Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Przywilej dla kupujących duże ilości MF

  1. #1
    Hatchu
    Konto usunięte

    Przywilej dla kupujących duże ilości MF

    Proste.

    Kupiłeś 500MF masz bonus 5% do każdego kolejnego zakupu.
    Kupiłeś 1000MF masz bonus 10% do każdego kolejnego zakupu.

    Lub zniżki na różne przedmioty za MF na przykład stroje za 60MF kosztują cię 50MF za kupno 1000MF.

  2. #2
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    To ja juz bym miala z 75 % znizki jak by sie sumowaly :P

  3. #3
    Hatchu
    Konto usunięte
    Nie.
    Chodzi o to, że gdy kupiłaś 500MF to masz 5% gdy 1000MF to 10% i wtedy STOP.
    Nawet jeśli wtedy kupisz jeszcze 10000MF to i tak masz bonus 10%

    CZYLI 10% to górna granica bonusu.

  4. #4
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Przy jednorazowym kupnie np. 1000 mf? Czy zakupy by sie sumowaly?

  5. #5
    Hatchu
    Konto usunięte
    Nie bonusy by się nie sumowały.

    Czyli nie ważne czy kupisz 1345MF czy 19234MF bonus masz już 10% i nie możesz go powiększyć.

  6. #6
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Nie zrozumiales. Bonus bylby przyznawany tylko wtedy jak od razu bym kupila 1000 mf czy np. Dzisiaj 150 jutro 350 po jutrze500 i mialabym ten bonus?

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nawet. Przy zakupie 10 otrzymywalibyśmy 11 - idealnie na prowizję. Lecz wątpie, że to przejdzie, bo Administracja nie odda nam swoich zarobków (w rozrachunku dostaniemy kupę MF za darmo). Szkoda.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 13-03-2012 o 17:16
    Bididididid!

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Taki pomysł to raczej na nie. Ale mogły by być czasowe promocje w stylu "kup 2 outfity z jednego bloku cenowego, a trzeci dostaniesz gratis", "zwracamy 20% punktów mf z zakupu energii", "drugi reset statystyk kupowany w tym samym dniu kosztuje o połowę mniej".

  9. #9
    Wersja Antybristlera bardziej mi się podoba, takie 1-dniowe promocje i administracja faktycznie więcej by na tym zarobiła, niż na stałej promocji do kupowanych mf, bo wtenczas to gracze automatycznie wliczaliby to sobie do rachunków, w rzeczywistości wyszłoby, że gracz nie dostaje 10% bonusu, lecz kupuje mf te 9,9% taniej - ~27gr. Jednakże niezapowiedziane, przypadkowe bonusy dniowe zachęciłyby niektórych graczy do zakupu danej usługi, może mu się spodoba i będzie to kupował dalej, straty w takim przypadku również są, jednak mniej zauważalne - ciężej je dokładnie obliczyć. Oczywiście sama promocja typu tylko w ten weekend dostajesz 10% więcej mf za sms lub 5% więcej za przelew nie jest zła, ale nie może być "stała" - na zawsze.

    PS
    Np. wprowadzenie Konta Premium - pierwsze 3 dni dla każdego za free. Po jakimś czasie zniżka na 1 dzień o 10%.

  10. #10
    Hatchu
    Konto usunięte
    Koridor w pewnym sensie cię rozumiem jako moderatora lecz jako użytkownik mam trochę odmienny punkt widzenia.

    Widząc, że istnieje coś takiego jak bonus chciałbym do niego dojść z tego względu iż wtedy bym więcej zarabiał(sprzedając mfy i inne).
    To działa tak na ludzką psychikę jak promocje w sklepie.(Nie ważne, że nie potrzebujemy tyle ale kupujemy bo jest promocja i sądzimy, że na tym coś zarobimy.Sprzedawca obniżając cenę myśli, że na tym straci) - dziwne ?.Często jest tak, że zarobi i to dużo gdyż gdyby nie obniżył ceny towar by się nie sprzedał i miałby stratę.Obniżył = zarobił.Tu jest bardzo podobnie.Tylko zamiast obniżki bonus.

    Napisałem to trochę chaotycznie i być może nie do końca zrozumiale ale mam nadzieję, że każdy zrozumie o co chodzi.

  11. #11
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Taki pomysł to raczej na nie. Ale mogły by być czasowe promocje w stylu "kup 2 outfity z jednego bloku cenowego, a trzeci dostaniesz gratis", "zwracamy 20% punktów mf z zakupu energii", "drugi reset statystyk kupowany w tym samym dniu kosztuje o połowę mniej".
    niby fajne, ale ktoś kto wydałby MFy powiedzmy przed taką promocją byłby poszkodowany, więc jeśli takie coś mieli by zrobić to powiedzmy na 10-lecie gry, a nie co tydzień

    promocje niefajne, bo już za samo to, że kupisz 60 MF smsem wyjdzie ci taniej jak 5mf x12
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  12. #12
    Grzeczna Byłam
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    niby fajne, ale ktoś kto wydałby MFy powiedzmy przed taką promocją byłby poszkodowany, więc jeśli takie coś mieli by zrobić to powiedzmy na 10-lecie gry, a nie co tydzień

    promocje niefajne, bo już za samo to, że kupisz 60 MF smsem wyjdzie ci taniej jak 5mf x12
    Ja bym sie czula poszkodowana mam 2 stroje za 60 mf z czyms takim mialabym trzeci za darmo a tak to "dupa"

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Problemy macie. Są ludzie, którzy kupili reset statystyk dzień przed darmowym i jakoś żyją. Jeśli promocje będą wprowadzane znienacka to wszyscy będą na równi. Oczywiście 1 dzień to za krótko i tyle mogłyby trwać jakieś bardzo specjalne promocje. Niektóre trwałyby weekend, tydzień, inne dwa, ale maximum uważam za miesiąc.

    Jak zrobią promocję w sklepie to też płaczecie, że jesteście poszkodowani, bo jak kupowaliście tam poprzednio to nie było promocji? ;>

  14. #14
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Problemy macie. Są ludzie, którzy kupili reset statystyk dzień przed darmowym i jakoś żyją. Jeśli promocje będą wprowadzane znienacka to wszyscy będą na równi. Oczywiście 1 dzień to za krótko i tyle mogłyby trwać jakieś bardzo specjalne promocje. Niektóre trwałyby weekend, tydzień, inne dwa, ale maximum uważam za miesiąc.

    Jak zrobią promocję w sklepie to też płaczecie, że jesteście poszkodowani, bo jak kupowaliście tam poprzednio to nie było promocji? ;>
    w sklepach liczy się wyzysk, a tu liczę na coś innego a co do 1 dnia przed free restartem to pewnie Salcia też się zalicza do tej grupy; ale w tym przypadku ciężko o lepsze rozwiązanie problemu przy jakiś znaczących zmianach w grze :P
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czyli wolicie ciągle płacić tyle samo, zamiast czasem cieszyć się z promocji?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •