wojownika w jednej chwili jak tylko nadarzy się ku temu okazja
    zgadzam sie z tym ...


    Przy magu zawsze wiesz ile ci zada obrazen +/- 10% wiec dokladnie wiesz kiedy wziąść jaką potke co powoduje że jest dość przewidywalnym przeciwnikiem jedyne czym może cię zaskoczyc to trujący pocisk (wój ma trujący atak) porażeniem lub tym nieszczęsnym odbiciem (mag musi się jakoś bronić przed krytykami). Pozatym możecie sobie wyładować broń lodowym atakiem i atakami innych żywiołów i bić maga z tego ataku u maga dokładnie widać co ma na + a co na minus czego nie widać u wojownika a nawet jeśli się wie z czego bije to nie ma zaklęć pod dany atrybut np buławowy grad ktory by był dostosowany pod akry wojownika walczacego toporem.
    co do atrybutow u maga tez nie wiadomo co dokladnie ma ... na plus ? tu akurat jest "balans"

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Pytanie za 100pkt: Jakie szanse z hiterem miałby mag bez odbicia?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •